MVZPR Kolence 2012 - výsledky
Úterý, 25 Září 2012 07:19

 

Mezinárodní všestranné zkoušky z přinášení retrieverů   CACIT a CACT

 

Lomnice nad Lužnicí - Kolence   22.-23.9.2012

 

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910111213141516171819202122CenaBodyTitulVolba
1 Exa Lady Alison 2 LR Lusczak Pavel 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 364 CACIT,  CACT,  Vítěz zkoušek,  nej. les 2: vodič
2 Chuck Berry Artemis Gold 13 GR Boguaj Stanislav 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 364 r.CACIT,  CACT,  nej. pole 2: vodič
3 Charlotte od Kletecké hráze 4 GR Petříková Šárka Mgr. 4 4 4 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 357 r.CACT 2: vodič
4 Carlsson Dynasty Anah 16 GR Zelenková Markéta 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 I. 355 2: vodič
5 Benji Golden Sirius 10 GR Novák Michal 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 I. 349 2: vodič
6 Art´s Ginny Tercius 1 FCR Žampach Pavel MUDr. 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 4 I. 346 CACT 2: vodič
7 Keira Knightley Artemis Gold 3 GR Baslová Jana 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 354 2: vodič
8 Caschira Splendid Fellow 5 GR Baslová Jana 4 3 4 2 4 4 4 3 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 341 2: vodič
9 Akira od Perlové studánky 8 FCR Kořenská Zdeňka 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 2 4 3 4 4 4 II. 335 2: vodič
10 Alexis Sable Blues 17 LR Kubíková Mikšovská Martina 2 2 4 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 329 2: vodič
11 Art´s Fred Tercius 14 FCR Zelenková Markéta 3 4 4 4 4 2 4 3 4 4 4 4 2 2 4 4 4 4 3 4 4 4 II. 324 2: vodič
12 Arwi Terra Bohemia Tilia 6 FCR Kořenská Zdeňka 4 4 4 2 4 3 4 2 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 III. 337 2: vodič
13 Airis Tristana Bohemia 11 LR Tajčová Dana Bc. 4 3 4 1 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 4 4 3 4 3 4 4 4 III. 327 nej. voda 2: vodič
14 Deep Desire Brdské zlato 15 GR Hřebíčková Iva 4 4 4 1 4 4 2 3 4 4 4 4 3 4 4 4 3 4 3 4 4 4 III. 323 2: vodič
Kalvin Angels of Baranya 9 CBR Korda František 4 2 - 3 0 4 4 - 4 4 - 4 4 4 1 4 4 4 4 4 4 - neobstál 2: vodič
Františka Libošovská blata 7 LR Andrášková Červenka Jana Mgr. - - - - - 2 3 - 4 4 4 4 4 0 4 4 - 4 4 - 4 - neobstál 2: vodič
Cora Aschinta Libami 12 CBR Hůzlová Zdeňka 4 4 4 4 4 - 3 4 - - - - - 0 4 4 4 - - - - 3 neobstál 2: vodič

 

Disciplíny: 1: Následování (les), 2: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře (les), 3: Přinášení vlečené srstnaté (les), 4: Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50 m (les), 5: Odložení (les), 6: Vodění psa (les), 7: Chování na stanovišti (les), 8: Poslušnost a ovladatelnost (les), 9: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling (voda), 10: Přinášení kachny z hluboké vody (voda), 11: Dohledávka pohozené kachny (voda), 12: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 13: Navádění na 2 ks pernaté - handling (pole), 14: Slídění s dohledávkou (pole), 15: Přinášení vlečené pernaté (pole), 16: Chování po výstřelu (pole), 17: Paměť k aportu - marking (pole), 18: Nos (pole), 19: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 20: Přinášení pernaté, 21: Přinášení kachny, 22: Přinášení srstnaté

 

Vrchní rozhodčí: Horyna Jan Ing.

 

Rozhodčí: Erhartová Irena Ing., Šeráková Lucie, Bárta František st., Fišer Václav, Kieweg Karel, Kolín Vladimír, Pecháček Miroslav, Sikora Jiří

 

 

Vítězové

 

 

lusczak

Vítěz zkoušek

CACIT, CACT, nejl. les  I.cena 364 bodů

LR - Exa Lady Alison

vůdce - Lusczak Pavel

 

boguaj petrikova

res.CACIT, CACT, nejl. pole  I.cena 364 bodů

GR - Chuck Berry Artemis Gold

vůdce - Boguaj Stanislav

res.CACT   I.cena 357 bodů

GR -Charlotte od Kletecké hráze

vůdce - Petříková Šárka Mgr.

zampach tajcova

CACT   I.cena 346 bodů

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.

nejl. voda  III.cena 327 bodů

LR - Airis Tristana Bohemia

vůdce - Tajčová Dana Bc.

 

 

 

OBRAZEM

 

Zpět na úvod