Západočeské Derby 2012 - výsledky
Úterý, 11 Září 2012 06:33

IV.Západočeské Derby retrieverů

Kyselka - Radošov   8.-9.9.2012

Poř.PesPlem.VůdcePoř. SZVPTit. SZVPPoř. PZTit. PZSoučetTitul
1 Kendy Chlupaté štěstí GR Soukupová Blanka 1 CACT 4 r.CACT 5 Vítěz derby
2 Kiss of Life Bonny Dux FCR Třešková Inka MUDr. 7 CACT 2 CACT 9
3 Chuck Berry Artemis Gold GR Boguaj Stanislav 3 7 10
4 Verita Vince in Bohemia Bras LR Mynaříková Markéta 4 CACT 8 r.CACT 12
5 Bastien z Makových dvorů GR Jílek Petr Ing. 13 3 CACT 16
6 Keira Knightley Artemis Gold GR Baslová Jana 2 r.CACT 16 18
7 Iwy Misantos GR Caháková Marcela 14 5 19
8 Cassandra Dark Angel od Teplic FCR Králová Martina 11 r.CACT 10 r.CACT 21
9 Caschira Splendid Fellow GR Baslová Jana 10 11 21
10 Christina Aguilera Artemis Gold GR Tomčíková Blanka 9 13 22
11 Fiona od Jakuba Krčína GR Holanová Yvetta 16 9 25
12 Aldy Z údolí Bobravy GR Krečmerová Marcela 15 12 27
13 Beauty Yasmine Dagchells GR Tomčíková Blanka 12 15 27
14 Lancaster Misantos GR Špiler Vladimír Ing. 19 14 33
15 Eliminator Danger of Bohemia Bras LR Šlemr Michal 17 17 34
Angel Bellissima Nera LR Malenová Monika - 1 CACT -
Princ Damian Chlupaté štěstí GR Lang Roman 5 - -
Energy for Fun Brdské zlato GR Štorková Libuše MVDr. - 6 -
Phalco Chlupaté štěstí GR Soukupová Blanka 6 - -
Argo z Borových lesů GR Jílek Petr Ing. 8 - -
Ashley Bellissima Nera LR Šiplová Alena 18 - -
Geronimo Rescator LR Kotěborský Zdenek 20 - -
Chessy Bonny Dux FCR Rosochová Hana Ing. 21 - -
I´m Your Heart Brdské zlato GR Štorková Libuše MVDr. - - -

 

vitezove
Tři nejlepší

 

 

 

IV.Západočeské Derby retrieverů - podzimní zkoušky CACT a res.CACT

Kyselka - Radošov   8.-9.9.2012

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Angel Bellissima Nera 23 LR Malenová Monika 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
2 Kiss of Life Bonny Dux 22 FCR Třešková Inka MUDr. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
3 Bastien z Makových dvorů 4 GR Jílek Petr Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
4 Kendy Chlupaté štěstí 8 GR Soukupová Blanka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 r.CACT
5 Iwy Misantos 19 GR Caháková Marcela 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 188
6 Energy for Fun Brdské zlato 7 GR Štorková Libuše MVDr. 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 184
7 Chuck Berry Artemis Gold 18 GR Boguaj Stanislav 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 183
8 Verita Vince in Bohemia Bras 20 LR Mynaříková Markéta 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 I. 182 r.CACT
9 Fiona od Jakuba Krčína 5 GR Holanová Yvetta 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 I. 177
10 Cassandra Dark Angel od Teplic 16 FCR Králová Martina 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 I. 177 r.CACT
11 Caschira Splendid Fellow 12 GR Baslová Jana 4 3 4 4 4 4 4 3 4 3 I. 171
12 Aldy Z údolí Bobravy 3 GR Krečmerová Marcela 4 2 4 4 4 4 4 2 4 4 II. 166
13 Christina Aguilera Artemis Gold 13 GR Tomčíková Blanka 3 3 4 2 4 4 4 3 4 4 II. 159
14 Lancaster Misantos 21 GR Špiler Vladimír Ing. 4 3 4 2 3 4 4 3 2 3 II. 149
15 Beauty Yasmine Dagchells 15 GR Tomčíková Blanka 3 2 4 3 2 4 4 3 3 4 II. 147
16 Keira Knightley Artemis Gold 10 GR Baslová Jana 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 III. 176
17 Eliminator Danger of Bohemia Bras 24 LR Šlemr Michal 4 4 4 4 4 4 4 3 3 2 III. 166
Geronimo Rescator 6 LR Kotěborský Zdenek - 4 4 4 - 4 - 4 0 2 neobstál
Phalco Chlupaté štěstí 11 GR Soukupová Blanka - 4 - 4 4 4 4 4 1 0 neobstál
Chessy Bonny Dux 1 FCR Rosochová Hana Ing. - 0 4 4 - - - - - - neobstál
Argo z Borových lesů 2 GR Jílek Petr Ing. - - 0 4 - - - - - - neobstál
Princ Damian Chlupaté štěstí 14 GR Lang Roman - - - 0 - - - - - - neobstál
I´m Your Heart Brdské zlato 9 GR Štorková Libuše MVDr. - 0 - - - - - - - - neobstál
Ashley Bellissima Nera 17 LR Šiplová Alena - - 4 4 - - - - - - odstoupil

Disciplíny: 1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa,

8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Antonín Míšek

Rozhodčí: Miroslav Pecháček, Marie Šustová, Jan Bína, Pavel Míšek

 

 

IV.Západočeské Derby retrieverů - Speciální zkoušky z vodní práce CACT a res.CACT

Kyselka - Radošov   8.-9.9.2012

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Kendy Chlupaté štěstí 8 GR Soukupová Blanka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 CACT
2 Keira Knightley Artemis Gold 10 GR Baslová Jana 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 r.CACT
3 Chuck Berry Artemis Gold 18 GR Boguaj Stanislav 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136
4 Verita Vince in Bohemia Bras 20 LR Mynaříková Markéta 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 I. 134 CACT
5 Princ Damian Chlupaté štěstí 14 GR Lang Roman 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 I. 133
6 Phalco Chlupaté štěstí 11 GR Soukupová Blanka 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 I. 133
7 Kiss of Life Bonny Dux 22 FCR Třešková Inka MUDr. 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 I. 130 CACT
8 Argo z Borových lesů 2 GR Jílek Petr Ing. 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 I. 129
9 Christina Aguilera Artemis Gold 13 GR Tomčíková Blanka 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 I. 129
10 Caschira Splendid Fellow 12 GR Baslová Jana 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 I. 129
11 Cassandra Dark Angel od Teplic 16 FCR Králová Martina 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 I. 129 r.CACT
12 Beauty Yasmine Dagchells 15 GR Tomčíková Blanka 4 4 4 4 4 3 4 4 3 4 I. 128
13 Bastien z Makových dvorů 4 GR Jílek Petr Ing. 3 4 3 4 4 4 4 4 3 4 I. 123
14 Iwy Misantos 19 GR Caháková Marcela 3 4 3 4 4 4 4 3 3 4 I. 121
15 Aldy Z údolí Bobravy 3 GR Krečmerová Marcela 4 3 3 4 3 4 4 4 3 3 I. 121
16 Fiona od Jakuba Krčína 5 GR Holanová Yvetta 2 4 4 4 4 4 4 4 3 3 I. 118
17 Eliminator Danger of Bohemia Bras 24 LR Šlemr Michal 4 4 2 4 4 4 4 4 3 3 II. 124
18 Ashley Bellissima Nera 17 LR Šiplová Alena 4 4 3 2 4 4 4 4 3 4 II. 119
19 Lancaster Misantos 21 GR Špiler Vladimír Ing. 4 3 3 4 4 2 4 3 4 3 II. 117
20 Geronimo Rescator 6 LR Kotěborský Zdenek 3 3 2 4 4 4 4 4 3 4 II. 116
21 Chessy Bonny Dux 1 FCR Rosochová Hana Ing. 3 3 4 4 3 1 4 4 3 4 III. 108
Angel Bellissima Nera 23 LR Malenová Monika 4 4 0 4 4 2 - 4 - 4 neobstál
Energy for Fun Brdské zlato 7 GR Štorková Libuše MVDr. 4 4 - 0 4 4 - 4 - 4 neobstál
I´m Your Heart Brdské zlato 9 GR Štorková Libuše MVDr. - - - - - - - - - 0 neobstál

Disciplíny: 1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu,

6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

Vrchní rozhodčí: Antonín Míšek

Rozhodčí: Ing. Jan Horyna, Václav Turhober, Stanislav Barda, František Bejček

 

 

 Vítězové

 

soukupova

Vítěz Derby

PZ - res.CACT  I.cena 188 bodů, SZVP - CACT  I.cena 136 bobů

GR - Kendy Chlupaté štěstí

vůdce - Soukupová Blanka

treskova1 boguaj

PZ - CACT  I.cena 188 bodů, SZVP - CACT  I.cena 130 bobů

FCR - Kiss of Life Bonny Dux

vůdce - Třešková Inka MUDr.

 

PZ -  I.cena 183 bodů, SZVP - I.cena 136 bobů

GR - Chuck Berry Artemis Gold

vůdce - Boguaj Stanislav

 

mynarikova jilek

 PZ - res.CACT I.cena 182 bodů, SZVP - CACT I.cena 134 bobů

LR - Verita Vince in Bohemia Bras

vůdce - Mynaříková Markéta

PZ - CACT I.cena 188 bodů, SZVP - I.cena 123 bobů

GR - Bastien z Makových dvorů

vůdce - Jílek Petr Ing.

 

baslova kralova

PZ - III.cena 176 bodů, SZVP - res.CACT I.cena 136 bobů

GR - Keira Knightley Artemis Gold

vůdce - Baslová Jana

 

PZ - res.CACT I.cena 177 bodů, SZVP - res.CACT I.cena 129 bobů

FCR - Cassandra Dark Angel od Teplic

vůdce - Králová Martina

 

malenova

PZ - CACT I.cena 188 bodů, SZVP - neobstál

LR - Angel Bellissima Nera

vůdce - Malenová Monika

 

 

 

 Účastníci

 

baslova treskova1 soukupova storkova

GR - Keira Knightley Artemis Gold

GR - Caschira Splendid Fellow

vůdce - Baslová Jana

FCR - Kiss of Life Bonny Dux

vůdce - Třešková Inka MUDr.

GR - Kendy Chlupaté štěstí

GR - Phalco Chlupaté štěstí

vůdce - Soukupová Blanka

GR - I´m Your Heart Brdské zlato

GR - Energy for Fun Brdské zlato

vůdce - Štorková Libuše MVDr.

boguaj cahakova tomcikova_christina tomcikova_beauty

GR - Chuck Berry Artemis Gold

vůdce - Boguaj Stanislav

GR - Iwy Misantos

vůdce - Caháková Marcela

GR - Christina Aguilera Artemis Gold

vůdce - Tomčíková Blanka

GR - Beauty Yasmine Dagchells

vůdce - Tomčíková Blanka

holanova koteborsky kralova krecmerova

GR - Fiona od Jakuba Krčína

vůdce - Holanová Yvetta

LR - Geronimo Rescator

vůdce - Kotěborský Zdenek

FCR - Cassandra Dark Angel od Teplic

vůdce - Králová Martina

GR - Aldy Z údolí Bobravy

vůdce - Krečmerová Marcela

lang malenova mynarikova rosochova

GR - Princ Damian Chlupaté štěstí

vůdce - Lang Roman

LR - Angel Bellissima Nera

vůdce - Malenová Monika

LR - Verita Vince in Bohemia Bras

vůdce - Mynaříková Markéta

FCR - Chessy Bonny Dux

vůdce - Rosochová Hana Ing.

siplova slemr spiler jilek_argo1

LR - Ashley Bellissima Nera

vůdce - Šiplová Alena

LR - Eliminator Danger of Bohemia Bras

vůdce - Šlemr Michal

GR - Lancaster Misantos

vůdce - Špiler Vladimír Ing.

GR - Argo z Borových lesů

vůdce - Jílek Petr Ing.

Jilek_Bastien

GR - Bastien z Makových dvorů

vůdce - Jílek Petr Ing.

 

 

 

 

 

 

OBRAZEM

 

OBRAZEM 1.den

 

OBRAZEM 2.den

 

OBRAZEM vyhlášení

 

Zpět na úvod