IV.Východočeské Derby 2013 - výsledky
Neděle, 04 Srpen 2013 20:56

IV.Východočeské DERBY

 

Bažantnice Bříšťany  3.-4.8.2013

 

 

Poř.PesPlem.VůdcePoř. SZVPTit. SZVPPoř. PZTit. PZSoučetTitul
Don Pepper Zlatá kudrnka GR Noll Jakub - 1 CACT -
Brilliant Leader of White Enny GR Boguaj Stanislav 1 CACT - -
Arwi Valery Bohemia Tilia FCR Dragounová Alena - 2 CACT -
Deep Desire Brdské zlato GR Hřebíčková Iva 2 - -
Chit z Temné jeskyně LR Valenta Petr doc.Ing. - 3 CACT -
Arvind Wooden Heaven LR Kasal David - 4 -
April Kovinox Puppy Dogs LR Janská Katarína - - -
Barid Wooden Heaven LR Kasalová Vladimíra Ing. - - -
Olla z Proutku LR Pilařová Alena - - -
Torchlight Clear of Bohemia Bras LR Langerová Zuzana Bc. - - -
Don Fabio z Liblických rákosin GR Mach Jaroslav - - -
Bony Babalina Lánské rybníky CBR Nováková Tereza - - -

 

 

 

 

IV.Východočeské DERBY - Podzimní zkoušky retrieverů CACT a res.CACT

Bažantnice Bříšťany  3.-4.8.2013

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Don Pepper Zlatá kudrnka 8 GR Noll Jakub 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 I. 186 CACT
2 Arwi Valery Bohemia Tilia 4 FCR Dragounová Alena 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 184 CACT
3 Chit z Temné jeskyně 12 LR Valenta Petr doc.Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 I. 178 CACT
4 Arvind Wooden Heaven 1 LR Kasal David 4 2 4 4 3 4 4 4 3 4 II. 170
Olla z Proutku 5 LR Pilařová Alena - 2 4 4 4 - 3 3 4 0 neobstál
Bony Babalina Lánské rybníky 11 CBR Nováková Tereza - 0 4 4 4 4 4 - 4 - neobstál
Deep Desire Brdské zlato 9 GR Hřebíčková Iva - 0 4 4 4 - 4 - 4 - neobstál
Barid Wooden Heaven 3 LR Kasalová Vladimíra Ing. - 0 4 - 4 - 3 - 4 - neobstál
April Kovinox Puppy Dogs 2 LR Janská Katarína - 0 4 - 4 - 2 - 1 - neobstál
Brilliant Leader of White Enny 10 GR Boguaj Stanislav - - 0 4 - - 4 - - - neobstál
Torchlight Clear of Bohemia Bras 6 LR Langerová Zuzana Bc. - 0 - - - - - - - - neobstál
Don Fabio z Liblických rákosin 7 GR Mach Jaroslav - 0 - - - - - - - - neobstál

 

Disciplíny: 1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Jaroslav Dostál

Rozhodčí: Ing. Jan Horyna, Hana Kovářová, Ing. František Kerda, Miloslav Šafařík, Eva Pavlíková, Tomáš Novák

 

 

 

 

IV.Východočeské DERBY - Speciální zkoušky z vodní práce retrieverů CACT a res.CACT

Bažantnice Bříšťany  3.-4.8.2013

 

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Brilliant Leader of White Enny 10 GR Boguaj Stanislav 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 132 CACT
2 Deep Desire Brdské zlato 9 GR Hřebíčková Iva 3 4 4 2 4 4 3 4 4 4 II. 118
Arvind Wooden Heaven 1 LR Kasal David 4 3 4 0 - 1 - - 3 - neobstál
Arwi Valery Bohemia Tilia 4 FCR Dragounová Alena 3 4 3 0 - 4 - - - - neobstál
April Kovinox Puppy Dogs 2 LR Janská Katarína 4 2 0 - - 1 - - - - neobstál
Bony Babalina Lánské rybníky 11 CBR Nováková Tereza - - 4 0 - - - - - - neobstál
Chit z Temné jeskyně 12 LR Valenta Petr doc.Ing. - - 4 0 - - - - - - neobstál
Barid Wooden Heaven 3 LR Kasalová Vladimíra Ing. 0 - - - - - - - - - neobstál
Don Pepper Zlatá kudrnka 8 GR Noll Jakub - - - 0 - - - - - - neobstál
Torchlight Clear of Bohemia Bras 6 LR Langerová Zuzana Bc. - - - 0 - - - - - - neobstál
Don Fabio z Liblických rákosin 7 GR Mach Jaroslav - - - 0 - - - - - - neobstál
Olla z Proutku 5 LR Pilařová Alena - - - 0 - - - - - - neobstál

 

1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

Vrchní rozhodčí: Jaroslav Dostál

Rozhodčí: Ing. Jan Horyna, Hana Kovářová, Ing. František Kerda, Miloslav Šafařík, Eva Pavlíková, Miloš Šír

 

 


 

 

 Vítězové

 

noll_jakub boguaj_stanislav

PZ  I.cena 186 bodů CACT,  SZVP  neobstál

GR - Don Pepper Zlatá kudrnka

vůdce - Noll Jakub

PZ  neobstál,  SZVP  I.cena 132 bodů CACT

GR - Brilliant Leader of White Enny

vůdce - Boguaj Stanislav

dragounova_alena valenta_petr

PZ  I.cena 184 bodů CACT,  SZVP  neobstál

FCR - Arwi Valery Bohemia Tilia

vůdce - Dragounová Alena

PZ  I.cena 178 bodů CACT,  SZVP  neobstál

LR - Chit z Temné jeskyně

vůdce - Valenta Petr doc.Ing.

 

 

 

 

 

 

 zpět