V.Severočeské Derby retrieverů - výsledky
Pondělí, 17 Červen 2013 08:09

V.Severočeské Derby retrieverů

 

Malá skála a Záhoří   15.-16.6.2013

 

Sponzoři V.Severočeského Derby retrieverů:

 

 10353532_695931217133197_81171707280565599_o

10325346_695931220466530_7765273002862445981_n

TFnet s.r.o.

PROGLES s.r.o. - Hubert Styl Jičín

Stavko

Chovatelská stanice Zlatá Kudrnka

 

 

 

 

sponzor1
sponzor2

 

 

 

Poř.PesPlem.VůdcePoř. SZVPTit. SZVPPoř. PZTit. PZSoučetTitul
1 Princ Damian Chlupaté štěstí GR Lang Roman 1 CACT 2 r.CACT 3 Vítěz derby
2 Especial The Dream Team GR Buček Jiří 2 r.CACT 3 5
Benji Golden Sirius GR Novák Michal - 1 CACT -
Arwi Valery Bohemia Tilia FCR Dragounová Alena 3 - -
Don Fabio z Liblických rákosin GR Mach Jaroslav 4 - -
Františka Libošovská blata LR Andrášková Červenka Jana Mgr. 5 - -
April Kovinox Puppy Dogs LR Janská Katarína 6 - -
Adonis Flores Vitae GR Bučková Eva 7 - -
Pat z Proutku LR Kuhová Petra Dis. 8 - -
Bailar con Pasion Touch of Heaven GR Nechanický Libor Ing. - - -
Deep Desire Brdské zlato GR Hřebíčková Iva - - -
Cedrik  od Hradu Kaltenštejnu GR Kadlecová Mirka - - -

 

 

 

 

titul

 

 

 

 

V.Severočeské Derby retrieverů - Podzimní zkoušky CACT a res.CACT

Malá skála a Záhoří   15.-16.6.2013

 

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Benji Golden Sirius 3 GR Novák Michal 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 188 CACT
2 Princ Damian Chlupaté štěstí 8 GR Lang Roman 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 I. 186 r.CACT
3 Especial The Dream Team 11 GR Buček Jiří 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 I. 177
Františka Libošovská blata 4 LR Andrášková Červenka Jana Mgr. - 4 4 - - 4 - 4 4 4 odstoupil
Cedrik  od Hradu Kaltenštejnu 12 GR Kadlecová Mirka 4 0 2 4 4 3 - - - 4 neobstál
Arwi Valery Bohemia Tilia 10 FCR Dragounová Alena 4 - - - 4 4 - - - 4 odstoupil
Bailar con Pasion Touch of Heaven 7 GR Nechanický Libor Ing. 4 0 - 4 1 4 4 - - - neobstál
Deep Desire Brdské zlato 9 GR Hřebíčková Iva - - - 0 4 - - - - 4 neobstál
Adonis Flores Vitae 1 GR Bučková Eva - 0 - - - 4 - 3 - - neobstál
Pat z Proutku 2 LR Kuhová Petra Dis. - 0 - - - - - - - - neobstál
Don Fabio z Liblických rákosin 5 GR Mach Jaroslav - 0 - - - - - - - - neobstál
April Kovinox Puppy Dogs 6 LR Janská Katarína - 0 - - - - - - - - neobstál

 

Disciplíny: 1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Horyna Jan Ing.

Rozhodčí: Řezníček Milan, Nejedlý Rudolf Ing., Špiroch Václav, Žabka František

 

 

 

 

 

losy

 

 

 

V.Severočeské Derby retrieverů - Speciální zkoušky z vodní práce CACT a res.CACT

Malá skála a Záhoří   15.-16.6.2013

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Princ Damian Chlupaté štěstí 8 GR Lang Roman 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 I. 132 CACT
2 Especial The Dream Team 11 GR Buček Jiří 4 4 3 4 4 4 4 4 4 3 I. 131 r.CACT
3 Arwi Valery Bohemia Tilia 10 FCR Dragounová Alena 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 II. 130
4 Don Fabio z Liblických rákosin 5 GR Mach Jaroslav 4 4 2 4 4 4 4 4 4 3 II. 128
5 Františka Libošovská blata 4 LR Andrášková Červenka Jana Mgr. 4 2 4 4 4 4 4 4 4 3 II. 126
6 April Kovinox Puppy Dogs 6 LR Janská Katarína 3 4 2 4 4 4 2 2 4 4 III. 116
7 Adonis Flores Vitae 1 GR Bučková Eva 2 4 1 4 4 4 4 4 3 4 III. 111
8 Pat z Proutku 2 LR Kuhová Petra Dis. 3 4 3 4 4 1 3 4 3 3 III. 107
Deep Desire Brdské zlato 9 GR Hřebíčková Iva 0 4 2 4 4 2 3 4 4 - neobstál
Benji Golden Sirius 3 GR Novák Michal 4 4 3 0 - - - - - - neobstál
Bailar con Pasion Touch of Heaven 7 GR Nechanický Libor Ing. - - - - - - - - - - odstoupil
Cedrik  od Hradu Kaltenštejnu 12 GR Kadlecová Mirka - - - - - - - - - - odstoupil

 

Disciplíny: 1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

Vrchní rozhodčí: Horyna Jan Ing.

Rozhodčí: Řezníček Milan, Nosek Milan, Špiroch Václav, Patočka Petr

 

 

 

 

 

Vítězové

 

langv

Vítěz V.Severočeského Derby

PZ - I.cena 186 bodů r.CACT,  SZVP - I.cena 132 bodů CACT

GR - Princ Damian Chlupaté štěstí

vůdce - Lang Roman

bucekv novakv

PZ - I.cena 177 bodů ,  SZVP - I.cena 131 bodů r.CACT

GR - Especial The Dream Team

vůdce - Buček Jiří

PZ - I.cena 188 bodů CACT

GR - Benji Golden Sirius

vůdce - Novák Michal

 

 

 

 

 Účastníci

 

bucek buckova dragounova hrebickova

GR - Especial The Dream Team

vůdce - Buček Jiří

GR - Adonis Flores Vitae

vůdce - Bučková Eva

FCR - Arwi Valery Bohemia Tilia

vůdce - Dragounová Alena

GR - Deep Desire Brdské zlato

vůdce - Hřebíčková Iva

kadlecova kuhova mach nachanicky

GR - Cedrik  od Hradu Kaltenštejnu

vůdce - Kadlecová Mirka

LR - Pat z Proutku

vůdce - Kuhová Petra Dis.

GR - Don Fabio z Liblických rákosin

vůdce - Mach Jaroslav

GR - Bailar con Pasion Touch of Heaven

vůdce - Nechanický Libor Ing.

andraskova janska lang novak

LR - Františka Libošovská blata

vůdce -Andrášková Červenka Jana Mgr.

LR - April Kovinox Puppy Dogs

vůdce - Janská Katarína

GR - Princ Damian Chlupaté štěstí

vůdce - Lang Roman

GR - Benji Golden Sirius

vůdce - Novák Michal

 

 

OBRAZEM

 

 

zpět