VII. MSR Písek - výsledky
Pondělí, 14 Říjen 2013 04:50

VII.Mezinárodní soutěž retrieverů   CACT a res.CACT

 

Městské lesy Písek  11.-13.10.2013

 

1

 

 

 

 

Poř. Pes Los Plem. Vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Cena Body Titul Volba
1 Ligustr   Cotoneaster 12 LR Hoff   Wladyslaw 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 370 CACT,   Všestranný vítěz retrieverů ČR 2013 2:   hlásič
2 Charlotte   od Kletecké hráze 14 GR Petříková   Šárka Mgr. 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I.R 357 nejl.   pole, CACT 2:   vodič
3 Atta   z Koleského statku 16 CBR Kuchař   Vladislav 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 I.R 357 nejl.   les, CACT 2:   vodič
4 Daisy   Zlatá kudrnka 3 GR Klasna   Michal 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 I. 356 nejl.   voda, r.CACT 2:   vodič
5 Fabricio   Brown Aknel Top 11 FCR Rezková   Simona 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 I. 355 CACT 2:   vodič
6 Philipp   Chlupaté štěstí 17 GR Mrkva   Luboš 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 4 4 3 4 4 I. 354   2:   vodič
7 Exa   Lady Alison 5 LR Lusczak   Pavel 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 I. 351 r.CACT 2:   vodič
8 Clever   Daisy Pouštní vítr 10 GR Gablíková   Zuzana RNDr. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 3 4 3 4 4 4 I. 349   2:   vodič
9 Art´s   Ginny Tercius 8 FCR Žampach   Pavel MUDr. 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 3 3 4 4 I. 343 r.CACT 2:   vodič
10 Airis   Tristana Bohemia 7 LR Kalhousová   Dana Bc. 4 4 4 4 4 3 4 4 3 4 4 4 3 3 4 4 3 4 3 4 4 4 I. 337   2:   vodič
11 Chesabar   Josef Vici Luka 1 CBR Korda   František 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 3 4 4 4 3 3 3 4 4 4 I. 336 r.CACT 2:   vodič
12 Aimee   z Černobílé Duhy 2 LR Vrublová   Lenka 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 354   2:   vodič
13 Energy   for Fun Brdské zlato 9 GR Štorková   Libuše MVDr. 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 II. 350   2:   vodič
14 Bedivere   Tercius 15 FCR Žampachová   Eva, MUDr. 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 3 4 4 4 II. 344   2:   vodič
15 Justin   z Dražovského hájku 6 GR Šimonová   Milena 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 4 3 4 4 2 4 2 4 4 4 II. 325   2:   vodič
  Benji   Golden Sirius 4 GR Novák   Michal - - - - - - - - 4 4 0 - 4 3 4 4 - 4 4 4 - - neobstál 2:   vodič
  Arwi   Terra Bohemia Tilia 13 FCR Kořenská   Zdeňka 4 3 3 4 4 4 4 4 - - - - 2 0 - - - - - - - - neobstál 2:   vodič

 

 

Disciplíny: 1: Následování, 2: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře, 3: Přinášení vlečené srstnaté, 4: Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50 m, 5: Odložení, 6: Vodění psa, 7: Chování na stanovišti, 8: Poslušnost a ovladatelnost (les), 9: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 10: Přinášení kachny z hluboké vody, 11: Dohledávka pohozené kachny, 12: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 13: Navádění na 2 ks pernaté - handling, 14: Slídění s dohledávkou, 15: Přinášení vlečené pernaté, 16: Chování po výstřelu, 17: Paměť k aportu - marking, 18: Nos, 19: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 20: Přinášení pernaté, 21: Přinášení kachny, 22: Přinášení srstnaté

 

Vrchní rozhodčí: MVDr.František Šimek

Rozhodčí: Branko Danielovský, Alois Havrlant, MVDr. Miroslav Kalich, Ing. Eva Pavlíková, Ing. Jan Horyna, Miloš Kašpar, Ing. František Kerda, Vladimír Kolín, Miroslav Pecháček, Ing. Jaroslav Šarman

 

 

3

 

 

 

Vítězové

 

hoff

Všestranný vítěz retrieverů ČR 2013

CACT  I.cena 370 bodů

LR - Ligustr Cotoneaster

vůdce - Hoff Wladyslaw

petrikova kuchar

CACT  I.cena 357 bodů, nejlepší pole

GR - Charlotte od Kletecké hráze

vůdce - Petříková Šárka Mgr.

CACT  I.cena 357 bodů, nejlepší les

CBR - Atta z Koleského statku

vůdce - Kuchař Vladislav

klasna rezkova

res.CACT  I.cena 356 bodů, nejlepší voda

GR - Daisy Zlatá kudrnka

vůdce - Klasna Michal

CACT  I.cena 355 bodů

FCR - Fabricio Brown Aknel Top

vůdce - Rezková Simona

lusczak zampach

res.CACT  I.cena 351 bodů

LR - Exa Lady Alison

vůdce - Lusczak Pavel

res.CACT  I.cena 343 bodů

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 Účastníci

 

korda vrublova klasna novak

CBR - Chesabar Josef Vici Luka

vůdce - Korda František

LR - Aimee z Černobílé Duhy

vůdce - Vrublová Lenka

GR - Daisy Zlatá kudrnka

vůdce - Klasna Michal

GR - Benji Golden Sirius

vůdce - Novák Michal

lusczak simonova kalhousova zampach

LR - Exa Lady Alison

vůdce - Lusczak Pavel

GR - Justin z Dražovského hájku

vůdce - Šimonová Milena

LR - Airis Tristana Bohemia

vůdce - Kalhousová Dana Bc.

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.

storkova gablikova rezkova hoff

GR - Energy for Fun Brdské zlato

vůdce - Štorková Libuše MVDr.

GR - Clever Daisy Pouštní vítr

vůdce - Gablíková Zuzana RNDr.

FCR - Fabricio Brown Aknel Top

vůdce - Rezková Simona

LR - Ligustr Cotoneaster

vůdce - Hoff Wladyslaw

korenska petrikova zampachova kuchar

FCR - Arwi Terra Bohemia Tilia

vůdce - Kořenská Zdeňka

GR - Charlotte od Kletecké hráze

vůdce - Petříková Šárka Mgr.

FCR - Bedivere Tercius

vůdce - Žampachová Eva, MUDr.

CBR - Atta z Koleského statku

vůdce - Kuchař Vladislav

mrkva

GR - Philipp Chlupaté štěstí

vůdce - Mrkva Luboš

 

 

 

 

 

OBRAZEM

 

zpět