Svatováclavský pohár 2013 - výsledky
Pondělí, 30 Září 2013 08:05

Svatováclavský pohár retrieverů

 

Houštka - 28.-29.9.2013

 

1

 

 

 

Poř.PesPlem.VůdcePoř. LZTit. LZPoř. PZTit. PZSoučetTitul
1 Almanza See You Later Alligator FCR Řezníčková Andrea 1 5 r.CACT 6 Vítěz Svatováclavského poháru
2 Aron z Březovského výsluní GR Fejfarová Lenka MUDr. 5 4 9
3 Arwi Valery Bohemia Tilia FCR Dragounová Alena 6 3 CACT 9
4 Buddy Pouštní vítr GR Nedošínská Gabriela Bc. 8 2 r.CACT 10
5 Philipp Chlupaté štěstí GR Mrkva Luboš 9 1 CACT 10
6 Black Berry Tercius FCR Pokorná Jolana Bc. 2 12 14
7 Benji Golden Sirius GR Novák Michal 7 8 15
8 Art´s Ginny Tercius FCR Žampach Pavel MUDr. 10 6 16
9 Dak od Zlaté Lobi GR Bejčková Lenka 12 10 22
Rozárka Chlupaté štěsí GR Hybrantová Dana 3 - -
Especial The Dream Team GR Bučová Eva 4 - -
Fiona od Jakuba Krčína GR Holanová Yvetta - 7 -
Aldy z Údolí Bobravy GR Krečmerová Marcela - 9 -
Cinderella Tercius FCR Žampachová Eva MUDr. 11 - -
Aura my Dog Miracle LR Benešová Dana - 11 -
Anabela ze Zlínských strání FCR Krautschneider Radek - - -
Arwi Terra Bohemia Tilia FCR Kořenská Zdeňka - - -

 

 

3

 

 

 

Svatováclavský pohár retrieverů - Klubové lesní zkoušky CACT a res.CACT

 

Houštka - 28.-29.9.2013

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910111213CenaBodyTitulVolba
1 Almanza See You Later Alligator 12 FCR Řezníčková Andrea 4 3 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 219 6: vodič
2 Black Berry Tercius 3 FCR Pokorná Jolana Bc. 4 4 4 4 3 2 4 4 4 4 4 4 4 II. 218 6: vodič
3 Rozárka Chlupaté štěsí 4 GR Hybrantová Dana 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 4 3 II. 216 6: vodič
4 Especial The Dream Team 5 GR Bučová Eva 4 3 4 4 4 2 4 2 4 4 3 4 4 II. 209 6: vodič
5 Aron z Březovského výsluní 10 GR Fejfarová Lenka MUDr. 4 2 4 4 3 2 3 4 4 4 4 4 3 II. 200 6: vodič
6 Arwi Valery Bohemia Tilia 8 FCR Dragounová Alena 4 4 4 4 4 1 4 4 4 4 4 4 4 III. 217 6: vodič
7 Benji Golden Sirius 13 GR Novák Michal 4 3 4 4 4 1 4 4 4 4 4 4 4 III. 212 6: vodič
8 Buddy Pouštní vítr 15 GR Nedošínská Gabriela Bc. 4 3 4 4 4 1 3 4 4 4 4 4 4 III. 210 6: vodič
9 Philipp Chlupaté štěstí 11 GR Mrkva Luboš 4 3 4 4 4 1 4 4 4 4 4 3 4 III. 208 6: vodič
10 Art´s Ginny Tercius 7 FCR Žampach Pavel MUDr. 4 3 4 4 3 1 4 4 4 4 4 3 3 III. 198 6: vodič
11 Cinderella Tercius 1 FCR Žampachová Eva MUDr. 4 1 4 4 4 3 4 4 4 2 4 2 4 III. 192 6: vodič
12 Dak od Zlaté Lobi 16 GR Bejčková Lenka 3 2 4 4 1 2 3 3 4 3 4 4 3 III. 175 6: vodič
Fiona od Jakuba Krčína 6 GR Holanová Yvetta 3 2 4 0 - - - 4 - 3 4 2 4 neobstál 6: vodič
Anabela ze Zlínských strání 9 FCR Krautschneider Radek - - 4 0 - - - - - - - - - neobstál 6: vodič
Aura my Dog Miracle 2 LR Benešová Dana - - - - 4 0 - - - - - - - neobstál 6: vodič
Aldy z Údolí Bobravy 14 GR Krečmerová Marcela - - - - 0 - - 4 - - - - - neobstál 6: vodič
Arwi Terra Bohemia Tilia 17 FCR Kořenská Zdeňka - 0 - - - - - - - - - - - neobstál 6: vodič

 

Disciplíny: 1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Následování, 6: Práce na barvě spárkaté zvěře, 7: Chování na stanovišti, 8: Odložení, 9: Chování po výstřelu, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Vodění psa, 12: Paměť k aportu - marking, 13: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Jaroslav Dostál

Rozhodčí: Josef Brzák, Hana Kovářová, Milan Kříž, Milan Nosek, Milan Řezníček, Miloslav Šafařík, Václav Špiroch, Jindřich Vágner

 

 

2 124

 

 

 

Svatováclavský pohár retrieverů - Klubové podzimní zkoušky CACT a res.CACT

 

Houštka - 28.-29.9.2013

 

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Philipp Chlupaté štěstí 11 GR Mrkva Luboš 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 188 CACT
2 Buddy Pouštní vítr 15 GR Nedošínská Gabriela Bc. 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 184 r.CACT
3 Arwi Valery Bohemia Tilia 8 FCR Dragounová Alena 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 183 CACT
4 Aron z Březovského výsluní 10 GR Fejfarová Lenka MUDr. 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 179
5 Almanza See You Later Alligator 12 FCR Řezníčková Andrea 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 I. 177 r.CACT
6 Art´s Ginny Tercius 7 FCR Žampach Pavel MUDr. 4 2 4 4 4 4 4 4 3 4 II. 174
7 Fiona od Jakuba Krčína 6 GR Holanová Yvetta 4 2 4 4 4 4 4 4 3 4 II. 174
8 Benji Golden Sirius 13 GR Novák Michal 4 2 4 4 4 4 4 4 2 4 II. 170
9 Aldy z Údolí Bobravy 14 GR Krečmerová Marcela 4 2 4 4 4 4 2 3 4 4 II. 168
10 Dak od Zlaté Lobi 16 GR Bejčková Lenka 4 2 4 4 3 4 2 3 4 4 II. 164
11 Aura my Dog Miracle 2 LR Benešová Dana 4 1 4 4 4 4 4 4 4 4 III. 173
12 Black Berry Tercius 3 FCR Pokorná Jolana Bc. 4 3 4 4 4 4 4 4 1 4 III. 171
Anabela ze Zlínských strání 9 FCR Krautschneider Radek - - - - - - - - - - odstoupil
Arwi Terra Bohemia Tilia 17 FCR Kořenská Zdeňka - - - - - - - - - - odstoupil
Cinderella Tercius 1 FCR Žampachová Eva MUDr. - 0 - - - - - - - - neobstál
Rozárka Chlupaté štěsí 4 GR Hybrantová Dana - 0 - - - - - - - - neobstál
Especial The Dream Team 5 GR Bučová Eva - 0 - - - - - - - - neobstál

 

Disciplíny: 1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Jaroslav Dostál

Rozhodčí: Josef Brzák, Hana Kovářová, Milan Kříž, Milan Nosek, Milan Řezníček, Miloslav Šafařík, Václav Špiroch, Jindřich Vágner

 

 

 

 

113
100 125 99

 

 

 

 

 

 

 

Vítězové 

 

reznickova

Vítěz V. Svatováclavského poháru 2013

LZ - II.cena  219 bodů, PZ - res.CACT  I.cena  177 bodů

FCR - Almanza See You Later Alligator

vůdce - Řezníčková Andrea

dragounova nedosinska

LZ - III.cena  217 bodů, PZ - CACT  I.cena  183 bodů

FCR - Arwi Valery Bohemia Tilia

vůdce - Dragounová Alena

LZ - III.cena  210 bodů, PZ - res.CACT  I.cena  184 bodů

GR - Buddy Pouštní vítr

vůdce - Nedošínská Gabriela Bc.

mrkva

LZ - III.cena  208 bodů, PZ - CACT  I.cena  188 bodů

GR - Philipp Chlupaté štěstí

vůdce - Mrkva Luboš

 

 

OBRAZEM 

 

zpět