VIII.Jihočeské Derby - výsledky
Neděle, 08 Září 2013 20:49
trubaci

 

 

VIII.Jihočeské Derby Retrieverů

 

Domanín   7.-8.9.2013

 

Poř.PesPlem.VůdcePoř. SZVPTit. SZVPPoř. PZTit. PZSoučetTitul
1 Goofy Chessy z Vlčích luk CBR Kordová Dana 1 CACT 2 CACT 3 Vítěz derby
2 Bedivere Tercius FCR Žampachová Eva, MUDr. 2 CACT 5 r.CACT 7
3 Ussuria Chlupaté štěstí GR Ranftlová Zuzana MVDr. 7 3 r.CACT 10
4 Berenika Chlupaté Štěstí GR Drahota Jiří 10 1 CACT 11
5 Bonett Chlupaté štěstí GR Ranftlová Zuzana MVDr. 6 r.CACT 6 12
6 Lenda Moura Soul GR Tíkalová Zuzana 4 CACT 8 12
7 Art´s Ginny Tercius FCR Žampach Pavel MUDr. 3 r.CACT 9 12
8 Black Berry Tercius FCR Pokorná Jolana Bc. 9 4 CACT 13
9 Rozárka Chlupaté štěsí GR Hybrantová Dana 8 7 15
Lar  Libošovská Blata LR Bužek Kamil Ing. 5 CACT - -
Empress Messalina of Bohemia Bras LR Krutský Petr - 10 -
Cinderella Tercius FCR Žampachová Barbora - 11 -
Black Amandas Knock Out FCR Korda František Ing. 11 - -
Brita Ravo z Ješína LR Hoblík Vladimír - 12 -
Arny Golden Paradise Valley FCR Friedl Jan - - -

 

 

 

VIII.Jihočeské Derby Retrieverů - Podzimní zkoušky CACT a res.CACT

 

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Berenika Chlupaté Štěstí 2 GR Drahota Jiří 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
2 Goofy Chessy z Vlčích luk 5 CBR Kordová Dana 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
3 Ussuria Chlupaté štěstí 1 GR Ranftlová Zuzana MVDr. 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 183 r.CACT
4 Black Berry Tercius 10 FCR Pokorná Jolana Bc. 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 183 CACT
5 Bedivere Tercius 14 FCR Žampachová Eva, MUDr. 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 I. 182 r.CACT
6 Bonett Chlupaté štěstí 3 GR Ranftlová Zuzana MVDr. 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 179
7 Rozárka Chlupaté štěsí 9 GR Hybrantová Dana 4 3 4 4 3 4 4 4 4 4 I. 179
8 Lenda Moura Soul 6 GR Tíkalová Zuzana 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 I. 177
9 Art´s Ginny Tercius 4 FCR Žampach Pavel MUDr. 4 2 4 4 4 4 4 3 4 4 II. 172
10 Empress Messalina of Bohemia Bras 8 LR Krutský Petr 4 2 4 4 4 4 4 3 3 4 II. 168
11 Cinderella Tercius 15 FCR Žampachová Barbora 4 2 4 4 3 4 3 3 3 4 II. 162
12 Brita Ravo z Ješína 13 LR Hoblík Vladimír 4 4 4 4 3 4 4 4 1 3 III. 166
Black Amandas Knock Out 7 FCR Korda František Ing. 4 0 - 4 - - 3 - - - neobstál
Lar  Libošovská Blata 12 LR Bužek Kamil Ing. - - - - - - - - - - odstoupil
Arny Golden Paradise Valley 11 FCR Friedl Jan - - 0 - - - - - - - neobstál

 

 

Disciplíny: 1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna

Rozhodčí: Pecháček Miroslav, Šeráková Lucie, Šeráková Veronika, Sikora Jiří, Fanta Luděk, Brom Jan

 

 

 

 

VIII.Jihočeské Derby Retrieverů - Speciální zkoušky z vodní práce CACT a res.CACT

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Goofy Chessy z Vlčích luk 5 CBR Kordová Dana 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 I. 133 CACT
2 Bedivere Tercius 14 FCR Žampachová Eva, MUDr. 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 I.R 132 CACT
3 Art´s Ginny Tercius 4 FCR Žampach Pavel MUDr. 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 I.R 132 r.CACT
4 Lenda Moura Soul 6 GR Tíkalová Zuzana 4 4 3 4 4 4 3 4 4 4 I. 131 CACT
5 Lar  Libošovská Blata 12 LR Bužek Kamil Ing. 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 I. 130 CACT
6 Bonett Chlupaté štěstí 3 GR Ranftlová Zuzana MVDr. 4 4 3 4 4 3 4 4 4 4 I. 129 r.CACT
7 Ussuria Chlupaté štěstí 1 GR Ranftlová Zuzana MVDr. 4 4 3 4 4 3 4 4 4 4 I. 129
8 Rozárka Chlupaté štěsí 9 GR Hybrantová Dana 4 4 3 3 4 3 4 4 4 4 I. 124
9 Black Berry Tercius 10 FCR Pokorná Jolana Bc. 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 II. 130
10 Berenika Chlupaté Štěstí 2 GR Drahota Jiří 4 4 4 4 4 2 4 2 4 4 II. 124
11 Black Amandas Knock Out 7 FCR Korda František Ing. 3 4 2 4 4 4 4 3 4 4 II. 122
Cinderella Tercius 15 FCR Žampachová Barbora - - 0 4 - 2 - - - - neobstál
Brita Ravo z Ješína 13 LR Hoblík Vladimír - - 0 4 - 1 - - - - neobstál
Arny Golden Paradise Valley 11 FCR Friedl Jan - - 0 4 - 1 - - - - neobstál
Empress Messalina of Bohemia Bras 8 LR Krutský Petr - - 0 - - - - - - - neobstál

 

 

Disciplíny: 1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna

Rozhodčí: Pecháček Miroslav, Šeráková Lucie, Šeráková Veronika, Sikora Jiří, Fanta Luděk, Brom Jan

 

 

 

 

 

 

Vítězové

 

kordova

Vítěz VIII. Jihočeského Derby

PZ - CACT  I.cena  188bodů,  SZVP - CACT  I.cena 133bodů

CBR - Goofy Chessy z Vlčích luk

vůdce - Kordová Dana

zampachova ranftlova

PZ - res.CACT  I.cena  182bodů,  SZVP - CACT  I.cena 132bodů

FCR - Bedivere Tercius

vůdce - Žampachová Eva, MUDr.

PZ - res.CACT  I.cena  183bodů,  SZVP -  I.cena 129bodů

GR - Ussuria Chlupaté štěstí

PZ -  I.cena  179bodů,  SZVP - res.CACT  I.cena 129bodů

GR - Bonett Chlupaté štěstí

vůdce - Ranftlová Zuzana MVDr.

drahota tikalova

PZ - CACT  I.cena  188bodů,  SZVP - II.cena 124bodů

GR - Berenika Chlupaté Štěstí

vůdce - Drahota Jiří

PZ - I.cena  177bodů,  SZVP - CACT  I.cena 131bodů

GR - Lenda Moura Soul

vůdce - Tíkalová Zuzana

zampach pokorna

PZ - II.cena  172bodů,  SZVP - res.CACT  I.cena 132bodů

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.

PZ - CACT  I.cena  183bodů,  SZVP - II.cena 130bodů

FCR - Black Berry Tercius

vůdce - Pokorná Jolana Bc.

buzek

PZ - odstoupil,  SZVP - CACT  I.cena 130bodů

LR - Lar  Libošovská Blata

vůdce - Bužek Kamil Ing.

 

 

 

 

 

 

 

 

Účastníci

 

ranftlova korda deahota friedl

GR - Ussuria Chlupaté štěstí

GR - Bonett Chlupaté štěstí

vůdce - Ranftlová Zuzana MVDr.

FCR - Black Amandas Knock Out

vůdce - Korda František Ing.

GR - Berenika Chlupaté Štěstí

vůdce - Drahota Jiří

FCR - Arny Golden Paradise Valley

vůdce - Friedl Jan

hoblik tikalova zampach zampachovab

LR - Brita Ravo z Ješína

vůdce - Hoblík Vladimír

GR - Lenda Moura Soul

vůdce - Tíkalová Zuzana

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.

FCR - Cinderella Tercius

vůdce - Žampachová Barbora

zampachovae hybrantova krutsky pokorna

FCR - Bedivere Tercius

vůdce - Žampachová Eva, MUDr.

GR - Rozárka Chlupaté štěsí

vůdce - Hybrantová Dana

LR -Empress Messalina of Bohemia Bras

vůdce - Krutský Petr

FCR - Black Berry Tercius

vůdce - Pokorná Jolana Bc.

buzek kordova

LR - Lar  Libošovská Blata

vůdce - Bužek Kamil Ing.

CBR - Goofy Chessy z Vlčích luk

vůdce - Kordová Dana

 

 

 

OBRAZEM

 

zpět