SZVP Obořiště - výsledky
Středa, 23 Červenec 2014 07:28

Klubové speciální zkoušky z vodní práce se zadáním CACT a res.CACT

20.7.2014  Dobříš - Rosovice

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Cena

Body

%

Titul

1

Lar   Libošovská Blata

11

LR

Bužek   Kamil Ing.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

136

100,00

CACT

2

Bedivere   Tercius

10

FCR

Žampachová Eva, MUDr.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

136

100,00

CACT

3

Ares   Josefovice

9

NK

Hrubeš   Pavel Ing.

4

4

4

4

4

4

X

X

X

X

I.R

100

100,00

CACT

4

Lolita Brown Aknel Top

16

FCR

Valentová   Alice

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

136

100,00

r.CACT

5

Arwi   Valery Bohemia Tilia

12

FCR

Dragounová   Alena

4

4

4

4

4

4

3

4

4

4

I.

134

98,53

6

Cassandra   Dark Angel od Teplic

20

FCR

Králová   Martina

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

I.

134

98,53

7

Erwin   Tadeas Aurea Rosa

23

GR

Píchová   Eva

4

4

4

3

4

4

4

4

4

4

I.

131

96,32

CACT

8

Alfalex   Justin Enjoy The World

4

ASS

Golinovská   Petra

4

4

4

3

4

4

X

X

X

X

I.

95

95,00

CACT

9

Irek   Chessy z Vlčích luk

14

CBR

Korda   František Ing.

4

4

4

3

4

3

3

3

4

4

I.

123

90,44

CACT

10

Corinna   Merlucius

18

LR

Ehrnbergerová   Michaela

4

2

4

4

4

4

3

4

4

4

II.

126

92,65

11

Gintonic   Minebea

13

WSS

Hůlková   Irena

2

1

4

2

3

3

X

X

X

X

II.

63

63,00

12

Brita   Ravo z Ješína

6

LR

Hoblík   Vladimír

4

4

4

4

4

1

4

4

4

2

III.

120

88,24

 

Easy   z Chlumeckého zátiší

22

AC

Králová   Martina

4

2

4

3

0

4

X

X

X

X

neobstál

 

Kolombo   Gemini Aurum

1

GR

Mandíková   Iveta

4

3

4

2

-

-

4

4

4

-

odstoupil

 

Anka   Blatov Junior

15

AC

Smrž   Josef Ing.

4

3

-

-

-

4

X

X

X

X

odstoupil

 

Arabela   od Tří kulišek

3

GR

Mandíková   Iveta

4

4

-

0

-

-

4

-

3

-

neobstál

 

Happy   Lean´s Diana Krall Buxussons

5

ASS

Garová   Martina

4

4

-

-

-

-

X

X

X

X

odstoupil

 

Alf   Bohemia Jewellery

2

NK

Golinovská   Petra

3

1

-

-

-

-

X

X

X

X

odstoupil

 

Erikachen   Roisin

21

NSR

Nehera   Tomáš Ing.

-

-

-

-

-

-

-

4

-

-

odstoupil

 

Axikola   Ora Amiko

17

GR

Nová   Anna

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Don   Douglas z Liblických rákosin

8

GR

Fejfarová   Lenka MUDr.

-

-

-

0

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Authentic   Charm Griffella

19

FCR

Vylhámová   Kristýna

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

odstoupil

 

Bella   od Hradu Valdek

7

FCR

Valenta   Luděk

-

-

-

0

-

-

-

-

-

-

neobstál

Disciplíny ohaři: 1: Ochota k práci v hluboké vodě, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Nahánění a dohledávka střelené nebo postřelené kachny v rákosí, 4: Dohledávka kachny v rákosí, 5: Chování na stanovišti, 6: Poslušnost

Disciplíny retrieveři: 1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

Vrchní rozhodčí: MVDr.František Šimek

Rozhodčí: ing.Jan Horyna, ing.Irena Erhartová, Miroslav Pecháček, Martin Petráň, Veronika Šeráková, Jan Brom, Vladimír Kolín, Jiří Sikora

 

 

 

zpět