VI. Středočeské Derby retrieverů - výsledky
Neděle, 06 Červenec 2014 19:29

VI.Středočeské DERBY retrieverů

 

Blevice  5.-6.7.2014

 

Poř.

Pes

Plem.

Vůdce

Poř. SZVP

Tit. SZVP

Poř. PZ

Tit. PZ

Součet

Titul

1

Chit   z Temné jeskyně

LR

Valenta Petr doc.Ing.

4

r.CACT

2

CACT

6

Vítěz   derby

2

Ares   From Brown Muddy Pool

GR

Budák   Jiří

1

CACT

5

r.CACT

6

3

Divine   Sunday Rusty Love

GR

Smrčková   Michala

7

1

CACT

8

4

Black   ze Starého Brázdima

FCR

Skřivanová   Lenka

5

r.CACT

3

CACT

8

5

Crazy   z Muchovy boudy

LR

Petrovická   Blanka

2

CACT

10

r.CACT

12

6

Benny   od Hradu Valdek

FCR

Rezková   Simona

11

4

r.CACT

15

7

Black   Nikkita Wild Happiness

FCR

Rosochová   Hana

3

CACT

12

15

8

Don   Fabio z Liblických rákosin

GR

Mach   Jaroslav

8

9

17

9

Rainox   Release Star Shine

GR

Svoreňová   Zdenka MVDr.

12

7

19

10

Aldy   z Údolí Bobravy

GR

Krečmerová   Marcela

14

6

20

11

Brilliant   Leader of White Enny

GR

Boguaj   Stanislav

9

11

20

12

Aron   z Březovského výsluní

GR

Fejfarová   Lenka MUDr.

6

r.CACT

15

21

13

Adventure   Crusader Pure Soul

GR

Smrček   Jan

10

14

24

14

Dak   od Zlaté Lobi

GR

Bejčková   Lenka

15

16

31

15

Amor   Benjamin od Kojetických skal

GR

Holanová   Yvetta

13

18

31

16

April   Kovinox Puppy Dogs

LR

Janská   Katarína

16

17

33

 

Miranda   Kerr Artemis Gold

GR

Tlapáková   Ivana Ing.

-

8

-

 

Nika   Gala z Vinice

LR

Stříbrná   Štěpánka

-

13

-

 

 

 

VI.Středočeské DERBY retrieverů - Podzimní zkoušky CACT a res.CACT

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Cena

Body

Titul

1

Divine   Sunday Rusty Love

17

GR

Smrčková   Michala

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

CACT

2

Chit   z Temné jeskyně

14

LR

Valenta   Petr doc.Ing.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

CACT

3

Black ze Starého Brázdima

4

FCR

Skřivanová   Lenka

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

CACT

4

Benny   od Hradu Valdek

15

FCR

Rezková   Simona

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

r.CACT

5

Ares From Brown Muddy Pool

7

GR

Budák   Jiří

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

188

r.CACT

6

Aldy   z Údolí Bobravy

1

GR

Krečmerová   Marcela

4

4

4

4

4

4

3

4

4

4

I.

186

7

Rainox   Release Star Shine

10

GR

Svoreňová   Zdenka MVDr.

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

I.

184

8

Miranda   Kerr Artemis Gold

9

GR

Tlapáková   Ivana Ing.

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

183

9

Don   Fabio z Liblických rákosin

8

GR

Mach   Jaroslav

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

183

10

Crazy   z Muchovy boudy

16

LR

Petrovická   Blanka

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

I.

182

r.CACT

11

Brilliant   Leader of White Enny

12

GR

Boguaj   Stanislav

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

I.

182

12

Black   Nikkita Wild Happiness

18

FCR

Rosochová   Hana

4

4

4

4

4

4

3

3

4

4

I.

180

13

Nika   Gala z Vinice

13

LR

Stříbrná   Štěpánka

4

3

4

4

4

4

4

4

3

4

I.

179

14

Adventure   Crusader Pure Soul

11

GR

Smrček   Jan

4

4

4

4

4

4

4

3

3

4

I.

178

15

Aron   z Březovského výsluní

6

GR

Fejfarová   Lenka MUDr.

4

3

4

4

4

4

4

4

4

3

I.

177

16

Dak   od Zlaté Lobi

5

GR

Bejčková   Lenka

4

4

4

4

4

4

4

3

4

3

I.

176

17

April   Kovinox Puppy Dogs

3

LR

Janská   Katarína

4

4

4

4

3

4

3

3

1

4

III.

164

18

Amor   Benjamin od Kojetických skal

2

GR

Holanová   Yvetta

3

4

4

1

4

4

4

2

4

4

III.

153

 

Disciplíny: 1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Eva Píchová, Petra Golinovská, Martin Lukáš, Marie Šustová

 

 

VI.Středočeské DERBY retrieverů - Speciální zkoušky z vodní práce CACT a res.CACT

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Cena

Body

Titul

1

Ares   From Brown Muddy Pool

7

GR

Budák   Jiří

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

136

CACT

2

Crazy   z Muchovy boudy

16

LR

Petrovická   Blanka

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

136

CACT

3

Black   Nikkita Wild Happiness

18

FCR

Rosochová   Hana

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

136

CACT

4

Chit   z Temné jeskyně

14

LR

Valenta   Petr doc.Ing.

4

4

4

4

4

4

3

4

4

4

I.

134

r.CACT

5

Black   ze Starého Brázdima

4

FCR

Skřivanová   Lenka

4

4

3

4

4

4

4

4

4

4

I.

133

r.CACT

6

Aron   z Březovského výsluní

6

GR

Fejfarová   Lenka MUDr.

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

I.

132

r.CACT

7

Divine   Sunday Rusty Love

17

GR

Smrčková   Michala

4

4

3

4

4

4

4

3

4

4

I.

131

8

Don   Fabio z Liblických rákosin

8

GR

Mach   Jaroslav

4

4

3

4

4

4

4

3

4

4

I.

131

9

Brilliant   Leader of White Enny

12

GR

Boguaj   Stanislav

2

4

3

4

4

4

4

4

3

4

I.

117

10

Adventure   Crusader Pure Soul

11

GR

Smrček   Jan

4

4

2

4

4

3

4

3

3

4

II.

120

11

Benny   od Hradu Valdek

15

FCR

Rezková   Simona

4

4

1

4

4

4

4

4

3

4

III.

123

12

Rainox   Release Star Shine

10

GR

Svoreňová   Zdenka MVDr.

4

4

4

1

4

4

4

4

4

4

III.

121

13

Amor   Benjamin od Kojetických skal

2

GR

Holanová   Yvetta

4

4

2

4

4

4

2

4

3

2

III.

118

14

Aldy   z Údolí Bobravy

1

GR

Krečmerová   Marcela

4

4

2

4

4

1

4

3

3

3

III.

110

15

Dak   od Zlaté Lobi

5

GR

Bejčková   Lenka

4

1

2

4

4

3

4

4

3

3

III.

108

16

April   Kovinox Puppy Dogs

3

LR

Janská   Katarína

4

1

3

4

4

1

3

3

2

3

III.

95

 

Miranda   Kerr Artemis Gold

9

GR

Tlapáková   Ivana Ing.

4

3

3

4

4

0

-

-

-

-

neobstál

 

Nika   Gala z Vinice

13

LR

Stříbrná   Štěpánka

-

-

2

-

-

-

-

-

-

-

odstoupil

 

Disciplíny: 1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Stanislav Barda, Antonín Míšek, Martin Lukáš, Marie Šustová

 

 

 

Vítězové

valenta

Vítěz VI. Středočeského Derby

PZ - CACT I.cena 188 bodů, SZVP - res.CACT I.cena 134 bodů

LR - Chit z Temné jeskyně

vůdce - Valenta Petr doc.Ing.

budak smrckova

PZ - res.CACT I.cena 188 bodů, SZVP - CACT I.cena 136 bodů

GR - Ares From Brown Muddy Pool

vůdce - Budák Jiří

PZ - CACT I.cena 188 bodů, SZVP - I.cena 131 bodů

GR - Divine Sunday Rusty Love

vůdce - Smrčková Michala

skrivanova rosochova

PZ - CACT I.cena 188 bodů, SZVP - res.CACT I.cena 133 bodů

FCR - Black ze Starého Brázdima

vůdce - Skřivanová Lenka

PZ - I.cena 180 bodů, SZVP - CACT I.cena 136 bodů

FCR - Black Nikkita Wild Happiness

vůdce - Rosochová Hana

fejfarova

PZ - I.cena 177 bodů, SZVP - res.CACT I.cena 132 bodů

GR - Aron z Březovského výsluní

vůdce - Fejfarová Lenka MUDr.

 

 

 

 

 

 

 zpět