Svatováclavský pohár 2012 - výsledky
Neděle, 30 Září 2012 07:24

 podporeno_krajpohar

 

 

Svatováclavský pohár retrieverů - celková tabulka

Houštka  28.-29.9.2012

Poř.PesPlem.VůdcePoř. LZTit. LZPoř. PZTit. PZSoučetTitul
1 Justin z Dražovského hájku GR Šimonová Milena 2 r.CACT 1 CACT 3 Vítěz Svatováclavského poháru
2 Deep Desire Brdské zlato GR Hřebíčková Iva 1 CACT 3 r.CACT 4  
3 Philipp Chlupaté štěstí GR Mrkva Luboš 5 4 9  
4 Black ze Starého Brázdima FCR Skřivanová Lenka 4 CACT 6 10  
5 Compendio All The Best FCR Řezníčková Andrea 9 2 CACT 11  
6 Especial The Dream Team GR Buček Jiří 7 8 15  
7 Benji Golden Sirius GR Novák Michal 8 7 15  
8 Cora Aschinta Libami CBR Hůzlová Zdeňka 6 11 17  
9 Bonnie ze Starého Brázdima FCR Šrenková Zdenka 10 9 19  
10 Call to Houston Apollo Thirteen LR Hos Libor 11 10 21  
  Aldy Z údolí Bobravy GR Krečmerová Marcela 3 - -  
  Lucky Luke Bonny Dux FCR Řezníček Pavel - 5 r.CACT -  
  Oskar Javorův Dvůr LR Pacovský Pavel 12 - -  
  Adonis Flores Vitae GR Bučková Eva - - -  
  Don Douglas z Liblických rákosin GR Fejfarová Lenka MVDr. - - -  
  Baby Loony Rusty Love GR Martikánová Petra - - -  nenastoupil

 

 

Svatováclavský pohár retrieverů

Klubové lesní zkoušky CACT a res.CACT 

Houštka  28.-29.9.2012

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10111213CenaBodyTitulVolba
1 Deep Desire Brdské zlato 13 GR Hřebíčková Iva 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 I. 225 CACT 6: vodič
2 Justin z Dražovského hájku 15 GR Šimonová Milena 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 I. 217 r.CACT 6: vodič
3 Aldy Z údolí Bobravy 1 GR Krečmerová Marcela 4 3 4 4 3 3 3 4 4 4 3 4 4 I. 214 6: vodič
4 Black ze Starého Brázdima 11 FCR Skřivanová Lenka 4 3 4 4 3 4 3 3 4 3 4 4 3 I. 206 CACT 6: vodič
5 Philipp Chlupaté štěstí 12 GR Mrkva Luboš 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 II. 222 6: vodič
6 Cora Aschinta Libami 14 CBR Hůzlová Zdeňka 4 4 4 4 4 2 3 4 4 4 4 4 4 II. 220 6: vodič
7 Especial The Dream Team 5 GR Buček Jiří 4 3 4 4 3 2 4 4 4 3 4 4 4 II. 207 6: vodič
8 Benji Golden Sirius 8 GR Novák Michal 4 2 4 4 4 3 4 4 4 3 3 3 4 II. 205 6: vodič
9 Compendio All The Best 9 FCR Řezníčková Andrea 4 4 4 4 4 1 4 4 4 4 4 4 4 III. 217 6: vodič
10 Bonnie ze Starého Brázdima 16 FCR Šrenková Zdenka 4 3 4 4 4 1 4 4 4 3 4 3 3 III. 196 6: vodič
11 Call to Houston Apollo Thirteen 3 LR Hos Libor 4 4 4 4 3 1 2 3 4 3 4 4 3 III. 194 6: vodič
12 Oskar Javorův Dvůr 6 LR Pacovský Pavel 4 2 4 4 1 4 2 3 4 3 4 1 3 III. 179 6: vodič
  Don Douglas z Liblických rákosin 7 GR Fejfarová Lenka MVDr. 4 - 4 4 3 3 - - 0 - - - - neobstál 6: vodič
  Adonis Flores Vitae 2 GR Bučková Eva - - - - 4 0 - - 4 - - - - neobstál 6: vodič
  Lucky Luke Bonny Dux 4 FCR Řezníček Pavel - 0 - - - - - - - - - - - neobstál 6: vodič
  Baby Loony Rusty Love 10 GR Martikánová Petra - - - - - - - - - - - - - nenastoupil 6: vodič

Disciplíny:
1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Následování, 6: Práce na barvě spárkaté zvěře, 7: Chování na stanovišti, 8: Odložení, 9: Chování po výstřelu, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Vodění psa, 12: Paměť k aportu - marking, 13: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna

Rozhodčí: Miloslav Šafařík, Jindřich Vágner, Josef Ouzký, Miroslav Dobrozemský, Josef Smrž, Josef Brzák

 

 

Svatováclavský pohár retrieverů

Klubové podzimní zkoušky CACT a res.CACT 

Houštka  28.-29.9.2012

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBodyTitul
1 Justin z Dražovského hájku 15 GR Šimonová Milena 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
2 Compendio All The Best 9 FCR Řezníčková Andrea 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
3 Deep Desire Brdské zlato 13 GR Hřebíčková Iva 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 r.CACT
4 Philipp Chlupaté štěstí 12 GR Mrkva Luboš 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188
5 Lucky Luke Bonny Dux 4 FCR Řezníček Pavel 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 I. 186 r.CACT
6 Black ze Starého Brázdima 11 FCR Skřivanová Lenka 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 I. 184
7 Benji Golden Sirius 8 GR Novák Michal 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 178
8 Especial The Dream Team 5 GR Buček Jiří 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 178
9 Bonnie ze Starého Brázdima 16 FCR Šrenková Zdenka 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 III. 176
10 Call to Houston Apollo Thirteen 3 LR Hos Libor 4 4 4 4 2 4 4 4 1 4 III. 168
11 Cora Aschinta Libami 14 CBR Hůzlová Zdeňka 4 4 4 4 1 4 4 4 1 3 III. 158
  Oskar Javorův Dvůr 6 LR Pacovský Pavel 4 2 4 4 - 4 0 3 1 4 neobstál
  Adonis Flores Vitae 2 GR Bučková Eva 4 4 - - - 4 - 4 0 - neobstál
  Aldy Z údolí Bobravy 1 GR Krečmerová Marcela 4 3 - - - - - - - 0 neobstál
  Don Douglas z Liblických rákosin 7 GR Fejfarová Lenka MVDr. - - - - - - - - - - odstoupil
  Baby Loony Rusty Love 10 GR Martikánová Petra - - - - - - - - - - nenastoupil

Disciplíny:
1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Jindřich Vágner, Ing. Jarmila Pokorná, Milan Kříž, Josef Smrž

 

 

 

 

 

 Vítězové

 

simonova

Vítěz Svatováclavského poháru

LZ - res.CACT I.cena 217 bodů   PZ - CACT I.cena 188 bodů

GR - Justin z Dražovského hájku

vůdce - Šimonová Milena

hrebickova skrivanova

LZ - CACT I.cena 225 bodů   PZ - res.CACT I.cena 188 bodů

GR - Deep Desire Brdské zlato

vůdce - Hřebíčková Iva

LZ - CACT I.cena 206 bodů   PZ - I.cena 184 bodů

FCR - Black ze Starého Brázdima

vůdce - Skřivanová Lenka

reznickova reznicek

LZ - III.cena 217 bodů   PZ - CACT I.cena 188 bodů

FCR - Compendio All The Best

vůdce - Řezníčková Andrea

PZ - res.CACT I.cena 186 bodů

FCR - Lucky Luke Bonny Dux

vůdce - Řezníček Pavel

 

 

 

Účastníci

 

bucek buckova fejfarova hos

GR - Especial The Dream Team

vůdce - Buček Jiří

GR - Adonis Flores Vitae

vůdce - Bučková Eva

GR - Don Douglas z Liblických rákosin

vůdce - Fejfarová Lenka MVDr.

LR - Call to Houston Apollo Thirteen

vůdce - Hos Libor

Hrebickova huzlova krecmerova mrkva

GR - Deep Desire Brdské zlato

vůdce - Hřebíčková Iva

CBR - Cora Aschinta Libami

vůdce - Hůzlová Zdeňka

GR - Aldy Z údolí Bobravy

vůdce - Krečmerová Marcela

GR - Philipp Chlupaté štěstí

vůdce - Mrkva Luboš

novak pacovsky reznicek reznickova

GR - Benji Golden Sirius

vůdce - Novák Michal

LR - Oskar Javorův Dvůr

vůdce - Pacovský Pavel

FCR - Lucky Luke Bonny Dux

vůdce - Řezníček Pavel

FCR - Compendio All The Best

vůdce - Řezníčková Andrea

simonova skrivanova srenkova

GR - Justin z Dražovského hájku

vůdce - Šimonová Milena

FCR - Black ze Starého Brázdima

vůdce - Skřivanová Lenka

FCR - Bonnie ze Starého Brázdima

vůdce - Šrenková Zdenka

 

OBRAZEM 1

 

OBRAZEM 2 

 

zpět na úvod