PZ Bobrůvka - výsledky
Pondělí, 01 Říjen 2012 09:56

 

Klubové podzimní zkoušky retrieverů  CACT a res.CACT

Bobrůvka  30.9.2012 

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Arwi Terra Bohemia Tilia 17 FCR Kořenská Zdeňka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT,  Vítěz zkoušek
2 Torchlight Clear of Bohemia Bras 4 LR Langerová Zuzana Bc. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
3 Lar Libošovská Blata 3 LR Bužek Kamil Ing. 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 I. 186 r.CACT
4 Bella Donna Queens of Athila 13 CBR Šíma Jaroslav Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 184 CACT
5 Brave Heart Tercius 12 FCR Kľučka Stanislav Mgr. 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 I. 182 r.CACT
6 Honora Chaw Ena Jozucita 15 FCR Kostrbová Zuzana 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 I. 182
7 A True History of Bohemia Bras 14 LR Krutská Tereza 4 3 4 4 4 4 3 4 4 4 I. 181
8 Chuck Berry Artemis Gold 10 GR Boguaj Stanislav 4 3 4 3 4 4 4 3 4 4 I. 172 CACT
9 Babo Flat z Vlčích luk 2 FCR Zichová Kristýna 4 2 4 4 4 4 4 2 4 4 II. 166
10 Angelina Honey from Hofion 18 CBR Chromá Veronika 4 2 3 4 4 4 4 2 4 4 II. 161
11 Atis Medův statek 9 FCR Mrkvičková Marta 4 2 4 4 4 4 4 2 4 3 II. 160
12 Olla z Proutku 11 LR Pilařová Alena 4 2 4 4 4 4 4 2 4 3 II. 160
13 Áres Flores Vitae 6 GR Janská Hana 4 2 3 4 4 4 3 2 4 4 II. 159
14 Aura od Čéče z Budivojovic 5 CBR Korda František Ing. 4 1 4 4 4 4 4 2 4 4 III. 161
15 Goofy Chessy z Vlčích luk 16 CBR Kordová Dana 4 1 4 1 4 4 3 2 4 3 III. 138
Erna z Ledenických zahrad 1 LR Šeráková Lucie - 0 - 4 - - 4 - - - neobstál
Brita Ravo z Ješína 8 LR Hoblík Vladimír - 0 - - - - - - - - neobstál
Brit z Hubertovy leče 7 LR Plch Marek - 0 - - - - - - - - neobstál

Disciplíny: 1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Kobera Václav

Rozhodčí: Slavík Josef, Trojan Jiří, Matěna Jaroslav, Břečková Jaroslava, Ing. Jan Horyna, Petr Martin

 

 

 

Vítězové

korenska

Vítěz zkoušek

CACT  I. cena  188 bodů

FCR - Arwi Terra Bohemia Tilia

vůdce - Kořenská Zdeňka

langerova buzek

CACT  I. cena  188 bodů

LR - Torchlight Clear of Bohemia Bras

vůdce - Langerová Zuzana Bc.

res.CACT  I. cena  186 bodů

LR - Lar Libošovská Blata

vůdce - Bužek Kamil Ing.

sima boguaj

CACT  I. cena  184 bodů

CBR - Bella Donna Queens of Athila

vůdce - Šíma Jaroslav Ing.

                                      CACT  I. cena  172 bodů 

                                  GR - Chuck Berry Artemis Gold

                                      vůdce - Boguaj Stanislav

 

 

Účastníci

boguaj buzek chroma hoblik

GR - Chuck Berry Artemis Gold

vůdce - Boguaj Stanislav

LR - Lar Libošovská Blata

vůdce - Bužek Kamil Ing.

CBR - Angelina Honey from Hofion

vůdce - Chromá Veronika

LR - Brita Ravo z Ješína

vůdce - Hoblík Vladimír

janska klucka korda kordova

GR - Áres Flores Vitae

vůdce - Janská Hana

FCR - Brave Heart Tercius

vůdce - Kľučka Stanislav Mgr.

CBR - Aura od Čéče z Budivojovic

vůdce - Korda František Ing.

CBR - Goofy Chessy z Vlčích luk

vůdce - Kordová Dana

korenska kostrbova krutska langerova

FCR - Arwi Terra Bohemia Tilia

vůdce - Kořenská Zdeňka

FCR - Honora Chaw Ena Jozucita

vůdce - Kostrbová Zuzana

LR - A True History of Bohemia Bras

vůdce - Krutská Tereza

LR - Torchlight Clear of Bohemia Bras

vůdce - Langerová Zuzana Bc.

mrkvickova pilarova plch serakova

FCR - Atis Medův statek

vůdce - Mrkvičková Marta

LR - Olla z Proutku

vůdce - Pilařová Alena

LR - Brit z Hubertovy leče

vůdce - Plch Marek

LR - Erna z Ledenických zahrad

vůdce - Šeráková Lucie

sima 

 zichova

 

 

CBR - Bella Donna Queens of Athila

 vůdce - Šíma Jaroslav Ing.

 FCR - Babo Flat z Vlčích luk

vůdce - Zichová Kristýna

 

 

 

 

OBRAZEM

 

zpět na úvod