Středočeské Derby 2012
Sobota, 07 Červenec 2012 05:24

 

Středočeské DERBY retrieverů CACT a res.CACT

Slatina 5.-6.7.2012

Poř.PesPlem.VůdcePoř. SZVPTit. SZVPPoř. PZTit. PZSoučetTitul
1 Ares from Brown Muddy Pool GR Budák Jiří 2 CACT 1 CACT 3 Vítěz derby
2 Chit z Temné jeskyně LR Valenta Petr doc.Ing. 1 CACT 4 CACT 5
3 Bonnie ze Starého Brázdima FCR Šrenková Zdenka 4 r.CACT 3 r.CACT 7
4 Black ze Starého Brázdima FCR Skřivanová Lenka 6 r.CACT 2 CACT 8
5 Art od Stříbných rud FCR Křížová Barbora 3 CACT 7 10
6 Larry z Havlova dvora LR Hlinová Jindřiška Ing. 7 9 16
7 Evelyn Berta Aurea Rosa GR Kahoun Martin 9 8 17
8 Blue Bell Beauty from Czech GR Němcová Magdalena 5 r.CACT 12 17
9 Zachary Górska Fantazja LR Tůmová Petra 8 11 19
10 Erwin Tadeas Aurea Rosa GR Pánková Barbora 14 6 r.CACT 20
11 Amel z Královských teras LR Pokorná Jarmila 16 5 r.CACT 21
12 Codetta Angel Shadow GR Pokorná Jarmila 11 10 21
13 Fiona od Jakuba Krčína GR Holanová Yvetta 12 13 25
14 Mystery Boy Bonny Dux FCR Vylhám Jaromír 10 15 25
15 Adonis Flores Vitae GR Bučková Eva 15 14 29
16 Ashley Bellissima Nera LR Šiplová Alena 13 16 29
17 Anna Kristina ze Štěpánova mlýna GR Vernerová Radka 17 17 34

 

 

Středočeské DERBY - Podzimní zkoušky retrieverů CACT a res.CACT

Slatina 5.-6.7.2012

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Ares from Brown Muddy Pool 5 GR Budák Jiří 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
2 Black ze Starého Brázdima 11 FCR Skřivanová Lenka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
3 Bonnie ze Starého Brázdima 8 FCR Šrenková Zdenka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 r.CACT
4 Chit z Temné jeskyně 3 LR Valenta Petr doc.Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
5 Amel z Královských teras 17 LR Pokorná Jarmila 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 I. 184 r.CACT
6 Erwin Tadeas Aurea Rosa 13 GR Pánková Barbora 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 184 r.CACT
7 Art od Stříbných rud 6 FCR Křížová Barbora 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 183
8 Evelyn Berta Aurea Rosa 10 GR Kahoun Martin 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 I. 177
9 Larry z Havlova dvora 14 LR Hlinová Jindřiška Ing. 4 3 4 4 4 4 3 3 3 4 I. 171
10 Codetta Angel Shadow 15 GR Pokorná Jarmila 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 II. 180
11 Zachary Górska Fantazja 4 LR Tůmová Petra 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 178
12 Blue Bell Beauty from Czech 9 GR Němcová Magdalena 4 4 4 4 4 4 4 3 2 4 II. 174
13 Fiona od Jakuba Krčína 16 GR Holanová Yvetta 4 2 4 4 4 4 4 3 4 4 II. 172
14 Adonis Flores Vitae 1 GR Bučková Eva 4 2 4 4 4 4 4 3 3 4 II. 168
15 Mystery Boy Bonny Dux 7 FCR Vylhám Jaromír 4 3 4 4 4 4 4 4 4 2 III. 171
16 Ashley Bellissima Nera 12 LR Šiplová Alena 4 1 4 4 4 4 3 3 1 4 III. 153
17 Anna Kristina ze Štěpánova mlýna 2 GR Vernerová Radka 3 1 4 4 4 4 4 3 3 2 III. 143

Disciplíny: 1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Sypecký Václav

Rozhodčí: Ing. Miroslav Gregor, PhDr Iva Gregorová PhD., Antonín Míšek, Pavel Míšek, Marie Šustová, František Jerman

 

Středočeské DERBY - Speciální zkoušky z vodní práce retrieverů CACT a res.CACT

Slatina 5.-6.7.2012

Poř.PesLosPlem.Vůdce12345678910CenaBodyTitul
1 Chit z Temné jeskyně 3 LR Valenta Petr doc.Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 CACT
2 Ares from Brown Muddy Pool 5 GR Budák Jiří 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 CACT
3 Art od Stříbných rud 6 FCR Křížová Barbora 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 CACT
4 Bonnie ze Starého Brázdima 8 FCR Šrenková Zdenka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 r.CACT
5 Blue Bell Beauty from Czech 9 GR Němcová Magdalena 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 I. 134 r.CACT
6 Black ze Starého Brázdima 11 FCR Skřivanová Lenka 4 4 4 4 4 3 4 4 4 3 I. 130 r.CACT
7 Larry z Havlova dvora 14 LR Hlinová Jindřiška Ing. 4 4 4 3 4 4 3 4 4 3 I. 127
8 Zachary Górska Fantazja 4 LR Tůmová Petra 3 4 4 4 4 3 4 4 4 4 I. 126
9 Evelyn Berta Aurea Rosa 10 GR Kahoun Martin 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 124
10 Mystery Boy Bonny Dux 7 FCR Vylhám Jaromír 3 3 3 4 4 4 3 4 4 3 I. 119
11 Codetta Angel Shadow 15 GR Pokorná Jarmila 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 II. 130
12 Fiona od Jakuba Krčína 16 GR Holanová Yvetta 4 4 2 4 4 4 4 4 4 3 II. 128
13 Ashley Bellissima Nera 12 LR Šiplová Alena 3 4 2 4 4 4 4 4 4 3 II. 122
14 Erwin Tadeas Aurea Rosa 13 GR Pánková Barbora 4 4 2 4 4 2 4 4 4 3 II. 120
15 Adonis Flores Vitae 1 GR Bučková Eva 2 2 3 4 4 4 4 4 2 4 II. 105
16 Amel z Královských teras 17 LR Pokorná Jarmila 4 4 2 4 4 1 4 4 4 4 III. 118
17 Anna Kristina ze Štěpánova mlýna 2 GR Vernerová Radka 2 1 1 4 4 3 3 4 3 2 III. 89

Disciplíny: 1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

Vrchní rozhodčí: Sypecký Václav

Rozhodčí: Ing. Miroslav Gregor, Antonín Míšek, Marie Šustová, František Jerman

 

 

Vítězové

budak

Vítěz Derby

PZ - CACT I.cena 188 bodů, SZVP - CACT I.cena 136 bodů

GR - Ares from Brown Muddy Pool

vůdce - Budák Jiří

Valenta srenkova

PZ - CACT I.cena 188 bodů, SZVP - CACT I.cena 136 bodů

LR - Chit z Temné jeskyně

vůdce - Valenta Petr doc.Ing.

PZ - res.CACT I.cena 188 bodů, SZVP - res.CACT I.cena 136 bodů

FCR - Bonnie ze Starého Brázdima

vůdce - Šrenková Zdenka

skrivanova krizova

PZ - CACT I.cena 188 bodů, SZVP - res.CACT I.cena 130 bodů

FCR - Black ze Starého Brázdima

vůdce - Skřivanová Lenka

PZ - I.cena 183 bodů, SZVP - CACT I.cena 136 bodů

FCR - Art od Stříbných rud

vůdce - Křížová Barbora

nemcova pankova

PZ - II.cena 174 bodů, SZVP - res.CACT I.cena 134 bodů

GR - Blue Bell Beauty from Czech

vůdce - Němcová Magdalena

PZ - res.CACT I.cena 184 bodů, SZVP - II.cena 120 bodů

GR - Erwin Tadeas Aurea Rosa

vůdce - Pánková Barbora

pokorna

PZ - res.CACT I.cena 184 bodů, SZVP - III.cena 118 bodů

LR - Amel z Královských teras

vůdce - Pokorná Jarmila

 

 

 

 

Účastníci

 

buckova budak hlinova holanova

GR - Adonis Flores Vitae

vůdce - Bučková Eva

GR - Ares from Brown Muddy Pool

vůdce - Budák Jiří

LR - Larry z Havlova dvora

vůdce - Hlinová Jindřiška Ing.

GR - Fiona od Jakuba Krčína

vůdce - Holanová Yvetta

kahoun krizova nemcova pankova

GR - Evelyn Berta Aurea Rosa

vůdce - Kahoun Martin

FCR - Art od Stříbných rud

vůdce - Křížová Barbora

GR - Blue Bell Beauty from Czech

vůdce - Němcová Magdalena

GR - Erwin Tadeas Aurea Rosa

vůdce - Pánková Barbora

pokorna siplova skrivanova srenkova

GR - Codetta Angel Shadow

LR - Amel z Královských teras

vůdce - Pokorná Jarmila

LR - Ashley Bellissima Nera

vůdce - Šiplová Alena

FCR - Black ze Starého Brázdima

vůdce - Skřivanová Lenka

FCR - Bonnie ze Starého Brázdima

vůdce - Šrenková Zdenka

tumova valenta vernerova vylham

LR - Zachary Górska Fantazja

vůdce - Tůmová Petra

LR - Chit z Temné jeskyně

vůdce - Valenta Petr doc.Ing.

GR - Anna Kristina ze Štěpánova mlýna

vůdce - Vernerová Radka

FCR - Mystery Boy Bonny Dux

vůdce - Vylhám Jaromír

 

 

OBRAZEM

 

zpět na úvod