DERBY ČR 2013 ZPR - výsledky
Pondělí, 24 Červen 2013 07:54

 

DERBY ČR 2013 - Zkoušky přinášení retrieverů CACT a res.CACT

Stříbřec  22.-23.6.2013

 

trubaci

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910111213141516CenaBodyTitul
1 Exa Lady Alison 17 LR Lusczak Pavel 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 204 CACT, Vítěz DERBY ČR 2013
2 Ares From Brown Muddy Pool 8 GR Budák Jiří 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 204 CACT
3 Bastien z Makových dvorů 6 GR Jílek Petr Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 204 r.CACT
4 Chit z Temné jeskyně 13 LR Valenta Petr doc.Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 204 r.CACT
5 Arwi Valery Bohemia Tilia 18 FCR Dragounová Alena 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 201 CACT
6 Charlotte od Kletecké hráze 14 GR Petříková Šárka Mgr. 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 I. 197
7 Kendy Chlupaté štěstí 9 GR Soukupová Blanka 3 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 197
8 Beáta z Kolbyho vršku 7 GR Prašivková Jana 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 3 4 4 4 I. 195
9 Art´s Ginny Tercius 22 FCR Žampach Pavel MUDr. 4 4 3 4 3 4 3 4 4 3 4 4 4 4 3 3 I. 186 r.CACT
10 Philipp Chlupaté štěstí 12 GR Mrkva Luboš 2 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 II. 196
11 Princ Damian Chlupaté štěstí 10 GR Lang Roman 4 4 4 2 4 4 3 4 4 3 4 4 4 4 4 4 II. 191
12 Art od Stříbných rud 16 FCR Křížová Barbora 4 4 4 4 3 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 3 II. 191
13 Fiona od Jakuba Krčína 5 GR Holanová Yvetta 3 4 4 4 3 4 2 4 4 2 4 4 4 2 4 4 II. 175
14 Aldy z Údolí Bobravy 3 GR Krečmerová Marcela 3 2 4 2 3 4 3 4 4 3 3 4 4 3 3 4 II. 174
15 Black Berry Tercius 4 FCR Pokorná Jolana Bc. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 4 4 4 4 4 III. 192
16 Black ze Starého Brázdima 11 FCR Skřivanová Lenka 4 4 4 4 3 4 3 4 4 1 4 4 4 4 4 4 III. 184
17 Verita Vince in Bohemia Bras 20 LR Minaříková Markéta 3 4 3 4 3 4 4 3 4 1 4 4 4 4 4 4 III. 181
18 Benji Golden Sirius 19 GR Novák Michal 4 4 3 4 3 4 3 4 4 1 4 2 4 4 4 4 III. 174
19 Rozárka Chlupaté štěsí 24 GR Hybrantová Dana 4 4 4 4 3 4 1 4 4 1 4 4 4 3 4 4 III. 171
20 Cassandra Dark Angel od Teplic 2 FCR Králová Martina 4 4 3 4 3 4 1 4 4 1 3 4 4 4 4 4 III. 167
21 Morgiana Misantos 1 GR Nokič Lenka 3 4 3 2 3 2 1 4 4 1 4 4 3 4 4 4 III. 155
Arwi Terra Bohemia Tilia 21 FCR Kořenská Zdeňka 4 4 - 4 - - 0 4 4 3 4 4 4 4 - 4 neobstál
Evelyn Berta Aurea Rosa 23 GR Kahoun Martin - 4 - 4 - - - 4 - 0 - - - - - - neobstál
Chuck Berry Artemis Gold 15 GR Boguaj Stanislav - - - - - - - - 0 3 - - - - - - neobstál

 

Disciplíny: 1: Chování na stanovišti v lese, 2: Vodění psa, 3: Radost při práci, 4: Odložení, 5: Poslušnost voda, les, pole, 6: Přinášení vlečené pernaté, 7: Navádění na 2 ks pernaté, 8: Paměť k aportu - marking, 9: Přinášení vlečené srstnaté, 10: Dohledávka 2 ks srstnaté ve čtverci 50 x 50 m, 11: Přinášení 2 kachen - handling, 12: Přinášení kachny z hluboké vody, 13: Dohledávka pohozené kachny v rákosí, 14: Přinášení srstnaté, 15: Přinášení pernaté, 16: Přinášení kachny

 

Vrchní rozhodčí: MVDr.František Šimek

Rozhodčí: Václav Fišer, Ing.Jan Horyna, Vladimír Kolín, Jan Brom, Karel Kieweg, Lucie Šeráková, Břetislav Uchytil ml., Miroslav Pecháček

 

 

ceny

 

 

 Vítězové

 

lusczakv

Vítěz DERBY ČR 2013

CACT - I.cena  204 bodů

LR - Exa Lady Alison

vůdce - Lusczak Pavel

budakv jilek

CACT - I.cena  204 bodů

GR - Ares From Brown Muddy Pool

vůdce - Budák Jiří

res.CACT - I.cena  204 bodů

GR - Bastien z Makových dvorů

vůdce - Jílek Petr Ing.

valentav dragounovav

res.CACT - I.cena  204 bodů

LR - Chit z Temné jeskyně

vůdce - Valenta Petr doc.Ing.

CACT - I.cena  201 bodů

FCR - Arwi Valery Bohemia Tilia

vůdce - Dragounová Alena

zampachv

res.CACT - I.cena  186 bodů

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.

 

 

 

 Účastníci

 

boguaj budak dragounova holanova

GR - Chuck Berry Artemis Gold

vůdce - Boguaj Stanislav

GR - Ares From Brown Muddy Pool

vůdce - Budák Jiří

FCR - Arwi Valery Bohemia Tilia

vůdce - Dragounová Alena

GR - Fiona od Jakuba Krčína

vůdce - Holanová Yvetta

hybrantova jilek kahoun korenska

GR - Rozárka Chlupaté štěsí

vůdce - Hybrantová Dana

GR - Bastien z Makových dvorů

vůdce - Jílek Petr Ing.

GR - Evelyn Berta Aurea Rosa

vůdce - Kahoun Martin

FCR - Arwi Terra Bohemia Tilia

vůdce - Kořenská Zdeňka

kralova krecmerova krizova mrkva

FCR - Cassandra Dark Angel od Teplic

vůdce - Králová Martina

GR - Aldy z Údolí Bobravy

vůdce - Krečmerová Marcela

FCR - Art od Stříbných rud

vůdce - Křížová Barbora

GR - Philipp Chlupaté štěstí

vůdce - Mrkva Luboš

mynarikova nokic prasivkova1 petrikova

LR - Verita Vince in Bohemia Bras

vůdce - Minaříková Markéta

GR - Morgiana Misantos

vůdce - Nokič Lenka

GR - Beáta z Kolbyho vršku

vůdce - Prašivková Jana

GR - Charlotte od Kletecké hráze

vůdce - Petříková Šárka Mgr.

pokorna skrivanova1 valenta1 zampach1

FCR - Black Berry Tercius

vůdce - Pokorná Jolana Bc.

FCR - Black ze Starého Brázdima

vůdce - Skřivanová Lenka

LR - Chit z Temné jeskyně

vůdce - Valenta Petr doc.Ing.

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.

lang novak lusczak soukupova1

GR - Princ Damian Chlupaté štěstí

vůdce - Lang Roman

GR - Benji Golden Sirius

vůdce - Novák Michal

LR - Exa Lady Alison

vůdce - Lusczak Pavel

GR - Kendy Chlupaté štěstí

vůdce - Soukupová Blanka

 

 

 

OBRAZEM

 

zpět