IV. Severočeské Derby retrieverů - výsledky
Úterý, 16 Říjen 2012 06:48

 

 

Poděkování sponzorům IV. Severočeského Derby retrieverů 2012

 

banner_velky_barva         dogstore      hm_glass  

 

 

   kitl_logo_podstinovane      hubert_styl     

 

 

           mala_skala

 

 

 

         pucalka

 

 

 

Stavko - soukromá stavební firma Libštát

Josef Mach nakládání s odpady s.r.o. - Železný Brod

Martin Šmíd

ChS od Zlaté Delfi

http://www.goldeni.cz

 

 

 ceny_2

 

Severočeské Derby retrieverů - Celková tabulka

Malá skála a Záhoří   13.-14.10.2012

 

 

Poř.PesPlem.VůdcePoř. SZVPTit. SZVPPoř. PZTit. PZSoučetTitul
1 Arwi Terra Bohemia Tilia FCR Kořenská Zdeňka 1 CACT 1 CACT 2 Vítěz derby
2 Arwi Valery Bohemia Tilia FCR Dragounová Alena 2 r.CACT 2 r.CACT 4
3 Esmeralda Misantos GR Matoušková Petra 8 3 CACT 11
4 Františka Libošovská blata LR Andrášková Červenka Jana Mgr. 7 4 CACT 11
5 Morgiana Misantos GR Nokič Lenka 6 5 r.CACT 11
6 Kiss of Night Bonny Dux FCR Dragounová Alena 3 9 12
7 Rozárka Chlupaté štěstí GR Kantorová Jiřina 5 8 13
8 Evergreen Vetcare Bohemia GR Mošničková Vlasta 4 10 14
9 Benji Golden Sirius GR Novák Michal 9 7 16
Lasie z Ročkova LR Petrlík Michal - 6 -
April Kovinox Puppy Dogs LR Janská Katarína - - -
Ayute Wi Apollo Thierteen LR Fričová Kateřina - - -

 

 

 

 Img_6753

 

 

 

Severočeské Derby retrieverů - Podzimní zkoušky CACT a res.CACT

Malá skála a Záhoří   13.-14.10.2012

 

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Arwi Terra Bohemia Tilia 6 FCR Kořenská Zdeňka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
2 Arwi Valery Bohemia Tilia 10 FCR Dragounová Alena 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 r.CACT
3 Esmeralda Misantos 3 GR Matoušková Petra 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 I.R 177 CACT
4 Františka Libošovská blata 7 LR Andrášková Červenka Jana Mgr. 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 I.R 177 CACT
5 Morgiana Misantos 4 GR Nokič Lenka 4 3 4 4 4 4 4 3 4 3 I. 171 r.CACT
6 Lasie z Ročkova 1 LR Petrlík Michal 4 4 4 4 4 4 3 4 2 3 II. 172
7 Benji Golden Sirius 5 GR Novák Michal 4 2 4 4 4 4 4 2 4 4 II. 166
8 Rozárka Chlupaté štěstí 2 GR Kantorová Jiřina 4 3 4 3 2 4 4 4 3 4 II. 166
9 Kiss of Night Bonny Dux 8 FCR Dragounová Alena 4 2 4 3 4 4 4 4 2 4 II. 165
10 Evergreen Vetcare Bohemia 12 GR Mošničková Vlasta 4 3 4 4 4 4 4 2 2 4 II. 163
April Kovinox Puppy Dogs 9 LR Janská Katarína 4 3 4 4 4 4 2 3 2 0 neobstál
Ayute Wi Apollo Thierteen 11 LR Fričová Kateřina - - - 0 3 - - - - - neobstál

Disciplíny: 1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Horyna Jan Ing.

Rozhodčí: Řezníček Milan, Nosek Milan, Špiroch Václav, Mach Jaroslav

 

 

ceny_1

 

 

 

 

Severočeské Derby retrieverů - Speciální zkoušky z vodní práce CACT a res.CACT

Malá skála a Záhoří   13.-14.10.2012

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Arwi Terra Bohemia Tilia 6 FCR Kořenská Zdeňka 4 4 4 3 4 3 4 3 4 4 I. 125 CACT
2 Arwi Valery Bohemia Tilia 10 FCR Dragounová Alena 4 4 3 3 4 3 4 4 3 4 I. 120 r.CACT
3 Kiss of Night Bonny Dux 8 FCR Dragounová Alena 4 4 2 4 4 4 4 4 3 4 II. 126
4 Evergreen Vetcare Bohemia 12 GR Mošničková Vlasta 4 4 3 4 4 2 4 4 4 4 II. 125
5 Rozárka Chlupaté štěstí 2 GR Kantorová Jiřina 4 4 2 4 4 3 4 4 3 4 II. 122
6 Morgiana Misantos 4 GR Nokič Lenka 4 3 2 4 4 4 3 4 3 4 II. 120
7 Františka Libošovská blata 7 LR Andrášková Červenka Jana Mgr. 4 3 3 4 4 2 4 4 4 2 II. 117
8 Esmeralda Misantos 3 GR Matoušková Petra 4 4 1 4 4 1 4 4 3 4 III. 111
9 Benji Golden Sirius 5 GR Novák Michal 4 4 3 1 4 3 4 4 2 4 III. 106
April Kovinox Puppy Dogs 9 LR Janská Katarína 4 4 1 3 4 1 0 2 2 4 neobstál
Lasie z Ročkova 1 LR Petrlík Michal 4 3 4 0 - - - - - 4 neobstál
Ayute Wi Apollo Thierteen 11 LR Fričová Kateřina - - - 0 - - - - - - neobstál

Disciplíny: 1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

Vrchní rozhodčí: Horyna Jan Ing.

Rozhodčí: Řezníček Milan, Nosek Milan, Špiroch Václav, Mach Jaroslav

 

 

 

hrnecky

 

 

 

Vítězové

 

korenska

Vítěz Severočeského Derby

PZ - CACT  I.cena 188 bodů,  SZVP - CACT  I.cena 125 bodů

FCR - Arwi Terra Bohemia Tilia

vůdce - Kořenská Zdeňka

dragounova matouskova

PZ - res.CACT  I.cena 188 bodů,  SZVP - res.CACT  I.cena 120 bodů

FCR - Arwi Valery Bohemia Tilia

vůdce - Dragounová Alena

PZ - CACT  I.cena 177 bodů,  SZVP - III.cena 111 bodů

GR - Esmeralda Misantos

vůdce - Matoušková Petra

andraskova nokic

PZ - CACT  I.cena 177 bodů,  SZVP - II.cena 117 bodů

LR - Františka Libošovská blata

vůdce - Andrášková Červenka Jana Mgr.

PZ - res.CACT  I.cena 171 bodů,  SZVP - II.cena 120 bodů

GR - Morgiana Misantos

vůdce - Nokič Lenka

 

 

 

 

 

 

 

 

Účastníci

 

dragounova andraskova fricova janska

FCR - Arwi Valery Bohemia Tilia

FCR - Kiss of Night Bonny Dux

vůdce - Dragounová Alena

LR - Františka Libošovská blata

vůdce - Andrášková Červenka Jana Mgr.

LR - Ayute Wi Apollo Thierteen

vůdce - Fričová Kateřina

LR - April Kovinox Puppy Dogs

vůdce - Janská Katarína

kantorova korenska matouskova mosnickova

GR - Rozárka Chlupaté štěstí

vůdce - Kantorová Jiřina

FCR - Arwi Terra Bohemia Tilia

vůdce - Kořenská Zdeňka

GR - Esmeralda Misantos

vůdce - Matoušková Petra

GR - Evergreen Vetcare Bohemia

vůdce - Mošničková Vlasta

nokic novak petrlik

GR - Morgiana Misantos

vůdce - Nokič Lenka

GR - Benji Golden Sirius

vůdce - Novák Michal

LR - Lasie z Ročkova

vůdce - Petrlík Michal

 

 

 

 

Obrazem sobota Lasie Petrlíková

Obrazem neděle Lasie Petrlíková

Obrazem Lenka Nokič

Obrazem

 

 

zpět na úvod