V. Zapadočeské Derby - výsledky
Pondělí, 16 Září 2013 07:34

 

V.Západočeské Derby retrieverů

 

Kyselka - Radošov   14.-15.9.2013

 

 

280

 

 

 

Poř.PesPlem.VůdcePoř. SZVPTit. SZVPPoř. PZTit. PZSoučetTitul
1 Pat z Proutku LR Kuhová Petra Dis. 4 r.CACT 2 r.CACT 6 Vítěz derby
2 Fiddle-De-Dees Morris Traveller GR Bursíková Radka 2 CACT 6 r.CACT 8
3 Chit z Temné jeskyně LR Valenta Petr doc.Ing. 13 1 CACT 14
4 Adventure Crusader Pure Soul GR Smrček Jan 6 8 14
5 Vesna z Voldušského vrchu LR Janouškovcová Nikola 11 4 15
6 Cassandra Dark Angel od Teplic FCR Králová Martina 9 CACT 7 r.CACT 16
7 Bailar con Pasion Touch of Heaven GR Nechanický Libor Ing. 3 r.CACT 13 16
8 Bastien z Makových dvorů GR Jílek Petr Ing. 14 3 CACT 17
9 Akim od Turoveckých rybníků FCR Uherek Miroslav 12 5 CACT 17
10 Chuck Berry Artemis Gold GR Boguaj Stanislav 8 11 19
11 Black Crystal Rose Bohemian Ariston FCR Šustová Marie 10 r.CACT 10 20
12 Barney Pouštní vítr GR Sejkora Sabina 18 9 27
13 Áres Flores Vitae GR Janská Hana 17 12 29
14 Miranda Kerr Artemis Gold GR Tlapáková Ivana Ing. 20 14 34
15 Fantasy Freen Misantos GR Caháková Sabina 22 15 37
Crazy z Muchovy boudy LR Petrovická Blanka 1 CACT - -
Argo z Borových lesů GR Jílek Petr Ing. 5 - -
Fiona od Jakuba Krčína GR Holanová Yvetta 7 - -
Aldy z Údolí Bobravy GR Krečmerová Marcela 15 - -
Angel Bellissima Nera LR Malenová Monika 16 - -
Athéne Lovely Shine LR Písecká Šárka 19 - -
Gentle Touch Something Beautiful LR Šiplova Alena 21 - -
Evidog Harmony GR Červinková Jana - - -
Erikachen Roisin NSR Nehera Tomáš - - -

 

 

008

 

 

 

V.Západočeské Derby retrieverů - podzimní zkoušky CACT a res.CACT

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Chit z Temné jeskyně 4 LR Valenta Petr doc.Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
2 Pat z Proutku 11 LR Kuhová Petra Dis. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 r.CACT
3 Bastien z Makových dvorů 21 GR Jílek Petr Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
4 Vesna z Voldušského vrchu 22 LR Janouškovcová Nikola 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 184
5 Akim od Turoveckých rybníků 18 FCR Uherek Miroslav 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 184 CACT
6 Fiddle-De-Dees Morris Traveller 15 GR Bursíková Radka 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 I. 178 r.CACT
7 Cassandra Dark Angel od Teplic 5 FCR Králová Martina 3 4 4 4 4 4 4 4 4 3 I. 174 r.CACT
8 Adventure Crusader Pure Soul 20 GR Smrček Jan 3 3 4 4 4 4 3 3 4 4 I. 167
9 Barney Pouštní vítr 23 GR Sejkora Sabina 4 3 4 4 3 4 2 3 4 3 I. 163
10 Black Crystal Rose Bohemian Ariston 12 FCR Šustová Marie 3 3 3 4 3 3 4 4 3 4 I. 160
11 Chuck Berry Artemis Gold 13 GR Boguaj Stanislav 4 4 4 4 4 4 4 3 2 4 II. 174
12 Áres Flores Vitae 14 GR Janská Hana 4 3 4 4 2 4 4 4 4 3 II. 169
13 Bailar con Pasion Touch of Heaven 17 GR Nechanický Libor Ing. 4 2 4 4 4 4 4 2 4 4 II. 166
14 Miranda Kerr Artemis Gold 24 GR Tlapáková Ivana Ing. 4 3 4 4 3 4 4 4 2 3 II. 165
15 Fantasy Freen Misantos 16 GR Caháková Sabina 4 3 4 4 1 4 4 3 1 3 III. 147
Angel Bellissima Nera 2 LR Malenová Monika 4 1 4 4 - 4 - 4 - 0 neobstál
Aldy z Údolí Bobravy 10 GR Krečmerová Marcela 3 3 - - - 4 - 3 - 0 neobstál
Gentle Touch Something Beautiful 3 LR Šiplova Alena - - 4 4 - - - - - - odstoupil
Athéne Lovely Shine 1 LR Písecká Šárka - - 4 4 - - - - - - odstoupil
Argo z Borových lesů 19 GR Jílek Petr Ing. - 0 4 4 - - - - - - neobstál
Fiona od Jakuba Krčína 6 GR Holanová Yvetta - - - 0 - - - - - - neobstál
Crazy z Muchovy boudy 8 LR Petrovická Blanka - 0 - - - - - - - - neobstál
Erikachen Roisin 9 NSR Nehera Tomáš - 0 - - - - - - - - neobstál
Evidog Harmony 7 GR Červinková Jana - 0 - - - - - - - - neobstál

 

Disciplíny: 1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Miroslav Pecháček, Josef Peroutka, Jan Bína, Pavel Míšek

 

 

007 005

 

 

 

V.Západočeské Derby retrieverů - speciální zkoušky z vodní práce  CACT a res.CACT

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Crazy z Muchovy boudy 8 LR Petrovická Blanka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 CACT
2 Fiddle-De-Dees Morris Traveller 15 GR Bursíková Radka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 CACT
3 Bailar con Pasion Touch of Heaven 17 GR Nechanický Libor Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 r.CACT
4 Pat z Proutku 11 LR Kuhová Petra Dis. 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 I. 134 r.CACT
5 Argo z Borových lesů 19 GR Jílek Petr Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 I. 134
6 Adventure Crusader Pure Soul 20 GR Smrček Jan 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 I. 134
7 Fiona od Jakuba Krčína 6 GR Holanová Yvetta 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 I. 134
8 Chuck Berry Artemis Gold 13 GR Boguaj Stanislav 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 132
9 Cassandra Dark Angel od Teplic 5 FCR Králová Martina 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 130 CACT
10 Black Crystal Rose Bohemian Ariston 12 FCR Šustová Marie 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 I. 130 r.CACT
11 Vesna z Voldušského vrchu 22 LR Janouškovcová Nikola 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 130
12 Akim od Turoveckých rybníků 18 FCR Uherek Miroslav 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 I. 130
13 Chit z Temné jeskyně 4 LR Valenta Petr doc.Ing. 4 4 3 4 4 4 4 3 3 4 I. 127
14 Bastien z Makových dvorů 21 GR Jílek Petr Ing. 4 4 3 4 4 4 4 3 3 4 I. 127
15 Aldy z Údolí Bobravy 10 GR Krečmerová Marcela 3 4 4 4 4 4 4 3 4 3 I. 126
16 Angel Bellissima Nera 2 LR Malenová Monika 2 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 120
17 Áres Flores Vitae 14 GR Janská Hana 2 4 4 4 4 4 3 4 3 4 I. 118
18 Barney Pouštní vítr 23 GR Sejkora Sabina 3 3 3 4 4 4 4 4 3 3 I. 117
19 Athéne Lovely Shine 1 LR Písecká Šárka 3 4 2 2 4 4 4 3 4 3 II. 110
20 Miranda Kerr Artemis Gold 24 GR Tlapáková Ivana Ing. 3 2 4 4 4 2 3 4 3 3 II. 106
21 Gentle Touch Something Beautiful 3 LR Šiplova Alena 2 2 4 4 4 3 4 3 3 3 II. 104
22 Fantasy Freen Misantos 16 GR Caháková Sabina 3 1 3 4 4 1 3 2 2 3 III. 87
Evidog Harmony 7 GR Červinková Jana 4 2 - - - 3 0 4 - - neobstál
Erikachen Roisin 9 NSR Nehera Tomáš - 4 - - - - - - - - odstoupil

 

Disciplíny: 1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Antonín Míšek, Václav Turhober, Stanislav Barda, František Bejček

 

 

 

 

Vítězové

kuhova

Vítěz V.Západočeského Derby

PZ - res.CACT  I.cena 188 bodů, SZVP - res.CACT  I.cena 134 bodů

LR - Pat z Proutku

vůdce - Kuhová Petra Dis.

bursikova valenta

PZ - res.CACT  I.cena 178 bodů, SZVP - CACT  I.cena 136 bodů

GR - Fiddle-De-Dees Morris Traveller

vůdce - Bursíková Radka

PZ - CACT  I.cena 188 bodů, SZVP - I.cena 127 bodů

LR - Chit z Temné jeskyně

vůdce - Valenta Petr doc.Ing.

kralova jilek

PZ - res.CACT  I.cena 174 bodů, SZVP - CACT  I.cena 130 bodů

FCR - Cassandra Dark Angel od Teplic

vůdce - Králová Martina

PZ - CACT  I.cena 188 bodů, SZVP - I.cena 134 bodů

GR - Bastien z Makových dvorů

vůdce - Jílek Petr Ing.

uherek sustova

PZ - CACT  I.cena 184 bodů, SZVP - I.cena 130 bodů

FCR - Akim od Turoveckých rybníků

vůdce - Uherek Miroslav

PZ - I.cena 160 bodů, SZVP - res.CACT  I.cena 130 bodů

FCR - Black Crystal Rose Bohemian Ariston

vůdce - Šustová Marie

 

 

 

 

 

 

 Účastníci

Pisecka Malenova Siplova Valenta

LR - Athéne Lovely Shine

vůdce - Písecká Šárka

LR - Angel Bellissima Nera

vůdce - Malenová Monika

LR - Gentle Touch Something Beautiful

vůdce - Šiplova Alena

LR - Chit z Temné jeskyně

vůdce - Valenta Petr doc.Ing.

Kralova Holanova Cervinkova petrovick

FCR - Cassandra Dark Angel od Teplic

vůdce - Králová Martina

GR - Fiona od Jakuba Krčína

vůdce - Holanová Yvetta

GR - Evidog Harmony

vůdce - Červinková Jana

LR - Crazy z Muchovy boudy

vůdce - Petrovická Blanka

Nehera Krecmerova Kuhova Sustova

NSR - Erikachen Roisin

vůdce - Nehera Tomáš

GR - Aldy z Údolí Bobravy

vůdce - Krečmerová Marcela

LR - Pat z Proutku

vůdce - Kuhová Petra Dis.

FCR - Black Crystal Rose Bohemian Ariston

vůdce - Šustová Marie

Boguaj Janska Bursikova Cahakova

GR - Chuck Berry Artemis Gold

vůdce - Boguaj Stanislav

GR - Áres Flores Vitae

vůdce - Janská Hana

GR - Fiddle-De-Dees Morris Traveller

vůdce - Bursíková Radka

GR - Fantasy Freen Misantos

vůdce - Caháková Sabina

Nechanicky Uherek Jilek Smrcek

GR - Bailar con Pasion Touch of Heaven

vůdce - Nechanický Libor Ing.

FCR - Akim od Turoveckých rybníků

vůdce - Uherek Miroslav

GR - Bastien z Makových dvorů

GR - Argo z Borových lesů

vůdce - Jílek Petr Ing.

GR - Adventure Crusader Pure Soul

vůdce - Smrček Jan

janouskovcova sejkora Tlapakova

LR - Vesna z Voldušského vrchu

vůdce - Janouškovcová Nikola

GR - Barney Pouštní vítr

vůdce - Sejkora Sabina

GR - Miranda Kerr Artemis Gold

vůdce - Tlapáková Ivana Ing.

 

 

 

 

Poděkování všem sponzorům

 

Hana a Miloš Ztratilovi – hotel Restaurace Na Špici v Radošově

Obec Kyselka

Vojenské lesy a statky s.p. Divize Karlovy Vary

Nákladní doprava Šipla s.r.o. Radošov

Top servis Holan Praha

Petr Vystoupil - Vinné sklepy Tihelna Boleradice

EUKANUBA

PROPESKO

ANKA

DIX reklamní studio manželů Malenových

Karlovarské zastoupení Rainbow p. Němec

p. Petrovická Blanka

Artemis Gold

KEVIN MONT KV s.r.o., Karlovy VaryProfauna s.r.o. SOKOLOV

Bohemia CHIPS

Profauna s.r.o. Sokolov

 

 

 

 

OBRAZEM 1 - foto Artemis Gold

OBRAZEM 2 - foto Artemis Gold

OBRAZEM 3 - foto Artemis Gold

OBRAZEM 4 - foto Artemis Gold

OBRAZEM 5 - foto Artemis Gold

OBRAZEM 6 - foto Jana Jílková

 

zpět