IX.Jhočeské Derby - výsledky
Pondělí, 18 Srpen 2014 08:51

IX.Jihočeské Derby Retrieverů

Domanín   16.-17.8.2014

 

 

Poř.

Pes

Plem.

Vůdce

Poř. SZVP

Tit. SZVP

Poř. PZ

Tit. PZ

Součet

Titul

1

Kuky   z Vltavotýnských lesů

LR

Dvořák   Pavel

1

CACT

1

CACT

2

Vítěz   derby

2

Bonett   Chlupaté štěstí

GR

Maříková   Iva

3

CACT

2

CACT

5

3

Lar   Libošovská Blata

LR

Bužek   Kamil Ing.

2

r.CACT

7

9

4

Jary   Flat z Vlčích luk

FCR

Žák   Karel

7

3

CACT

10

5

Empress   Messalina of Bohemia Bras

LR

Krutský   Petr

9

4

r.CACT

13

6

Art´s   Ginny Tercius

FCR

Žampach   Pavel MUDr.

4

CACT

9

13

7

Cinderella   Tercius

FCR

Žampachová   Eva MUDr.

6

8

14

8

Annie   z Týnského podskalí

GR

Kaslová   Eva

10

6

16

 

Amelia   Lueur dorée

GR

Bílek   Roman

-

5

r.CACT

-

 

Fair   Magic Sea Dream Essention of Life

LR

Smejkalová   Jana

5

-

-

 

Mirka   Lab z Vlčích luk

LR

Korda   František Ing.

8

-

-

 

Irving   z Vltavotýnských lesů

LR

Pavlíčková   Barbora Mgr.

-

-

-

 

 

 nastup

 

 

IX.Jihočeské Derby Retrieverů - Podzimní zkoušky CACT a res.CACT

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Cena

Body

Titul

1

Kuky   z Vltavotýnských lesů

12

LR

Dvořák   Pavel

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

CACT

2

Bonett   Chlupaté štěstí

3

GR

Maříková   Iva

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

CACT

3

Jary   Flat z Vlčích luk

6

FCR

Žák   Karel

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

CACT

4

Empress   Messalina of Bohemia Bras

7

LR

Krutský   Petr

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

183

r.CACT

5

Amelia   Lueur dorée

5

GR

Bílek   Roman

4

3

4

4

4

4

3

4

4

4

I.

181

r.CACT

6

Annie   z Týnského podskalí

9

GR

Kaslová   Eva

4

3

4

3

4

3

4

3

4

3

I.

164

7

Lar   Libošovská Blata

11

LR

Bužek   Kamil Ing.

4

2

4

4

4

4

4

4

4

4

II.

178

8

Cinderella   Tercius

1

FCR

Žampachová   Eva MUDr.

4

2

4

4

4

4

4

4

4

4

II.

178

9

Art´s   Ginny Tercius

8

FCR

Žampach   Pavel MUDr.

4

2

4

4

4

4

4

3

4

3

II.

166

 

Irving   z Vltavotýnských lesů

10

LR

Pavlíčková   Barbora Mgr.

4

4

0

4

-

4

-

-

-

-

neobstál

 

Fair   Magic Sea Dream Essention of Life

4

LR

Smejkalová   Jana

4

-

4

-

4

-

3

-

-

-

odstoupil

 

Mirka   Lab z Vlčích luk

2

LR

Korda   František Ing.

4

-

-

-

4

-

-

-

-

-

odstoupil

 

Disciplíny: 1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: MVDr.František Šimek

Rozhodčí: Václav Fišer, PhD.Jaroslava Bicková Mgr., Veronika Šeráková, Jan Brom

 

 

 

rozhodci

 

 

 

IX.Jihočeské Derby Retrieverů - Speciální zkoušky z vodní práce CACT a res.CACT

 

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Cena

Body

Titul

1

Kuky   z Vltavotýnských lesů

12

LR

Dvořák   Pavel

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

136

CACT

2

Lar   Libošovská Blata

11

LR

Bužek   Kamil Ing.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

136

r.CACT

3

Bonett   Chlupaté štěstí

3

GR

Maříková   Iva

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

136

CACT

4

Art´s   Ginny Tercius

8

FCR

Žampach   Pavel MUDr.

4

4

3

4

4

4

3

4

4

4

I.

131

CACT

5

Fair   Magic Sea Dream Essention of Life

4

LR

Smejkalová   Jana

4

4

3

4

4

4

4

4

3

3

I.

127

6

Cinderella   Tercius

1

FCR

Žampachová   Eva MUDr.

4

4

2

4

4

4

4

4

3

4

II.

126

7

Jary   Flat z Vlčích luk

6

FCR

Žák   Karel

4

4

2

4

4

4

4

4

3

4

II.

126

8

Mirka   Lab z Vlčích luk

2

LR

Korda   František Ing.

4

4

2

2

4

4

4

4

2

2

II.

108

9

Empress   Messalina of Bohemia Bras

7

LR

Krutský   Petr

4

4

1

4

4

4

4

4

4

3

III.

125

10

Annie   z Týnského podskalí

9

GR

Kaslová   Eva

4

4

1

4

4

4

4

4

2

2

III.

115

 

Amelia   Lueur dorée

5

GR

Bílek   Roman

4

4

3

4

4

-

0

4

3

-

neobstál

 

Irving   z Vltavotýnských lesů

10

LR

Pavlíčková   Barbora Mgr.

-

-

2

-

-

4

0

-

-

-

neobstál

 

Disciplíny: 1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

Vrchní rozhodčí: MVDr.František Šimek

Rozhodčí: Václav Fišer, PhD.Jaroslava Bicková Mgr., Veronika Šeráková, Jan Brom

 

 

 

 

 

Vítězové

dvorak_pavel

Vítěz IX. Jihočeského Derby retrieverů

PZ - CACT  I.cena  188 bodů,  SZVP - CACT  I.cena  136 bodů

LR - Kuky z Vltavotýnských lesů

vůdce - Dvořák Pavel

marikova_iva buzek_kamil

PZ - CACT  I.cena  188 bodů,  SZVP - CACT  I.cena  136 bodů

GR - Bonett Chlupaté štěstí

vůdce - Maříková Iva

PZ - II.cena  178 bodů,  SZVP - res.CACT  I.cena  136 bodů

LR - Lar  Libošovská Blata

vůdce - Bužek Kamil Ing.

zak_karel krutsky_petr

PZ - CACT  I.cena  188 bodů,  SZVP - II.cena  126 bodů

FCR - Jary Flat z Vlčích luk

vůdce - Žák Karel

PZ - res.CACT I.cena  183 bodů,  SZVP - III.cena  125 bodů

LR - Empress Messalina of Bohemia Bras

vůdce - Krutský Petr

zampach_pavel bilek_roman

PZ - II.cena  166 bodů,  SZVP - CACT  I.cena  131 bodů

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.

PZ - res.CACT  I.cena  181 bodů,  SZVP - neobstál

GR - Amelia Lueur dorée

vůdce - Bílek Roman

 

 

 

 

 

 

 

Účastníci

bilek_roman dvorak_pavel kaslova_eva zak_karel

GR - Amelia Lueur dorée

vůdce - Bílek Roman

LR - Kuky z Vltavotýnských lesů

vůdce - Dvořák Pavel

GR - Annie z Týnského podskalí

vůdce - Kaslová Eva

FCR - Jary Flat z Vlčích luk

vůdce - Žák Karel

buzek_kamil korda_frantisek krutsky_petr marikova_iva

LR - Lar  Libošovská Blata

vůdce - Bužek Kamil Ing.

LR - Mirka Lab z Vlčích luk

vůdce - Korda František Ing.

LR - Empress Messalina of Bohemia Bras

vůdce - Krutský Petr

GR - Bonett Chlupaté štěstí

vůdce - Maříková Iva

pavlickova_barbora smejkalova_jana zampach_pavel zampachova_eva

LR - Irving z Vltavotýnských lesů

vůdce - Pavlíčková Barbora Mgr.

LR - Fair Magic Sea Dream Essention of Life

vůdce - Smejkalová Jana

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.

FCR - Cinderella Tercius

vůdce - Žampachová Eva MUDr.

 

 

OBRAZEM

 

 

zpět