MVZPR Třeboň - Cep 26.-27.10.2013- výsledky
Pondělí, 28 Říjen 2013 16:38

 

Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů   CACT a res.CACT

 

Třeboň - Cep  26.-27.10.2013

 

2

 

 

Poř. Pes Los Plem. Vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Cena Body Titul Volba
1 Bella   Donna Queens of Athila 23 CBR Šíma   Jaroslav Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 364 nejl.   pole, CACT 2:   vodič
2 Art´s   Ginny Tercius 14 FCR Žampach   Pavel MUDr. 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 I. 356 CACT 2:   vodič
3 Black   Berry Tercius 12 FCR Pokorná   Jolana Bc. 4 4 4 3 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 I. 350 r.CACT 2:   vodič
4 Lar   Libošovská Blata 11 LR Bužek   Kamil Ing. 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 3 4 4 I. 349 nejl.   les, CACT 2:   vodič
5 Aura   my Dog Miracle 3 LR Benešová   Dana 4 2 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 348   2:   vodič
6 Element   Brenda Misantos 5 GR Kondělková   Lucie 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 344   2:   vodič
7 Annie   z Annenských zahrad 13 FCR Raiskubová   Kamila 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 4 4 4 4 4 4 4 III. 345 nejl.   voda 2:   vodič
8 Exa   Lady Alison 18 LR Lusczak   Pavel 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 4 1 4 4 4 4 3 4 4 4 III. 335   2:   vodič
9 Cinderella   Tercius 16 FCR Žampachová   Eva MUDr. 3 1 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 3 4 2 4 4 3 III. 316   2:   vodič
  Esmeralda   Misantos 7 GR Matoušková   Petra 4 0 - - - - 4 - 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 3 3 - neobstál 2:   vodič
  A   True History of Bohemia Bras 21 LR Krutská   Tereza 4 1 - - - - 3 - 4 4 4 4 4 0 4 - - - - - 4 - neobstál 2:   vodič
  Arabela   od Tří kulišek 20 GR Mandíková   Iveta 4 3 - - - - 3 - 3 4 4 3 4 0 4 - - - - - 3 - neobstál 2:   vodič
  Keepers   od Himalájského cedru 22 LR Doležal   David 4 4 - - - - 4 - 4 4 4 4 - - 0 - - - - - 4 - neobstál 2:   vodič
  Jacky   z Delvoja 8 LR Račkayová   Jana - - - - - - - - 4 4 4 4 4 0 4 - - - - - 4 - neobstál 2:   vodič
  Flamboyant   Starlight Oasis of Peace 6 FCR Vrána   Jan - - - - - - - - - - - - 4 4 - 4 4 4 - 0 - - neobstál 2:   vodič
  Black   Amandas Knock Out 10 FCR Smejkalová   Jana - - - - - - - - 4 4 4 4 - - 4 - - - - - 4 - odstoupil 2:   vodič na volno
  Eliminator   Danger of Bohemia Bras 19 LR Krutská   Tereza - - 4 4 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál 2:   vodič
  Pat   z Proutku 15 LR Kuhová   Petra Dis. 1 3 - - - - 1 - - - - - - - - - - - - 0 - - neobstál 2:   vodič
  Rozárka   Chlupaté štěstí 4 GR Hybrantová   Dana - - - - - - - - - - - - 4 0 - - - - - - - - neobstál 2:   vodič
  April   Kovinox Puppy Dogs 2 LR Janská   Katarína - - - - - - - - - - - - 4 0 - - - - - - - - neobstál 2:   vodič
  Beáta   z Kolbyho vršku 17 GR Prašivková   Jana 4 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál 2:   vodič
  Áres   Flores Vitae 9 GR Janská   Hana - - - - - - - - 0 4 - - - - - - - - - - - - neobstál 2:   vodič
  I´m   Your Heart Brdské zlato 1 GR Štorková   Libuše MVDr. - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - odstoupil 2:   vodič
  Antea   z Humburských luk 24 LR Vanda   Jan - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - odstoupil 2:   vodič

 

 

 

Disciplíny: 1: Následování, 2: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře, 3: Přinášení vlečené srstnaté, 4: Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50 m, 5: Odložení, 6: Vodění psa, 7: Chování na stanovišti, 8: Poslušnost a ovladatelnost (les), 9: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 10: Přinášení kachny z hluboké vody, 11: Dohledávka pohozené kachny, 12: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 13: Navádění na 2 ks pernaté - handling, 14: Slídění s dohledávkou, 15: Přinášení vlečené pernaté, 16: Chování po výstřelu, 17: Paměť k aportu - marking, 18: Nos, 19: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 20: Přinášení pernaté, 21: Přinášení kachny, 22: Přinášení srstnaté

 

Vrchní rozhodčí: MVDr.František Šimek

Rozhodčí: František Bárta ml., František Bárta st., Ing. Irena Erhartová, Václav Fišer, Miroslav Pecháček, Jan Brom, Jiří Sikora, Lucie Šeráková, Luděk Fanta

 

 

 3

 

 

 

 

 Vítězové

 

sima

Vítěz MVZPR

CACT, nejl. pole  I.cena  364 bodů

CBR - Bella Donna Queens of Athila

vůdce - Šíma Jaroslav Ing.

zampach pokorna

CACT  I.cena  356 bodů

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.

res.CACT  I.cena  350 bodů

FCR - Black Berry Tercius

vůdce - Pokorná Jolana Bc.

buzek raiskubova

CACT, nejl. les  I.cena  349 bodů

LR - Lar  Libošovská Blata

vůdce - Bužek Kamil Ing.

nejl. voda   III.cena  345 bodů

FCR - Annie z Annenských zahrad

vůdce - Raiskubová Kamila

 

 

 

1

 

 

 

 

Účastníci

 

storkova janskak benesova hybrantova

GR - I´m Your Heart Brdské zlato

vůdce - Štorková Libuše MVDr.

LR - April Kovinox Puppy Dogs

vůdce - Janská Katarína

LR - Aura my Dog Miracle

vůdce - Benešová Dana

GR - Rozárka Chlupaté štěstí

vůdce - Hybrantová Dana

kondelkova vrana1 matouskova rackayova

GR - Element Brenda Misantos

vůdce - Kondělková Lucie

FCR - Flamboyant Starlight

 Oasis of Peace

vůdce - Vrána Jan

GR - Esmeralda Misantos

vůdce - Matoušková Petra

LR - Jacky z Delvoja

vůdce - Račkayová Jana

janskah smejkalova buzek pokorna

GR - Áres Flores Vitae

vůdce - Janská Hana

FCR - Black Amandas Knock Out

vůdce - Smejkalová Jana

LR - Lar  Libošovská Blata

vůdce - Bužek Kamil Ing.

FCR - Black Berry Tercius

vůdce - Pokorná Jolana Bc.

raiskubova zampach1 kuhova zampachova1

FCR - Annie z Annenských zahrad

vůdce - Raiskubová Kamila

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.

LR - Pat z Proutku

vůdce - Kuhová Petra Dis.

FCR - Cinderella Tercius

vůdce - Žampachová Eva MUDr.

prasivkova lusczak krutska mandikova

GR - Beáta z Kolbyho vršku

vůdce - Prašivková Jana

LR - Exa Lady Alison

vůdce - Lusczak Pavel

LR -Eliminator Danger of Bohemia Bras

LR - A True History of Bohemia Bras

vůdce - Krutská Tereza

GR - Arabela od Tří kulišek

vůdce - Mandíková Iveta

dolezal sima vanda1

LR - Keepers od Himalájského cedru

vůdce - Doležal David

CBR - Bella Donna Queens of Athila

vůdce - Šíma Jaroslav Ing.

LR - Antea z Humburských luk

vůdce - Vanda Jan

 

 

 

Obrazem

 

zpět