PZ Vacíkov - výsledky
Pondělí, 07 Říjen 2013 15:57

 

Klubové podzimní zkoušky retrieverů CACT a res.CACT

 

Dobříš - Vacíkov   6.10.2013

 

1

 

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Cena

Body

Titul

1

Irek   Chessy z Vlčích luk

11

CBR

Korda   František

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

CACT

2

Love   Is All Around Black Brianta

10

FCR

Pokorný   Petr

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

CACT

3

Black   Amandas Knock Out

9

FCR

Smejkalová   Jana

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

183

r.CACT

4

Darius   Flores Vitae

3

GR

Machová   Marie

4

3

4

4

4

4

3

3

4

4

I.

175

CACT

5

Benji   Golden Sirius

6

GR

Novák   Michal

3

3

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

175

r.CACT

6

Ameila   Lueur dorée

15

GR

Bílek   Roman

3

4

4

4

4

4

4

3

4

4

I.

174

7

Adin   z Polické Krčmy

1

FCR

Vanda   Jan

3

3

4

4

4

4

3

4

3

4

I.

169

8

Lar   Libošovská Blata

7

LR

Bužek   Kamil Ing.

4

4

4

4

4

4

4

4

2

4

II.

180

9

Fram   Angel Shadow

8

GR

Man   Zbyněk

4

4

4

4

3

4

4

4

2

3

II.

170

10

Eliminator Danger of Bohemia Bras

13

LR

Janků   Tereza

4

2

4

4

4

4

3

3

4

4

II.

170

11

Felly   od Táborských Dvořáků

4

GR

Novák   Michal

4

3

4

4

2

3

3

3

3

3

II.

155

12

Bren   z Humburských luk

5

LR

Vanda   Jan

4

2

4

4

2

4

4

3

2

3

II.

150

13

April   Kovinox Puppy Dogs

2

LR

Janská   Katarína

4

2

4

4

2

4

4

4

1

4

III.

158

14

Francis   Rangee Aurea Rosa

12

GR

Čtveráková   Helena

3

2

4

4

1

3

3

3

4

4

III.

148

 

Athos   Lueur dorée

16

GR

Petříková   Šárka Mgr.

-

0

-

4

4

4

-

-

-

-

neobstál

 

Caramelle   Cream Belle Moravia

14

LR

Hadačová   Petra

-

0

-

4

4

4

-

-

-

-

neobstál

 

Disciplíny: 1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Miroslav Pecháček

Rozhodčí: František Bárta ml., František Bárta st., Václav Fišer, Vladimír Kolín, Tereza Krutská, Jan Brom

 

 

 

Vítězové

 

korda

Vítěz KPZ Vacíkov

CACT  I.cena  188 bodů

CBR - Irek Chessy z Vlčích luk

vůdce - Korda František

pokorny smejkalova

CACT  I.cena  188 bodů

FCR - Love Is All Around Black Brianta

vůdce - Pokorný Petr

res.CACT  I.cena  183 bodů

FCR - Black Amandas Knock Out

vůdce - Smejkalová Jana

machova novak

CACT  I.cena  175 bodů

GR - Darius Flores Vitae

vůdce - Machová Marie

res.CACT  I.cena  175 bodů

GR - Benji Golden Sirius

vůdce - Novák Michal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Účastníci

 

novak vanda korda man

GR - Benji Golden Sirius

GR - Felly od Táborských Dvořáků

vůdce - Novák Michal

FCR - Adin z Polické Krčmy

LR - Bren z Humburských luk

vůdce - Vanda Jan

CBR - Irek Chessy z Vlčích luk

vůdce - Korda František

GR - Fram Angel Shadow

vůdce - Man Zbyněk

bilek janska ctverakova smejkalova

GR - Ameila Lueur dorée

vůdce - Bílek Roman

LR - April Kovinox Puppy Dogs

vůdce - Janská Katarína

GR - Francis Rangee Aurea Rosa

vůdce - Čtveráková Helena

FCR - Black Amandas Knock Out

vůdce - Smejkalová Jana

buzek pokorny hadacova petrikova

LR - Lar Libošovská Blata

vůdce - Bužek Kamil Ing.

FCR - Love Is All Around Black Brianta

vůdce - Pokorný Petr

LR - Caramelle Cream Belle Moravia

vůdce - Hadačová Petra

GR - Athos Lueur dorée

vůdce - Petříková Šárka Mgr.

janku machova

LR - Eliminator Danger of Bohemia Bras

vůdce - Janků Tereza

GR - Darius Flores Vitae

vůdce - Machová Marie

 

 

 

OBRAZEM

 

zpět