SZVP Dobříš - Rosovice - výsledky
Neděle, 21 Červenec 2013 20:41

Klubové speciální zkoušky z vodní práce se zadáním CACT a res.CACT

 

21.7.2013  Dobříš - Rosovice

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBody%Titul
1 Arwi Valery Bohemia Tilia 4 FCR Dragounová Alena 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 100.00 CACT, Vítěz zkoušek
2 Akim od Turoveckých rybníků 11 FCR Uherek Miroslav 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 100.00 r.CACT
3 Cassandra Dark Angel od Teplic 23 FCR Králová Martina 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 100.00
4 Rozárka Chlupaté štěsí 10 GR Hybrantová Dana 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 100.00 CACT
5 I´m Your Heart Brdské zlato 13 GR Štorková Libuše MVDr. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 I. 134 98.53 r.CACT
6 Ameila Lueur dorée 8 GR Bílek Roman 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 I. 134 98.53
7 Goofy Chessy z Vlčích luk 22 CBR Kordová Dana 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 I. 134 98.53 CACT
8 Bailar con Pasion Touch of Heaven 16 GR Nechanický Libor Ing. 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 I. 132 97.06
9 Evelyn Berta Aurea Rosa 15 GR Kahoun Martin 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 132 97.06
10 Deep Desire Brdské zlato 24 GR Hřebíčková Iva 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 I. 132 97.06
11 Aristocrate Royal Faith 17 GR Nová Petra 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 I. 132 97.06
12 Black Amandas Knock Out 6 FCR Korda František Ing. 4 4 4 4 4 3 4 3 4 4 I. 130 95.59
13 Extra Much Love Apollo Thirteen 1 LR Pernická Kateřina Bc. 4 4 4 4 4 3 4 3 4 4 I. 130 95.59 CACT
14 Artys Blue Tiffany Diamond 18 AC Turhober Václav 4 3 4 4 3 4 X X X X I. 94 94.00
15 Arnika z Maletických luk 7 GR Vondrášková Blanka 4 4 4 3 4 4 4 2 3 4 I. 123 90.44
16 Arwen Famous Gold 19 GR Zárubová Irena Ing. 4 4 2 4 4 4 4 4 4 3 II. 128 94.12
17 Keep Calm Daysi Art 20 LR Stehlík Karel 4 4 1 4 4 4 4 3 3 1 III. 115 84.56
18 Kuky z Vltavotýnských lesů 9 LR Dvořák Pavel 4 4 4 1 4 3 4 4 3 2 III. 109 80.15
19 Arabela od Tří kulišek 5 GR Mandíková Iveta 1 4 4 4 4 4 3 3 3 3 III. 108 79.41
20 Olla z Proutku 21 LR Pilařová Alena 1 4 3 4 4 4 3 2 3 4 III. 105 77.21
Athos Lueur dorée 2 GR Petříková Šárka Mgr. 4 4 4 - - 4 - 3 - - neobstál
Meki z Vlčích luk 3 GR Eliášová Linda - 3 - - - - - - - - odstoupil
Akim z Maletických luk 14 GR Lacina Jan - - - - - - - - - - odstoupil
Amálie my Dog Miracle 12 LR Píchová Kamila - - - - - - 0 - - - neobstál

 

Disciplíny ohaři: 1: Ochota k práci v hluboké vodě, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Nahánění a dohledávka střelené nebo postřelené kachny v rákosí, 4: Dohledávka kachny v rákosí, 5: Chování na stanovišti, 6: Poslušnost

 

Disciplíny retrieveři: 1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

 

Vrchní rozhodčí: MVDr.František Šimek

 

Rozhodčí: Ing.Jan Horyna, Pavel Sochor, Václav Fišer, Lucie Šeráková, František Bárta ml., František Bárta st., Jaroslav Mach, Teraza Krutská

 

 

 

Vítězové

 

Dragounova

Vítěz zkoušek

CACT  I.cena 136 bodů

FCR - Arwi Valery Bohemia Tilia

vůdce - Dragounová Alena

hybrantova kordova

CACT  I.cena 136 bodů

GR - Rozárka Chlupaté štěsí

vůdce - Hybrantová Dana

CACT  I.cena 130 bodů

CBR - Goofy Chessy z Vlčích luk

vůdce - Kordová Dana


 

 

 Účastníci

 

dragounova uherek kralova hybrantova

FCR -  Arwi Valery Bohemia Tilia

vůdce -  Dragounová Alena

FCR -  Akim od Turoveckých rybníků

vůdce -  Uherek Miroslav

FCR -  Cassandra Dark Angel od Teplic

vůdce -  Králová Martina

GR -  Rozárka Chlupaté štěsí

vůdce -  Hybrantová Dana

storkova bilek kordova nechanicky

GR -  I´m Your Heart Brdské zlato

vůdce -  Štorková Libuše MVDr.

GR -  Ameila Lueur dorée

vůdce -  Bílek Roman

CBR -  Goofy Chessy z Vlčích luk

vůdce -  Kordová Dana

GR -  Bailar con Pasion Touch of Heaven

vůdce -  Nechanický Libor Ing.

kahoun hrebickova nova korda

GR -  Evelyn Berta Aurea Rosa

vůdce -  Kahoun Martin

GR -  Deep Desire Brdské zlato

vůdce -  Hřebíčková Iva

GR -  Aristocrate Royal Faith

vůdce -  Nová Petra

FCR -  Black Amandas Knock Out

vůdce -  Korda František Ing.

pernicka turhober vondraskova zarubova

LR -  Amálie my Dog Miracle

vůdce -  Píchová Kamila

AC -  Artys Blue Tiffany Diamond

vůdce -  Turhober Václav

GR -  Arnika z Maletických luk

vůdce -  Vondrášková Blanka

GR -  Arwen Famous Gold

vůdce -  Zárubová Irena Ing.

stehlik dvorak mandikova pilarova

LR -  Keep Calm Daysi Art

vůdce -  Stehlík Karel.

LR -  Kuky z Vltavotýnských lesů

vůdce -  Dvořák Pavel

GR -  Arabela od Tří kulišek

vůdce -  Mandíková Iveta

LR -  Olla z Proutku

vůdce -  Pilařová Alena

petrikova eliasova lacina picova

GR -  Athos Lueur dorée

vůdce -  Petříková Šárka Mgr.

GR -  Meki z Vlčích luk

vůdce -  Eliášová Linda

GR -  Akim z Maletických luk

vůdce -  Lacina Jan

LR -  Extra Much Love Apollo Thirteen

 

vůdce -  Pernická Kateřina Bc.

 

  

 

 

OBRAZEM

 

zpět