V.Středočeské Derby rerieverů - výsledky
Neděle, 07 Červenec 2013 21:29

V.Středočeské DERBY retrieverů CACT a res.CACT

Slatina 6.-7.7.2013

 

Poř.PesPlem.VůdcePoř. SZVPTit. SZVPPoř. PZTit. PZSoučetTitul
1 Protector of Luck Bohemia Bras LR Pešková Petra 2 r.CACT 4 r.CACT 6 Vítěz derby
2 Morgiana Misantos GR Nokič Lenka 7 r.CACT 1 CACT 8
3 Chuck Berry Artemis Gold GR Boguaj Stanislav 6 CACT 3 r.CACT 9
4 Angel Bellissima Nera LR Malenová Monika 8 2 CACT 10
5 Aura my Dog Miracle LR Benešová Dana 4 6 10
6 Cassandra Dark Angel od Teplic FCR Králová Martina 3 CACT 9 12
7 Aldy z Údolí Bobravy GR Krečmerová Marcela 9 5 14
8 Olla z Proutku LR Pilařová Alena 5 10 15
9 Geronimo Ches-Shores CBR Hůzlová Zdeňka 10 11 21
Chit z Temné jeskyně LR Valenta Petr doc.Ing. 1 CACT - -
Adventure Crusader Pure Soul GR Smrček Jan - 7 -
Divine Sunday Rusty Love GR Smrčková Michala - 8 -
April Kovinox Puppy Dogs LR Janská Katarína - 12 -
Bailar con Pasion Touch of Heaven GR Nechanický Libor Ing. - - -

 

 

V.Středočeské DERBY - Podzimní zkoušky retrieverů CACT a res.CACT

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Morgiana Misantos 1 GR Nokič Lenka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
2 Angel Bellissima Nera 7 LR Malenová Monika 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
3 Chuck Berry Artemis Gold 14 GR Boguaj Stanislav 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 184 r.CACT
4 Protector of Luck Bohemia Bras 3 LR Pešková Petra 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 I. 182 r.CACT
5 Aldy z Údolí Bobravy 13 GR Krečmerová Marcela 3 3 4 3 4 4 3 3 4 4 I. 162
6 Aura my Dog Miracle 8 LR Benešová Dana 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 II. 180
7 Adventure Crusader Pure Soul 6 GR Smrček Jan 4 4 4 4 4 4 4 4 2 3 II. 174
8 Divine Sunday Rusty Love 4 GR Smrčková Michala 3 4 4 4 4 4 4 4 2 4 II. 172
9 Cassandra Dark Angel od Teplic 5 FCR Králová Martina 3 4 1 4 4 4 4 4 4 4 II. 165
10 Olla z Proutku 2 LR Pilařová Alena 4 3 4 4 2 4 4 3 4 3 II. 163
11 Geronimo Ches-Shores 10 CBR Hůzlová Zdeňka 4 4 4 4 1 4 4 4 2 3 III. 162
12 April Kovinox Puppy Dogs 11 LR Janská Katarína 3 4 4 4 2 4 2 4 1 3 III. 150
Bailar con Pasion Touch of Heaven 9 GR Nechanický Libor Ing. - 4 - - - - 4 4 3 - odstoupil
Chit z Temné jeskyně 12 LR Valenta Petr doc.Ing. - - - - - - - - - - odstoupil

 

 

Disciplíny: 1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Stanislav Barda

Rozhodčí: František Jerman, PhDr.Iva Gregorová, Radka Bursíková, Pavel Míšek

 

 

 

V.Středočeské DERBY - Speciální zkoušky z vodní práce retrieverů CACT a res.CACT

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Chit z Temné jeskyně 12 LR Valenta Petr doc.Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 CACT
2 Protector of Luck Bohemia Bras 3 LR Pešková Petra 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 r.CACT
3 Cassandra Dark Angel od Teplic 5 FCR Králová Martina 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 I. 133 CACT
4 Aura my Dog Miracle 8 LR Benešová Dana 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 I. 133
5 Olla z Proutku 2 LR Pilařová Alena 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 I. 133
6 Chuck Berry Artemis Gold 14 GR Boguaj Stanislav 4 4 3 4 4 3 4 4 4 4 I. 129 CACT
7 Morgiana Misantos 1 GR Nokič Lenka 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 I. 127 r.CACT
8 Angel Bellissima Nera 7 LR Malenová Monika 3 4 4 4 4 4 3 4 3 4 I. 124
9 Aldy z Údolí Bobravy 13 GR Krečmerová Marcela 4 4 2 4 4 4 4 3 2 2 II. 116
10 Geronimo Ches-Shores 10 CBR Hůzlová Zdeňka 4 4 4 4 4 4 1 4 4 3 III. 128
April Kovinox Puppy Dogs 11 LR Janská Katarína 4 4 0 4 4 3 3 3 2 4 neobstál
Adventure Crusader Pure Soul 6 GR Smrček Jan 4 4 - 0 4 4 - 4 4 - neobstál
Bailar con Pasion Touch of Heaven 9 GR Nechanický Libor Ing. - - - - - - - - - - odstoupil
Divine Sunday Rusty Love 4 GR Smrčková Michala - - - - - - - - - - odstoupil

 

 

Disciplíny: 1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

Vrchní rozhodčí: Stanislav Barda

Rozhodčí: Jan Bína, František Jerman, PhDr.Iva Gregorová, Antonín Míšek

 

 

 

Vítězové

peskova

Vítěz V.Středočeského Derby

PZ  I.cena 182 bodů r.CACT, SZVP  I.cena 136 bodů r.CACT

LR - Protector of Luck Bohemia Bras

vůdce - Pešková Petra

nokic boguaj

PZ  I.cena 188 bodů CACT, SZVP  I.cena 127 bodů r.CACT

GR - Morgiana Misantos

vůdce - Nokič Lenka

PZ  I.cena 184 bodů r.CACT, SZVP  I.cena 129 bodů CACT

GR - Chuck Berry Artemis Gold

vůdce - Boguaj Stanislav

malenova kralova

PZ  I.cena 188 bodů CACT, SZVP  I.cena 124 bodů

LR - Angel Bellissima Nera

vůdce - Malenová Monika

PZ  II.cena 165 bodů , SZVP  I.cena 133 bodů CACT

FCR - Cassandra Dark Angel od Teplic

vůdce - Králová Martina

valenta

PZ  odstoupil, SZVP  I.cena 136 bodů CACT

LR - Chit z Temné jeskyně

vůdce - Valenta Petr doc.Ing.

 

 

Účastníci

 

nokic pilarova peskova smrckova

GR - Morgiana Misantos

vůdce - Nokič Lenka

LR - Olla z Proutku

vůdce - Pilařová Alena

LR - Protector of Luck Bohemia Bras

vůdce - Pešková Petra

GR - Divine Sunday Rusty Love

vůdce - Smrčková Michala

kralova smrcek malenova benesova

FCR - Cassandra Dark Angel od Teplic

vůdce - Králová Martina

GR - Adventure Crusader Pure Soul

vůdce - Smrček Jan

LR - Angel Bellissima Nera

vůdce - Malenová Monika

LR - Aura my Dog Miracle

vůdce - Benešová Dana

nachanicky huzlova janska valenta

GR - Bailar con Pasion Touch of Heaven

vůdce - Nechanický Libor Ing.

CBR - Geronimo Ches-Shores

vůdce - Hůzlová Zdeňka

LR - April Kovinox Puppy Dogs

vůdce - Janská Katarína

LR - Chit z Temné jeskyně

vůdce - Valenta Petr doc.Ing.

krecmerova boguaj

GR - Aldy z Údolí Bobravy

vůdce - Krečmerová Marcela

GR - Chuck Berry Artemis Gold

vůdce - Boguaj Stanislav

 

 

 

OBRAZEM 1 

OBRAZEM 2

 

 

zpět