DERBY ČR 2014 - výsledky
Pondělí, 30 Červen 2014 20:57

DERBY ČR 2014 - Zkoušky přinášení retrieverů CACT a res.CACT

Stříbřec  28.-29.6.2014

 

1

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

Cena

Body

Titul

1

Art´s   Ginny Tercius

24

FCR

Žampach   Pavel MUDr.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

204

CACT,   Vítěz DERBY ČR 2014 - ZPR

2

Black   Berry Tercius

18

FCR

Pokorná   Jolana Bc.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

204

r.CACT

3

Bailar   con Pasion Touch of Heaven

15

GR

Nechanický   Libor Ing.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

204

CACT

4

Beáta   z Kolbyho vršku

21

GR

Prašivková   Jana

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

204

r.CACT

5

Chit   z Temné jeskyně

12

LR

Valenta   Petr doc.Ing.

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

200

CACT

6

Morgiana   Misantos

10

GR

Nokič   Lenka

4

3

4

4

4

4

4

3

4

3

4

4

4

4

4

4

I.

195

7

Angie   z Annenských zahrad

3

FCR

Legner   Martin Ing.

4

4

4

4

4

4

4

3

4

3

4

4

4

4

4

3

I.

194

8

Aldy   z Údolí Bobravy

16

GR

Krečmerová   Marcela

3

3

4

4

4

4

4

4

4

3

3

4

4

4

4

4

I.

192

9

Bedivere   Tercius

23

FCR

Žampachová   Eva, MUDr.

4

4

4

4

3

4

4

3

4

4

4

4

3

3

3

4

I.

187

10

Adventure   Crusader Pure Soul

13

GR

Smrček   Jan

4

4

4

3

3

4

4

3

4

3

3

4

3

4

4

4

I.

181

11

Philipp   Chlupaté štěstí

6

GR

Mrkva   Luboš

4

4

4

2

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

II.

198

12

Flamboyant   Starlight Oasis of Peace

4

FCR

Vrána   Jan

4

4

4

4

4

4

4

4

4

2

4

4

4

4

4

4

II.

196

13

Bonett   Chlupaté štěstí

1

GR

Maříková   Iva

4

4

4

4

4

4

4

4

4

2

3

4

4

4

4

4

II.

191

14

Pat   z Proutku

20

LR

Kuhová   Petra Dis.

3

3

4

4

4

4

4

4

4

2

4

4

4

3

3

4

II.

188

15

Berenika   Chlupaté Štěstí

14

GR

Noll   Jakub

3

4

4

4

3

4

2

4

4

4

3

4

3

3

4

4

II.

176

16

Normen   Chlupaté štěstí

8

GR

Nováčková   Eva

4

4

4

4

4

4

4

3

4

1

4

4

4

4

4

4

III.

188

 

Brilliant   Leader of White Enny

5

GR

Boguaj   Stanislav

4

-

-

-

-

4

4

-

4

4

0

4

-

4

4

-

neobstál

 

Annie   z Annenských zahrad

19

FCR

Raiskubová   Kamila

-

4

4

4

-

-

-

4

-

-

4

4

4

-

-

4

odstoupil

 

Angel   Bellissima Nera

2

LR

Malenová   Monika

-

-

3

-

3

4

4

-

3

0

-

-

-

-

4

-

neobstál

 

Indiane   z Trojánku

7

LR

Vrzalová   Kateřina MUDr.

-

-

4

-

4

-

-

-

4

1

-

-

-

-

-

-

odstoupil

 

Áres   Flores Vitae

17

GR

Janská   Hana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

4

3

-

-

-

0

neobstál

 

Jacky   z Delvoja

11

LR

Račkayová   Jana

-

-

-

-

-

-

-

-

4

1

-

-

-

-

-

-

odstoupil

 

Love   Is All Around Black Brianta

22

FCR

Pokorný   Petr

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

0

-

-

-

neobstál

 

Goofy   Chessy z Vlčích luk

9

CBR

Kordová   Dana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

odstoupil

 

 

Disciplíny: 1: Chování na stanovišti v lese, 2: Vodění psa, 3: Radost při práci, 4: Odložení, 5: Poslušnost voda, les, pole, 6: Přinášení vlečené pernaté, 7: Navádění na 2 ks pernaté, 8: Paměť k aportu - marking, 9: Přinášení vlečené srstnaté, 10: Dohledávka 2 ks srstnaté ve čtverci 50 x 50 m, 11: Přinášení 2 kachen - handling, 12: Přinášení kachny z hluboké vody, 13: Dohledávka pohozené kachny v rákosí, 14: Přinášení srstnaté, 15: Přinášení pernaté, 16: Přinášení kachny

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: František Bárta st., Václav Fišer, Branko Danielovský, Miroslav Pecháček, Jan Brom, Jiří Sikora, Luděk Fanta, František Bárta ml.

 

 

2

 

 

 

 

 

Vítězové

 

 

zampach

Vítěz DERBY ČR 2014 - ZPR

CACT  I.cena  204 bodů

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.

pokorna nechanicky

res.CACT  I.cena  204 bodů

FCR - Black Berry Tercius

vůdce - Pokorná Jolana Bc.

CACT  I.cena  204 bodů

GR - Bailar con Pasion Touch of Heaven

vůdce - Nechanický Libor Ing.

prasivkova valenta

res.CACT  I.cena  204 bodů

GR - Beáta z Kolbyho vršku

vůdce - Prašivková Jana

CACT  I.cena  200 bodů

LR - Chit z Temné jeskyně

vůdce - Valenta Petr doc.Ing.

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 Účastníci

 

nokic zampach prasivkova boguaj

GR - Morgiana Misantos

vůdce - Nokič Lenka

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.

GR - Beáta z Kolbyho vršku

vůdce - Prašivková Jana

GR - Brilliant Leader of White Enny

vůdce - Boguaj Stanislav

kordova zampachova kuhova valenta

CBR - Goofy Chessy z Vlčích luk

vůdce - Kordová Dana

FCR - Bedivere Tercius

vůdce - Žampachová Eva, MUDr.

LR - Pat z Proutku

vůdce - Kuhová Petra Dis.

LR - Chit z Temné jeskyně

vůdce - Valenta Petr doc.Ing.

malenova vrzalova noll rackayova

LR - Angel Bellissima Nera

vůdce - Malenová Monika

LR - Indiane z Trojánku

vůdce - Vrzalová Kateřina MUDr.

GR - Berenika Chlupaté Štěstí

vůdce - Noll Jakub

LR - Jacky z Delvoja

vůdce - Račkayová Jana

novackova ranftlova pokorna vrana

GR - Normen Chlupaté štěstí

vůdce - Nováčková Eva

GR - Bonett Chlupaté štěstí

vůdce - Maříková Iva

FCR - Black Berry Tercius

vůdce - Pokorná Jolana Bc.

FCR - Flamboyant Starlight Oasis of Peace

vůdce - Vrána Jan

mrkva smrcek krecmerova nechanicky

GR - Philipp Chlupaté štěstí

vůdce - Mrkva Luboš

GR - Adventure Crusader Pure Soul

vůdce - Smrček Jan

GR - Aldy z Údolí Bobravy

vůdce - Krečmerová Marcela

GR - Bailar con Pasion Touch of Heaven

vůdce - Nechanický Libor Ing.

janska pokorny1 raiskubova legner

GR - Áres Flores Vitae

vůdce - Janská Hana

FCR - Love Is All Around Black Brianta

vůdce - Pokorný Petr

FCR - Annie z Annenských zahrad

vůdce - Raiskubová Kamila

FCR - Angie z Annenských zahrad

vůdce -Legner Martin Ing.

 

 

 OBRAZEM

 

 zpět