PZ a SVP Kosičky (HK) - výsledky
Úterý, 21 Srpen 2012 07:47

9. ročník Pohár Světa myslivosti – PZ a SVP retrieverů a slídičů 
11. – 12.8.2012  -  Kosičky (HK) – celkové výsledky

Pl.

Jméno psa

Jméno vůdce, adresa

PZ

SVP

Celkem

1

FCR

Arwi Terra Bohemia Tilia

Ing. Zdeňka Kořenská

184

1.

136

1.

320

98,76

1.

2

FCR

Black Berry Tercius

Bc. Jolana Staňková

183

2.

136

2.

319

98,4

2.

3

CBR

Angelina Honey from Hofion

Veronika Chromá (maj. Veronika Chromá a Simona Malá)

179

4.

126

8.

305

94

3.

4

NK

Brona od Borůvkové hory

Milan Plechatý (maj. Ladislav Sedláček)

233

8.

95

5.

328

93

4.

5

ASS

Gina z Vítkova Dvora

Adam Dvouletý (maj. Josef Vítek)

240

3.

77

13.

317

90

5.

6

GR

Aldy z Údolí Bobravy

Marcela Krečmerová

162

15.

129

4.

291

89,81

6.

7

AC

Dorothy Štěprová

Ing. Jaroslav Šarman

233

7.

83

12.

316

89

7.

8

GR

Deep Desire Brdské zlato

Iva Hřebíčková

168

14.

120

15.

288

88

8.

9

LR

Alexis Sable Blues

Martina Kubíková Mikšovská

157

16.

116

11.

273

84

9.

10

ASS

Gery z Vítkova Dvora

Lukáš Rychlík (maj. Josef Vítek)

177

20.

81

6.

258

73

10.

11

NK

Xero z Javorového vrchu - Beskyd

Lubomír Pavelka

228

11.

x

x

x

x

x

12

ASS

Alfalex Justin Enjoy The World

Petra Golinovská

226

13.

x

x

x

x

x

13

NK

Axa z Větrného Týnce

Alena Krčmářová DiS.

x

x

86

10.

x

x

x

14

AC

Cathy z Chlumeckého zátiší

Martina Králová

213

18.

x

x

x

x

x

15

NK

Car od Borůvkové hory

Martin Břichnáč, Dis.

231

17.

x

x

x

x

x

16

ASS

Brazen Bathory Rockdale

Bc. Ladislav Michl

211

19.

x

x

x

x

x

17

ASS

Alan Červený Dub

Jiří Večeř

236

10.

x

x

x

x

x

18

FCR

Almanza See You Later Alligator

Andrea Řezníčková (maj. Pavel Řezníček a Iveta Řezníčková)

x

x

x

x

x

x

x

19

FCR

Lucky Luke Bonny Dux

Pavel Řezníček (maj. Iveta Řezníčková)

170

12.

x

x

x

x

x

20

FCR

Cassandra Dark Angel od Teplic

Martina Králová

177

6.

x

x

x

x

x

21

GR

Argo z Liblických rákosin

Hana Homolková

171

9.

x

x

x

x

x

22

GR

Energy Sun Brdské zlato

MVDr. Libuše Štorková (maj. Světlana Procházková)

x

x

x

x

x

x

x

23

GR

I'm Your Heart Brdské zlato

MVDr. Libuše Štorková

x

x

122

14.

x

x

x

24

LR

Cody Nice Friend

Václav Veselý

x

x

134

3.

x

x

x

25

GR

Codetta Angel Shadow

Ing. Jarmila Pokorná

177

5.

x

x

x

x

x

26

GR

Flying Fík Famous Gold

Markéta Kloučková DiS.

x

x

102

17.

x

x

x

27

FCR

Darwin z Harcova

Bohumil Novotný (maj.Kateřina Preusslerová)

x

x

x

x

x

x

x

28

GR

Atrey Broock's Angel

Pavel Stöckl (maj. Petra Kordíková)

x

x

122

9.

x

x

x

29

GR

Anna Kristina ze Štěpánova mlýna

Radka Vernerová

x

x

128

7.

x

x

x

30

FCR

Amáta Bél Kalite

Šárka Bayerová

x

x

117

16.

x

x

x

maximální počty možných bodů

PZ

SVP

celkem

retrievři

188         

136           

324

slídiči

252

100

352







9. ročník Pohár Světa myslivosti - Klubové podzimní zkoušky slídičů a retrieverů CACT  Kosičky, 11.8.2012 - výsledky

Los

Plemeno

Jméno psa

 Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Body

Cena

Koef.

Pořadí

Titul

Retrievři

8

LR

Zee Gitta z Havlova dvora

Zdeněk Suchánek

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

136

I.

1R

CACT

10

GR

Beau Rose Préma Shanti Navaro

Eva Nohavicová

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

136

I.

4R

CACT

13

CBR

Bella Donna Queens of Athila

Ing. Jaroslav Šíma

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

136

I.

5.

CACT

16

FCR

Black Berry Tercius

Ing. Zdeněk Pokorný(maj. Bc. Jolana Pokorná)

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

134

I.

6.

CACT

22

FCR

Now I'm Here Exotic Lunas

Bc. Jolana Pokorná(maj. MUDr. Eva Žampachová a Bc. Jolana Pokorná)

4

4

4

4

4

3

4

4

4

4

132

I.

7.

Res. CACT

14

LR

Aza Wood Passion

Miloslav Kubička

4

4

4

4

4

3

4

4

4

4

132

I.

8.

Res. CACT

17

GR

Reinox Release Star Shine

MVDr. Zdenka Svoreňová

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

132

I.

9.

Res. CACT

6

GR

Beáta z Kolbyho vršku

Jana Prašivková

4

4

4

3

4

4

4

4

4

4

131

I.

10.

21

LR

Abby Bohemian Chocolate

Martina Kubíková Mikšovská

4

4

3

4

4

4

4

4

3

4

129

I.

12.

19

GR

I'm Your Forever Brdské zlato

MVDr. Libuše Štorková

3

4

4

4

4

3

4

4

3

2

118

I.

14.

20

LR

Bonnie Wooden Heaven

Věra Streubelová

3

4

2

4

4

4

4

4

3

3

118

II.

16.

4

LR

Barid Wooden Heaven

Ing. Vladimíra Kasalová

4

4

4

4

4

1

4

4

4

2

120

III.

18.

2

LR

Aliza ze Strakovské myslivny

Mgr. Jana Andrášková

4

4

3

1

4

4

4

4

4

4

118

III.

19.

18

LR

Caroline z Humburských luk

Naďa Zimová

3

4

3

4

4

1

2

4

3

3

105

III.

20.

Slídiči

11

AC

Adéla z Březnického Balkánu

Ing. Jaroslav Šarman

4

4

4

4

4

4

X

X

X

X

100

I.

2.

CACT

5

ASS

Camelia of Klamar garden

Markéta Děkánková

4

4

4

4

4

4

X

X

X

X

100

I.

3.

CACT

15

NK

Alma z Nižkovského klínku

Ing. Jaroslav Šíma

3

4

4

4

4

4

X

X

X

X

96

I.

11.

CACT

3

AC

Artys Blue Tiffany Diamond

Václav Turhober

3

4

4

3

3

4

X

X

X

X

89

I.

13.

Res. CACT

23

NK

Xero z Javorového vrchu-Beskyd

Lubomír Pavelka

4

3

4

4

1

4

X

X

X

X

90

II.

15.

7

AC

Ymany Magic Fay Marcato Line

David Podrazil (maj. Marcela Podrazilová)

1

4

3

1

4

3

X

X

X

X

63

II.

17.

9

ASS

Holly od Škrabalky

Petr Hoferek

2

1

0

X

X

X

X

neobstál

1

ASS

Hery od Škrabalky

Milan Šumšal

2

4

4

4

X

X

X

X

odstoupil pro ind. psa

Discipliny retrievři: 1 – nos, 2 – slídění s dohledávkou, 3 – přinášení vlečené pernaté, 4 – přinášení vlečené srstnaté, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – chování po výstřelu,  7 – vodění psa, 8 – poslušnost a ovladatelnost, 9 – paměť k aportu, 10 – přinášení

Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – dohledávka a přinášení pernaté, 9 – vlečka se srstnatou zvěří, 10 – přinášení kachny z hluboké vody

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Ing. Miroslav Studený, MVDr. Josef Zima, Milan Kříž, Mgr. Renáta Tetřevová, Miloslav Šafařík, Tereza Nováková, Jaroslav Mach, Ing. Eva Pavlíková

9. ročník PSM - Klubové zkoušky speciální vodní práce retrieverů CACT a slídičů – 12.8.2012 Kosičky - výsledky

Los

Plemeno

Jméno psa

 Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Body

Cena

Koef.

Pořadí

Titul

13

FCR

Arwi Terra Bohemia Tilia

Ing. Zdeňka Kořenská                                             

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

136

I.

100

1.R

CACT

17

FCR

Black Berry Tercius

Bc. Jolana Staňková

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

136

I.

100

2.R

res.CACT

18

LR

Cody Nice Friend

Václav Veselý

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

134

I.

98,52

3.

CACT

3

NK

Brona od Borůvkové hory

Milan Plechatý (maj. Ladislav Sedláček)

4

4

3

4

4

4

X

X

X

X

95

I.

95

4.

X

12

GR

Aldy z Údolí Bobravy

Marcela Krečmerová

4

4

3

4

4

4

3

4

4

3

129

I.

94,85

5.

CACT

5

ASS

Gery z Vítkova Dvora

Lukáš Rychlík (maj. Josef Vítek)

2

3

4

3

3

4

X

X

X

X

81

I.

81

6.

X

23

GR

Anna Kristina ze Štěpánova mlýna

Radka Vernerová

4

4

2

4

4

4

4

4

4

3

128

II.

94,11

7.

11

CBR

Angelina Honey from Hofion

Veronika Chromá (maj. Veronika Chromá a Simona Malá)

4

4

2

4

4

4

4

3

4

3

126

II.

92,64

8.

14

GR

Atrey Broock's Angel

Pavel Stöckl (maj. Petra Kordíková)

4

4

4

4

4

2

3

3

4

4

122

II.

89,70

9.

2

NK

Axa z Větrného Týnce

Alena Krčmářová DiS.

4

2

4

4

1

4

X

X

X

X

86

II.

86

10.

15

LR

Alexis Sable Blues

Martina Kubíková Mikšovská

4

4

2

4

4

2

4

4

3

3

116

II.

85,29

11.

1

AC

Dorothy Štěprová

Ing. Jaroslav Šarman

1

4

3

4

4

4

X

X

X

X

83

II.

83

12.

7

ASS

Gina z Vítkova Dvora

Adam Dvouletý (maj. Josef Vítek)

1

4

4

4

1

3

X

X

X

X

77

II.

77

13.

20

GR

I'm Your Heart Brdské zlato

MVDr. Libuše Štorková

4

4

4

4

4

1

4

4

4

3

122

III.

14.

19

GR

Deep Desire Brdské zlato

Iva Hřebíčková

4

4

4

4

4

1

4

4

4

2

120

III.

15.

9

FCR

Amáta Bél Kalite

Šárka Bayerová                 

4

4

1

4

4

3

3

3

4

3

117

III.

16.

16

GR

Flying Fík Famous Gold

Markéta Kloučková DiS.

3

2

4

4

4

1

3

4

3

3

102

III.

17.

21

GR

Codetta Angel Shadow

Ing. Jarmila Pokorná

3

0

4

4

4

neobstál

10

GR

Argo z Liblických rákosin

Hana Homolková

0

neobstál

22

FCR

Darwin z Harcova

Bohumil Novotný (maj. Kateřina Preusslerová)

0

neobstál

8

NK

Xero z Javorového vrchu - Beskyd

Lubomír Pavelka                                            

4

4

0

X

X

X

X

neobstál

4

NK

Car od Borůvkové hory

Martin Břichnáč, DiS.

4

3

0

X

X

X

X

neobstál

6

ASS

Alan Červený Dub

Jiří Večeř

4

2

3

0

X

X

X

X

neobstál


Koeficient = počet získaných bodů / počet maximálně možných (retrievři 136, slídiči 100)

Discipliny retrievři: 1. Přinášení 2 kachen z hluboké vody – handling, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3. Práce v rákosí, 4.Dohledávka pohozené kachny, 5. Chování po výstřelu, 6. Paměť k aportu – marking, 7. Přinášení, 8. Vodění psa, 9. Poslušnost a ovladatelnost, 10. Chování na stanovišti

Discipliny slídiči: 1. Ochota k práci v hluboké vodě, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3. Nahánění a  dohledávka střelené,  nebo postřelené kachny v rákosí, 4. Dohledávka kachny v rákosí, 5. Chování na stanovišti, 6. Poslušnost

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Josef Ouzký, Radoslav Novák, Hana Kovářová, Vladimír Schoval, Ing. František Kerda, Jaroslav Mach, Ing. Eva Pavlíková, Miloslav Šafařík

 

Vítězové PZ

vtzPZ_CACTFCRArwiKoensk2 resCACTFCRBlackStakov
CACT, vítěz zkoušek, FCR
Arwi Terra Bohemia Tilia
Ing. Zdeňka Kořenská
res. CACT, FCR
Black Berry Tercius
Bc. Jolana Staňková
CACTASSGinaDvoulet CACTCBRAngelinaChrom
CACT, ASS
Gina z Vítkova Dvora
Adam Dvouletý (maj. Josef Vítek)
CACT, CBR
Angelina Honey from Hofion
 Veronika Chromá (maj. Veronika Chromá, Simona Malá)
CACTGRCodettaPokorn CACTDorothyarman
CACT, GR
Codetta Angel Shadow
Ing. Jarmila Pokorná
CACT, AC
Dorothy Štěprová
Ing. Jaroslav Šarman
CACTNKBronaPlechat resCACTGRArgoHomolkov2
CACT, NK
Brona od Borůvkové hory

Milan Plechatý (maj. Ladislav Sedláček)
res. CACT, GR
Argo z Liblických rákosin
Hana Homolková

Vítězové SVP

vtzSVPCACTFCRArwiKoensk_vtzPSM 2mstoPSMBlackStakov
CACT, FCR
Arwi Terra BohemiaTilia
Ing. Zdeňka Kořenská
res. CACT, FCR
Black Berry Tercius
Bc. Jolana Staňková
CACTLRCodyVesel2 4mstoPSMBronaPlechat
CACT, LR
Cody Nice Friend
Václav Veselý
NK
Brona od Borůvkové hory
Milan Plechatý (maj. Ladislav Sedláček)
CACTGRAldyKremerov
CACT, GR
Aldy u Údolí Bobravy
Marcela Krečmerová

Účastníci

01XeroPavelka 02AlfalexGolinovsk 03AxaKrmov 04BronaPlechat
NK, Xero z Javorového vrchu
Lubomír Pavelka 
ASS, Alfalex Justin Enjoy The World
Petra Golinovská 
NK, Axa z Větrného Týnce
Alena Krčmářová, DiS. 
NK, Brona od Borůvkové hory
Milan Plechatý (maj. Ladislav Sedláček
05CarBichn 06Dorothyarman 07BrazenMichl 08GeryRychlk
NK, Car od Borůvkové hory
Martin Břichnáč, DiS. 
AC, Dorothy Štěprová
Ing. Jaroslav Šarman 
ASS, Brazen Bathory Rockdale
Bc. Ladislav Michl 
ASS, Gery z Vítkova Dvora
Lukáš Rychlík (maj. Josef Vítek) 
09GinaDvoulet 10AlanVee 11_12Cathy_CassandraKrlov 13AlexisKubkov
ASS, Gina z Vítkova Dvora
Adam Dvouletý (maj. Josef Vítek) 
ASS, Alan Červený Dub
Jiří Večeř 
FCR, Cassandra Dark Angel od Teplic
AC, Cathy z Chlumeckého zátiší
Martina Králová 
LR, Alexis Sable Blues
Martina Kubíková Mikšovská 
14Almanzaeznkov 15Luckyeznek 16BlackStakov 17AngelinaChrom
FCR, Almanza See You Later Alligator
Andrea Řezníčková
(maj. Pavel a Iveta Řezníčková)
FCR, Lucky Luke Bonny Dux
Pavel Řezníček
(maj. Iveta Řezníčková) 
FCR, Black Berry Tercius
Bc. Jolana Staňková 
CBR, Angelina Honey from Hofion
Veronika Chromá
(maj. Veronika Chromá
a Simona Malá) 
18AldyKremerov 19ArgoHomolkov 20Energytorkov 21CodyVesel
GR, Aldy z Údolí Bobravy
Marcela Krečmerová 
GR, Argo z Liblických rákosin
Hana Homolková 
GR, Energy Sun Brdské zlato
MVDr. Libuše Štorková
(maj. Světlana Procházková) 
LR, Cody Nice Friend
Václav Veselý 
22DeepHebkov 23ArwiKoensk 24CodettaPokorn
GR, Deep Desire Brdské zlato
Iva Hřebíčková 
FCR, Arwi Terra Bohemia Tilia
Ing. Zdeňka Kořenská 
GR, Codetta Angel Shadow
Ing. Jarmila Pokorná