Východočeské Derby Bříšťany 28.-29.7.2012
Pondělí, 30 Červenec 2012 21:11

 

III.Východočeské DERBY - Celkové pořadí

Bažantnice Bříšťany  28.-29.7.2012

Poř.PesPlem.VůdcePoř. SZVPTit. SZVPPoř. PZTit. PZSoučetTitul
1 Art´s Ginny Tercius FCR Žampach Pavel MUDr. 5 1 CACT 6 Vítěz derby
2 Black Berry Tercius FCR Staňková Jolana Bc. 6 3 r.CACT 9
3 Element Brenda Misantos GR Kondělková Lucie 4 r.CACT 5 9
4 Kiss of Night Bonny Dux FCR Dragounová Alena 3 r.CACT 6 9
5 Princ Damian Chlupaté štěstí GR Lang Roman 7 4 r.CACT 11
6 Snappy Chlupaté štěstí GR Kozlová Lucie 1 CACT 11 12
7 Chuck Berry Artemis Gold GR Boguaj Stanislav 14 2 CACT 16
8 Benji Golden Sirius GR Novák Michal 9 8 17
9 Justin z Dražovského hájku GR Šimonová Milena 8 10 18
10 Lucky Luke Bonny Dux FCR Řezníčková Andrea 10 12 22
11 Angie od Hladké skály GR Nováková Tereza 15 9 24
12 Original Star Royal Standard LR Šlapáková Lenka 11 14 25
13 Alexis Sable Blues LR Kubíková Mikšovská Martina 13 13 26
Arwi Terra Bobemia Tilia FCR Kořenská Zdeňka 2 CACT - -
Fidorka z Droužkova GR Šustová Marie - 7 -
Bianca Toller z Vlčích luk NSR Hrobařová Blanka 12 - -
Cinderella Tercius FCR Žampachová Eva MUDr. - - -
Almanza See You Later Alligator FCR Řezníčková Andrea - - -

 

 

III.Východočeské DERBY - Podzimní zkoušky retrieverů CACT a res.CACT

Bažantnice Bříšťany  28.-29.7.2012

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Art´s Ginny Tercius 6 FCR Žampach Pavel MUDr. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
2 Chuck Berry Artemis Gold 8 GR Boguaj Stanislav 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
3 Black Berry Tercius 17 FCR Staňková Jolana Bc. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 r.CACT
4 Princ Damian Chlupaté štěstí 18 GR Lang Roman 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 r.CACT
5 Element Brenda Misantos 5 GR Kondělková Lucie 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 184
6 Kiss of Night Bonny Dux 11 FCR Dragounová Alena 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 179
7 Fidorka z Droužkova 2 GR Šustová Marie 4 3 4 4 4 4 3 4 3 4 I. 177
8 Benji Golden Sirius 12 GR Novák Michal 4 2 4 4 4 4 4 3 3 4 II. 168
9 Angie od Hladké skály 7 GR Nováková Tereza 4 2 4 4 4 4 4 3 4 3 II. 166
10 Justin z Dražovského hájku 13 GR Šimonová Milena 4 3 4 4 3 4 4 4 2 3 II. 165
11 Snappy Chlupaté štěstí 15 GR Kozlová Lucie 4 4 4 4 4 4 4 4 1 3 III. 170
12 Lucky Luke Bonny Dux 14 FCR Řezníčková Andrea 4 3 4 4 4 4 3 4 1 4 III. 169
13 Alexis Sable Blues 3 LR Kubíková Mikšovská Martina 4 3 4 4 1 4 3 3 4 3 III. 157
14 Original Star Royal Standard 10 LR Šlapáková Lenka 4 3 4 4 3 4 2 3 4 2 III. 157
Arwi Terra Bobemia Tilia 4 FCR Kořenská Zdeňka 4 0 4 - 4 4 4 4 3 4 neobstál
Bianca Toller z Vlčích luk 1 NSR Hrobařová Blanka - - 0 - 4 4 - 4 4 4 neobstál
Almanza See You Later Alligator 16 FCR Řezníčková Andrea - - 0 - 4 4 - 4 2 - neobstál
Cinderella Tercius 9 FCR Žampachová Eva MUDr. - - - - 0 - - - - - neobstál

Disciplíny: 1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Dostál Jaroslav

Rozhodčí: Kovářová Hana, Řezníček Milan, Horyna Jan Ing., Schoval Vladimír, Ouzký Josef, Pokorná Jarmila Ing.

 

 

III.Východočeské DERBY - Speciální zkoušky z vodní práce retrieverů CACT a res.CACT

Bažantnice Bříšťany  28.-29.7.2012

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Snappy Chlupaté štěstí 15 GR Kozlová Lucie 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 CACT
2 Arwi Terra Bobemia Tilia 4 FCR Kořenská Zdeňka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 CACT
3 Kiss of Night Bonny Dux 11 FCR Dragounová Alena 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 I. 133 r.CACT
4 Element Brenda Misantos 5 GR Kondělková Lucie 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 I. 132 r.CACT
5 Art´s Ginny Tercius 6 FCR Žampach Pavel MUDr. 4 4 3 4 4 3 4 4 4 4 I. 129
6 Black Berry Tercius 17 FCR Staňková Jolana Bc. 4 4 3 4 4 4 3 3 4 4 I. 129
7 Princ Damian Chlupaté štěstí 18 GR Lang Roman 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 II. 128
8 Justin z Dražovského hájku 13 GR Šimonová Milena 4 4 2 4 4 3 4 4 4 4 II. 126
9 Benji Golden Sirius 12 GR Novák Michal 4 4 2 4 4 3 3 4 4 4 II. 124
10 Lucky Luke Bonny Dux 14 FCR Řezníčková Andrea 4 4 3 4 4 3 4 4 4 1 II. 123
11 Original Star Royal Standard 10 LR Šlapáková Lenka 4 3 3 4 4 2 3 3 4 3 II. 115
12 Bianca Toller z Vlčích luk 1 NSR Hrobařová Blanka 4 4 1 4 4 4 4 3 4 4 III. 125
13 Alexis Sable Blues 3 LR Kubíková Mikšovská Martina 4 4 4 4 4 1 4 4 4 3 III. 122
14 Chuck Berry Artemis Gold 8 GR Boguaj Stanislav 3 4 4 4 4 1 4 4 4 3 III. 116
15 Angie od Hladké skály 7 GR Nováková Tereza 4 4 3 2 4 1 4 4 4 4 III. 111
Fidorka z Droužkova 2 GR Šustová Marie - 4 - - 4 2 4 - 4 - odstoupil
Cinderella Tercius 9 FCR Žampachová Eva MUDr. - 4 - - 4 2 1 - 3 - odstoupil
Almanza See You Later Alligator 16 FCR Řezníčková Andrea - - 4 - - - - - - - odstoupil

Disciplíny: 1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

Vrchní rozhodčí: Dostál Jaroslav

Rozhodčí: Kovářová Hana, Řezníček Milan, Horyna Jan Ing., Schoval Vladimír, Ouzký Josef, Pokorná Jarmila Ing.

 

 

Vítězové

 

zampach

Vítěz DERBY

PZ - CACT I.cena  188 bodů, SZVP I.cena  129 bobů

FCR - Art´s Ginny Tercius

vůdce - Žampach Pavel MUDr.

kozlova boguaj

PZ - III.cena  170 bobů, SZVP - CACT  I.cena  136 bodů

GR - Snappy Chlupaté štěstí

vůdce - Kozlová Lucie

PZ - CACT I.cena  188 bobů, SZVP - III.cena  116 bodů

GR - Chuck Berry Artemis Gold

vůdce - Boguaj Stanislav

korenska stankova

PZ - neobstál, SZVP - CACT I.cena  136 bodů

FCR - Arwi Terra Bobemia Tilia

vůdce - Kořenská Zdeňka

PZ - res.CACT  I.cena  188bodů, SZVP - I.cena  129 bodů

FCR - Black Berry Tercius

vůdce - Staňková Jolana Bc.

 

OBRAZEM

 

zpět na úvod