V. Východočeské Derby retrieverů - výsledky
Úterý, 05 Srpen 2014 15:06

 

V.Východočeské DERBY

 

Bažantnice Bříšťany  2.-3.8.2014

 

 

Poř.

Pes

Plem.

Vůdce

Poř. SZVP

Tit. SZVP

Poř. PZ

Tit. PZ

Součet

Titul

1

Barid   Wooden Heaven

LR

Kasalová   Vladimíra Ing.

2

10

12

Vítěz   derby

2

Normen   Chlupaté štěstí

GR

Nováčková   Eva

3

11

14

3

Berenika Chlupaté Štěstí

GR

Drahota   Jiří

5

13

18

4

Arvind   Wooden Heaven

LR

Kasal   David

6

14

20

 

Bonett   Chlupaté štěstí

GR

Maříková   Iva

-

1

CACT

-

 

Aliza   ze Strakovské myslivny

LR

Andrášková   Jana Mgr.

1

CACT

-

-

 

Rozárka   Chlupaté štěsí

GR

Hybrantová   Dana

-

2

r.CACT

-

 

Aron   z Březovského výsluní

GR

Fejfarová   Lenka MUDr.

-

3

-

 

Don   Pepper Zlatá kudrnka

GR

Kondělková   Lucie

-

4

-

 

Corinna   Merlucius

LR

Ehrenbergerová Michaela JUDr.

4

-

-

 

Agatha   Sweet Albipolis

GR

Matoušková   Petra

-

5

-

 

Anabella   Od Úpatí Spáleníku

GR

Vacková   Iva

-

6

-

 

Bonny   Liz Horské vršky

LR

Pacholíková   Irena

-

7

-

 

Cyro   Chipp Poklad Orlicka

GR

Břízová   Barbora

-

7

-

 

Baby Rose Bali od lesa Jaroška

CCR

Strašilová   Alena Ing.

-

9

-

 

Brilliant   Leader of White Enny

GR

Boguaj   Stanislav

-

12

-

 

Darius   Flores Vitae

GR

Machová   Marie

-

-

-

 

Flirty   Gigolo z Mokřé hory

FCR

Šustová   Marie

-

-

-

 

 

V.Východočeské DERBY - Podzimní zkoušky retrieverů CACT a res.CACT

 

Bažantnice Bříšťany  2.-3.8.2014

 

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Cena

Body

Titul

1

Bonett   Chlupaté štěstí

14

GR

Maříková   Iva

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

188

CACT

2

Rozárka   Chlupaté štěsí

15

GR

Hybrantová   Dana

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

183

r.CACT

3

Aron   z Březovského výsluní

13

GR

Fejfarová   Lenka MUDr.

4

3

4

4

4

4

4

4

4

3

I.

177

4

Don   Pepper Zlatá kudrnka

18

GR

Kondělková   Lucie

4

4

4

4

4

4

3

4

3

3

I.

176

5

Agatha   Sweet Albipolis

9

GR

Matoušková   Petra

4

2

4

4

4

4

4

4

4

4

II.

178

6

Anabella Od Úpatí Spáleníku

1

GR

Vacková   Iva

4

2

3

4

4

4

4

4

4

4

II.

173

7

Bonny   Liz Horské vršky

17

LR

Pacholíková   Irena

4

2

4

4

3

4

4

3

4

4

II.

168

8

Cyro   Chipp Poklad Orlicka

11

GR

Břízová   Barbora

4

2

4

4

4

4

4

3

3

4

II.

168

9

Baby   Rose Bali od lesa Jaroška

3

CCR

Strašilová   Alena Ing.

4

3

4

2

4

4

4

4

4

3

II.

167

10

Barid   Wooden Heaven

4

LR

Kasalová   Vladimíra Ing.

4

2

4

4

4

4

3

3

3

4

II.

166

11

Normen   Chlupaté štěstí

5

GR

Nováčková   Eva

4

2

4

4

4

4

4

3

2

4

II.

164

12

Brilliant   Leader of White Enny

16

GR

Boguaj   Stanislav

4

2

3

4

3

4

4

3

4

4

II.

163

13

Berenika   Chlupaté Štěstí

7

GR

Drahota   Jiří

4

3

4

4

4

4

4

3

1

4

III.

165

14

Arvind   Wooden Heaven

10

LR

Kasal   David

4

1

4

4

3

4

4

3

1

4

III.

151

 

Darius   Flores Vitae

8

GR

Machová   Marie

4

2

0

4

-

4

4

3

-

-

neobstál

 

Corinna   Merlucius

2

LR

Ehrenbergerová   Michaela JUDr.

4

0

4

-

4

-

-

-

4

-

neobstál

 

Aliza   ze Strakovské myslivny

6

LR

Andrášková   Jana Mgr.

-

-

4

0

4

4

-

4

3

-

neobstál

 

Flirty   Gigolo z Mokřé hory

12

FCR

Šustová   Marie

4

0

-

4

-

-

4

-

-

-

neobstál

 

 

Disciplíny: 1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

 

Vrchní rozhodčí: Jaroslav Dostál

Rozhodčí: Ing. Jan Horyna, Hana Kovářová, Josef Ouzský, Ing. Jarmila Pokorná, Milan Nosek, Václav Špiroch

 

 

 

 

 

V.Východočeské DERBY - Speciální zkoušky z vodní práce retrieverů CACT a res.CACT

 

Bažantnice Bříšťany  2.-3.8.2014

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Cena

Body

Titul

1

Aliza   ze Strakovské myslivny

6

LR

Andrášková   Jana Mgr.

4

4

3

4

4

4

4

4

4

4

I.

133

CACT

2

Barid   Wooden Heaven

4

LR

Kasalová   Vladimíra Ing.

4

4

3

2

4

3

4

4

3

4

II.

115

3

Normen   Chlupaté štěstí

5

GR

Nováčková   Eva

4

4

4

4

4

1

4

4

4

4

III.

124

4

Corinna   Merlucius

2

LR

Ehrenbergerová Michaela JUDr.

4

4

2

4

4

1

4

4

4

3

III.

116

5

Berenika   Chlupaté Štěstí

7

GR

Drahota   Jiří

4

4

4

2

4

1

4

4

4

4

III.

114

6

Arvind   Wooden Heaven

10

LR

Kasal   David

4

3

4

3

4

1

4

4

4

3

III.

113

 

Baby Rose Bali od lesa Jaroška

3

CCR

Strašilová   Alena Ing.

4

4

1

0

-

4

4

-

-

-

neobstál

 

Anabella   Od Úpatí Spáleníku

1

GR

Vacková   Iva

0

4

-

-

-

3

-

-

-

-

neobstál

 

Darius   Flores Vitae

8

GR

Machová   Marie

-

-

3

0

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Agatha   Sweet Albipolis

9

GR

Matoušková   Petra

-

-

2

0

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Bonny   Liz Horské vršky

17

LR

Pacholíková   Irena

-

-

-

0

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Brilliant   Leader of White Enny

16

GR

Boguaj   Stanislav

-

-

-

0

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Bonett   Chlupaté štěstí

14

GR

Maříková   Iva

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

odstoupil

 

Don   Pepper Zlatá kudrnka

18

GR

Kondělková   Lucie

-

-

-

0

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Cyro   Chipp Poklad Orlicka

11

GR

Břízová   Barbora

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Rozárka   Chlupaté štěsí

15

GR

Hybrantová   Dana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

odstoupil

 

Aron   z Březovského výsluní

13

GR

Fejfarová   Lenka MUDr.

-

-

-

0

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Flirty   Gigolo z Mokřé hory

12

FCR

Šustová   Marie

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

odstoupil

 

 

Disciplíny: 1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

 

Vrchní rozhodčí: Jaroslav Dostál

Rozhodčí: Ing. Jan Horyna, Hana Kovářová, Josef Ouzský, Ing. Jarmila Pokorná, Milan Nosek, Václav Špiroch