VI.Severočeské Derby retrieverů - výsledky
Neděle, 15 Červen 2014 21:03

VI.Severočeské Derby retrieverů

 

Záhoří   14.-15.6.2014

 

 

Poř.

Pes

Plem.

Vůdce

Poř. SZVP

Tit. SZVP

Poř. PZ

Tit. PZ

Součet

Titul

1

Arwi   Valery Bohemia Tilia

FCR

Dragounová   Alena

1

CACT

3

CACT

4

Vítěz   derby

2

Benji   Golden Sirius

GR

Novák   Michal

4

r.CACT

1

CACT

5

3

Aliza   ze Strakovské myslivny

LR

Andrášková   Jana Mgr.

3

CACT

5

8

4

Darius   Flores Vitae

GR

Machová   Marie

2

CACT

6

8

5

Pat   z Proutku

LR

Kuhová   Petra Dis.

5

r.CACT

4

CACT

9

6

Áres   Flores Vitae

GR

Janská   Hana

9

7

16

7

Esmeralda   Misantos

GR

Matoušková   Petra

7

9

16

8

Aron   z Březovského výsluní

GR

Fejfarová   Lenka MUDr.

6

11

17

9

Don   Fabio z Liblických rákosin

GR

Mach   Jaroslav

10

8

18

10

Brita   Ravo z Ješína

LR

Hoblík   Vladimír

11

10

21

 

Don   Pepper Zlatá kudrnka

GR

Kondělková   Lucie

-

2

r.CACT

-

 

Ches-Shores   Geronimo

CBR

Hůzlová   Zdeňka

8

CACT

-

-

 

 

 Sponzoři

 

K+H Bezpečnostní systémy s.r.o. - Kralupy nad Vltavou - http://www.khbs.cz/

TFnet s.r.o. - Železný Brod - http://www.tfnet.cz/

Stavko - soukromá stavební firma Libštát - http://www.stavko.cz/

PROGLES s.r.o. - Hubert Styl Jičín - http://obchod.progles.cz/

Bracco, s.r.o. - http://www.bracco.cz/

Anka CZ, s.r.o. - http://anka.cz/

KSK BONO s.r.o. - http://www.kskbono.cz/

Pivovar Glokner - http://www.pivovarglokner.cz/

 

kh_picture.png
tf_net hubert_styl Banner_Bracco_cz_2
anka-logo Inzerce_Bono_A51

 

 

ceny1 ceny2
hrnky placky
vaza

 

 

 

 

 

 

VI.Severočeské Derby retrieverů - Podzimní zkoušky CACT a res.CACT

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Cena

Body

Titul

1

Benji   Golden Sirius

8

GR

Novák   Michal

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

183

CACT

2

Don   Pepper Zlatá kudrnka

1

GR

Kondělková   Lucie

4

4

4

4

4

4

2

4

4

3

I.

178

r.CACT

3

Arwi Valery Bohemia Tilia

9

FCR

Dragounová   Alena

4

3

4

4

4

4

4

3

4

4

I.R

177

CACT

4

Pat   z Proutku

10

LR

Kuhová   Petra Dis.

4

3

4

4

4

4

4

3

4

4

I.R

177

CACT

5

Aliza   ze Strakovské myslivny

2

LR

Andrášková   Jana Mgr.

4

4

4

4

4

4

4

4

2

4

II.

180

6

Darius   Flores Vitae

12

GR

Machová   Marie

4

2

4

4

4

4

2

4

2

4

II.

166

7

Áres   Flores Vitae

7

GR

Janská   Hana

4

2

4

4

4

4

3

3

4

3

II.

164

8

Don   Fabio z Liblických rákosin

5

GR

Mach   Jaroslav

4

3

4

4

4

4

4

4

1

4

III.

171

9

Esmeralda   Misantos

6

GR

Matoušková   Petra

4

2

4

4

4

4

4

4

1

4

III.

166

10

Brita   Ravo z Ješína

3

LR

Hoblík   Vladimír

4

2

4

4

3

4

3

3

1

4

III.

154

11

Aron   z Březovského výsluní

4

GR

Fejfarová   Lenka MUDr.

4

1

4

4

4

4

4

2

4

2

III.

149

 

Ches-Shores   Geronimo

11

CBR

Hůzlová   Zdeňka

-

-

0

4

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Disciplíny: 1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Milan Řezníček, Milan Nosek, Václav Špiroh, Helena Kotasová

 

 

 

rozhodci

 

 

 

VI.Severočeské Derby retrieverů - Speciální zkoušky z vodní práce CACT a res.CACT

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Cena

Body

Titul

1

Arwi   Valery Bohemia Tilia

9

FCR

Dragounová   Alena

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

136

CACT

2

Darius   Flores Vitae

12

GR

Machová   Marie

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

I.

134

CACT

3

Aliza   ze Strakovské myslivny

2

LR

Andrášková   Jana Mgr.

4

4

3

4

4

4

4

4

4

4

I.R

133

CACT

4

Benji   Golden Sirius

8

GR

Novák   Michal

4

4

3

4

4

4

4

4

4

4

I.R

133

r.CACT

5

Pat   z Proutku

10

LR

Kuhová   Petra Dis.

4

4

3

4

4

4

4

3

4

2

I.

127

r.CACT

6

Aron   z Březovského výsluní

4

GR

Fejfarová   Lenka MUDr.

4

4

3

4

4

4

4

4

3

3

I.

127

7

Esmeralda   Misantos

6

GR

Matoušková   Petra

4

4

3

4

3

4

4

4

3

4

I.

127

8

Ches-Shores   Geronimo

11

CBR

Hůzlová   Zdeňka

4

3

4

4

4

4

3

4

4

2

I.

126

CACT

9

Áres   Flores Vitae

7

GR

Janská   Hana

3

4

1

4

4

4

4

4

3

4

III.

117

10

Don   Fabio z Liblických rákosin

5

GR

Mach   Jaroslav

1

4

1

4

4

4

4

4

3

3

III.

103

11

Brita   Ravo z Ješína

3

LR

Hoblík   Vladimír

4

2

2

4

4

1

4

4

3

1

III.

100

 

Don   Pepper Zlatá kudrnka

1

GR

Kondělková   Lucie

4

4

2

-

4

-

-

-

3

0

neobstál

 

Disciplíny: 1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Jaroslav Dostál, Milan Řezníček, Milan Nosek, Václav Špiroh

 

 

nastup

 

 

 

Vítězové

 

dragounova

Vítěz VI. Severočeského Derby

PZ  CACT  I.cena  177 bodů

SZVP  CACT  I.cena  136 bodů

FCR - Arwi Valery Bohemia Tilia

vůdce - Dragounová Alena

novak andraskova

PZ  CACT  I.cena  183 bodů

SZVP  res.CACT  I.cena  133 bodů

GR - Benji Golden Sirius

vůdce - Novák Michal

PZ  II.cena  180 bodů

SZVP  CACT  I.cena  133 bodů

LR - Aliza ze Strakovské myslivny

vůdce - Andrášková Jana Mgr.

machova kuhova

PZ  II.cena  166 bodů

SZVP  CACT  I.cena  134 bodů

GR - Darius Flores Vitae

vůdce - Machová Marie

PZ  CACT  I.cena  177 bodů

SZVP  res.CACT  I.cena  127 bodů

LR - Pat z Proutku

vůdce - Kuhová Petra Dis.

kondelkova huzlova

PZ  res.CACT  I.cena  178 bodů

SZVP  neobstál

GR - Don Pepper Zlatá kudrnka

vůdce - Kondělková Lucie

PZ  neobstál

SZVP  CACT  I.cena  126 bodů

CBR - Ches-Shores Geronimo

vůdce - Hůzlová Zdeňka

 

 

Účastníci 

Img_6040 Img_6278 Img_6056 Img_6312

LR - Aliza ze Strakovské myslivny

vůdce - Andrášková Jana Mgr.

FCR - Arwi Valery Bohemia Tilia

vůdce - Dragounová Alena

LR - Brita Ravo z Ješína

vůdce - Hoblík Vladimír

CBR - Ches-Shores Geronimo

vůdce - Hůzlová Zdeňka

Img_6244 Img_6292 Img_6109 Img_5977

GR - Áres Flores Vitae

vůdce - Janská Hana

LR - Pat z Proutku

vůdce - Kuhová Petra Dis.

GR - Don Fabio z Liblických rákosin

vůdce - Mach Jaroslav

GR - Don Pepper Zlatá kudrnka

vůdce - Kondělková Lucie

Img_6087 Img_6196 Img_6139 Img_6254

GR - Aron z Březovského výsluní

vůdce - Fejfarová Lenka MVDr.

GR - Darius Flores Vitae

vůdce - Machová Marie

GR - Esmeralda Misantos

vůdce - Matoušková Petra

GR - Benji Golden Sirius

vůdce - Novák Michal

 

 

 OBRAZEM PZ

 OBRAZEM SZVP

 OBRAZEM

 

 zpět