MVZPR Karlovy Vary 21.-22.9.2013
Neděle, 22 Září 2013 22:02
1

 

 

 

Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů CACT a res.CACT

 

Kyselka - Radošov   21.-22.9.2013

 

 

Poř. Pes Los Plem. Vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Cena Body Titul Volba
1 Philipp Chlupaté   štěstí 3 GR Mrkva Luboš 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 359 nejl. voda, CACT 2: vodič
2 Bailar con Pasion   Touch of Heaven 7 GR Nechanický Libor Ing. 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 I. 356 r.CACT 2: vodič
3 Aldy z Údolí Bobravy 2 GR Krečmerová Marcela 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 I. 354   2: vodič
4 Angel Bellissima Nera 10 LR Malenová Monika 4 3 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 353 nejl. pole, CACT 2: vodič
5 Cinderella Tercius 8 FCR Žampachová Eva MUDr. 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 3 4 3 4 4 4 4 3 4 4 4 I. 344 nejl. les, CACT 2: vodič
6 Bedivere Tercius 6 FCR Žampachová Eva MUDr. 3 3 4 4 4 3 3 4 4 4 2 3 4 4 4 4 4 4 3 3 4 3 I. 324 r.CACT 2: vodič
7 Art´s Ginny Tercius 5 FCR Žampach Pavel MUDr. 3 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 3 4 II. 338   2: vodič
8 Fiona od Jakuba   Krčína 9 GR Holanová Yvetta 3 2 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4 II. 338   2: vodič
9 Bonnie ze Starého   Brázdima 1 FCR Šrenková Zdenka 2 1 4 4 4 4 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 III. 331   2: vodič
  Miranda Kerr Artemis   Gold 4 GR Tlapáková Ivana Ing. - - 0 4 - - - - 4 2 4 3 4 3 4 4 4 4 3 4 3 - neobstál     2: vodič

 

Disciplíny: 1: Následování, 2: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře, 3: Přinášení vlečené srstnaté, 4: Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50 m, 5: Odložení, 6: Vodění psa, 7: Chování na stanovišti, 8: Poslušnost a ovladatelnost (les), 9: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 10: Přinášení kachny z hluboké vody, 11: Dohledávka pohozené kachny, 12: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 13: Navádění na 2 ks pernaté - handling, 14: Slídění s dohledávkou, 15: Přinášení vlečené pernaté, 16: Chování po výstřelu, 17: Paměť k aportu - marking, 18: Nos, 19: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 20: Přinášení pernaté, 21: Přinášení kachny, 22: Přinášení srstnaté

Vrchní rozhodčí: Miroslav Pecháček

Rozhodčí: Jan Bína, Stanislav Barda, Antonín Míšek, Břetislav Uchytil ml., Václav Turhober

 

 

2

 

 

 

 

 

Vítězové

 

 

mrkva

Vítěz MVZPR Karlovy Vary

CACT  I.cena  359 bodů, nejl. voda

GR - Philipp Chlupaté štěstí

vůdce - Mrkva Luboš

nechanicky malenova

res.CACT  I.cena  356 bodů

GR - Bailar con Pasion Touch of Heaven

vůdce - Nechanický Libor Ing.

CACT  I.cena  353 bodů, nejl. pole 

LR - Angel Bellissima Nera

vůdce - Malenová Monika

zampachova_cinderella zampachova_bedivere

CACT  I.cena  344 bodů, nejl. les

FCR - Cinderella Tercius

vůdce - Žampachová Eva MUDr.

res.CACT  I.cena  324 bodů

FCR - Bedivere Tercius

vůdce - Žampachová Eva MUDr.

 

 

 

 

 

Účastníci

 


 

holanova krecmerova malenova mrkva

GR - Fiona od Jakuba Krčína

vůdce - Holanová Yvetta

GR - Aldy z Údolí Bobravy

vůdce - Krečmerová Marcela

LR - Angel Bellissima Nera

vůdce - Malenová Monika

GR - Philipp Chlupaté štěstí

vůdce - Mrkva Luboš

srenkova zampach zampachova tlapakova

FCR - Bonnie ze Starého Brázdima

vůdce - Šrenková Zdenka

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.

FCR - Bedivere Tercius

FCR - Cinderella Tercius

vůdce - Žampachová Eva MUDr.

GR - Miranda Kerr Artemis Gold

vůdce - Tlapáková Ivana Ing.

nechanicky

GR - Bailar con Pasion Touch of Heaven

vůdce - Nechanický Libor Ing.

 

 

 

 

Poděkování sponzorům

 

 

Hana a Miloš Ztratilovi – hotel Restaurace Na Špici v Radošově

Obec Kyselka

Vojenské lesy a statky s.p. Divize Karlovy Vary

AGRO TRAVEL s.r.o. Ostrov

Nákladní doprava Šipla s.r.o. Radošov

Top Servis Holan

PROPESKO

ANKA

Bohemia CHIPS

 

 

 

 

 OBRAZEM - Artemis Gold

 OBRAZEM - Artemis Gold

 OBRAZEM - Artemis Gold

 OBRAZEM - Artemis Gold

 OBRAZEM - Artemis Gold

 OBRAZEM - Magic Spell

OBRAZEM - Bellisima Nera

 

 zpět