KPZ retrieverů a KPZ slídičů Sloveč
Úterý, 30 Říjen 2012 10:40

Velké díky patří sponzorům zkoušek:

Zemědělská společnost Sloveč a.s.,

Obec Sloveč,

Pivovar Nymburk

postrizinske

 

Klubové podzimní zkoušky retrieverů CACT a slídičů CACT

  Sloveč, 27.10.2012 - výsledky

Los

Pl.

Jméno psa retrieveři:

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Body

Cena

Pořadí

Titul

10

GR

Rozárka Chlupaté štěstí

Dana Hybrantová

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

188

I.

1.R

vítěz, CACT

3

CBR

Bali z Ledenických zahrad

Ing. František Novák

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

188

I.

2.R

CACT

4

LR

Aura my DogMiracle

Dana Benešová

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

188

I.

3.R

CACT

5

LR

Cheerful Guy My Lovely Dream

Miloslav Šafařík

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

188

I.

4.R

res. CACT

8

FCR

Arwi Terra Bohemia Tilia

Ing. Zdeňka Kořenská

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

184

I.

5.

CACT

7

GR

Lenda Moura Soul

Zuzana Tíkalová

4

4

3

4

4

4

4

4

4

4

183

I.

6.

res. CACT

19

LR

April Kovinox Puppy Dogs

Katarína Janská

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

182

I.

7.

9

GR

Babů od Vltavské stráně

Lucie Jínová

4

3

4

4

4

4

2

4

3

4

175

I.

8.

11

LR

Arwen Cabara

Alice Týřlová

4

3

4

4

4

4

4

3

3

4

173

I.

9.

16

GR

Etna de Ria Vela

Jana Taubrová

4

3

4

4

4

4

4

3

4

3

171

I.

10.

17

LR

Ranger od Himalájského cedru

Jan Racka

4

2

4

4

3

4

4

3

4

4

168

II.

11.

20

GR

Evelyn Berta Aurea Rosa

Martin Kahoun

4

2

4

4

4

4

4

3

3

4

168

II.

12.

15

LR

Extra Much Love Apollo Thirteen

Kateřina Pernická

4

2

4

2

4

4

4

3

3

3

152

II.

13.

2

LR

Oskar Javorův Dvůr

Pavel Pacovský

4

4

4

4

3

4

1

4

1

4

166

III.

14.

15

GR

Don Pepper Zlatá kudrnka

Lucie Kondělková

4

3

4

4

4

4

3

3

3

2

159

III.

15.

12

LR

Atrei my DogMiracle

Jiří Klobučar

4

2

4

4

4

4

4

3

1

3

154

III.

16.

18

GR

Always Be My Star Touch of Heaven

Mgr. Bc. Erik Bohdálek

odstoupil

6

LR

Rena z Proutku

Eva Šafaříková

2

0

4

4

4

neobstál

13

NSDTR

Erikachen Roisin

Ing. Tomáš Nehera

4

4

0

neobstál

1

GR

Mon Cher Chlupaté štěstí

Jan Černý

3

0

neobstál

GR

Áres Flores Vitae

Hana Janská

nenastoupila

LR

Dwayne Chester Cambrella

Denisa Sečová

nenastoupila

slídiči:

30

NK

Car od Borůvkové hory

Martin Břichnáč DiS.

4

4

4

4

4

4

4

2

4

2

226

II.

1.

vítěz

28

AC

Berenika z Ořechového vrchu

Jan Tschernoster

4

4

4

4

4

4

4

4

4

1

234

III.

2.

25

ASS

Idol Jack od Stroupinského potoka

Martina Hladká

4

3

4

0

neobstál

26

ASS

Buxus of Klamar garden

Martina Hladká

4

4

2

0

neobstál

27

WSS

Fellis Han-Ende

Jiří Rainiš

4

0

4

4

3

4

1

0

neobstál

29

ASS

Bret od Malešovské přehrady

Mgr. Bedřich Hoferek

4

3

4

4

4

4

2

0

neobstál

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Discipliny retrievři: 1 – nos, 2 – slídění s dohledávkou, 3 – přinášení vlečené pernaté, 4 – přinášení vlečené srstnaté, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – chování po výstřelu,  7 – vodění psa, 8 – poslušnost a ovladatelnost, 9 – paměť k aportu, 10 – přinášení

Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – dohledávka a přinášení pernaté, 9 – vlečka se srstnatou zvěří, 10 – přinášení kachny z hluboké vody

Vrchní rozhodčí retrievři: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Milan Kříž, Jaroslav Mach, Ing. Eva Pavlíková, Ing. František Kerda, Radoslav Novák, Tomáš Novák, Ing. Josef Smrž, Ing. Jarmila Jindřichovská

Vrchní rozhodčí slídiči: Jindřich Vágner, Rozhodčí: Josef Ouzký, Mgr. Jiří Lazar

 

 

 Vítězové - retrieveři

vtzCACTHybrantov2 CACTNovk
CACT, vítěz zkoušek
GR, Rozárka Chlupaté štěstí
Dana Hybrantová 
CACT,
CBR, Bali z Ledenických zahrad
Ing. František Novák 
CACTKoensk resCACTTkalov
CACT
FCR, Arwi Terra Bohemia Tilia
Ing. Zdeňka Kořenská 
Res. CACT
GR, Lenda Moura Soul
Zuzana Tíkalová 

 

 Účastníci- retrieveři

01PacovskOskar 02Pernick 03Tlov2 04Novk
LR, Oskar Javorův Dvůr
Pavel Pacovský 
LR, Extra Much Love
Apollo Thirteen
Kateřina Pernická 
LR, Arwen Cabara
Alice Týřlová 
CBR, Bali z Ledenických zahrad
Ing. František Novák 
05Beneov 06Klobuar 07Bohdlek  08Kondlkov
LR, Aura my DogMiracle
Dana Benešová 
LR, Atrei my DogMiracle
Jiří Kolobučar 
GR, Always Be My Star 
Touch of Heaven
Mgr. Bc. Erik Bohdálek 
GR, Don Pepper Zlatá kudrnka
Lucie Kondělková 
09Kahoun2 10Jnov 11Hybrantov 12Tkalov
GR, Evelyn Berta Aurea Rosa
Martin Kahoun 
GR, Babů od Vltavské stráně
Lucie Jínová 
GR, Rozárka Chlupaté štěstí
Dana Hybrantová 
GR, Lenda Moura Soul
Zuzana Tíkalová 
13Jansk 14afak 15afakov 16Nehera
LR, April Kovinox Puppy Dogs
Katarína Janská 
LR, Cheerful Guy My 
Lovely Dream
Miloslav Šafařík 
LR, Rena z Proutku
Eva Šafaříková 
NSDTR, Erikachen Roisin
Ing. Tomáš Nehera 
17ern 18Koensk 19Racka 20Taubrov
GR, Mon Cher Chlupaté štěstí
Jan Černý 
FCR, Arwi Terra Bohemia Tilia
Ing. Zdeňka Kořenská 
LR, Ranger od Himalajského cedru
Jan Racka 
GR, Etna de Ria Vela
Jana Taubrová 

Účastníci- slídiči

01Tschernoster 02_03Hladk 04Raini 05Bichn
AC, Berenika z Ořechového vrchu
Jan Tschernoster 
ASS, Idol Jack od Stroupinského
potoka
ASS, Buxus of Klamar garden
Martina Hladká 
WSS, Fellis Han-Ende
Jiří Rainiš 
NK, Car od Borůvkové hory
Martin Břichnáč, DiS. 
06Hoferek
ASS, Bret od Malešovské přehrady
Mgr. Bedřich Hoferek 

 

Fotogalerie (autor: benešovi)