SZVP Rososvice - 1.7.2012
Pondělí, 02 Červenec 2012 07:00

 podporeno_kraj

 

Klubové speciální zkoušky z vodní práce se zadáním CACT a res.CACT

1.7.2012 Dobříš - Rosovice

Poř. Pes Los Plem. Vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Cena Body % Titul
1 Art   od Stříbných rud 13 FCR Křížová   Barbora 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 100.00 CACT,   Vítěz zkoušek
2 Respectable's   Charmeuse 6 GR Štampachová   Kateřina Mgr. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 100.00 CACT
3 Kiss   of Night Bonny Dux 1 FCR Dragounová   Alena 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 100.00 r.CACT
4 Philipp   Chlupaté štěstí 2 GR Mrkva   Luboš 4 4 3 4 4 4 4 3 4 4 I. 131 96.32 r.CACT
5 Art´s   Fred Tercius 3 FCR Zelenková   Markéta 4 4 4 4 4 4 3 2 4 4 I. 130 95.59
6 Cassandra   Dark Angel od Teplic 8 FCR Králová   Martina 4 4 4 4 4 3 3 3 4 4 I. 128 94.12
7 Kalvin   Angels of Baranya 7 CBR Korda   František 3 4 4 4 4 3 4 4 4 4 I. 126 92.65 CACT
8 Larry   z Havlova dvora 11 LR Hlinová   Jindřiška Ing. 4 4 3 4 4 4 3 2 4 3 I. 125 91.91 CACT
9 Cinderella   Tercius 16 FCR Žampachová   Eva MUDr. 2 3 3 4 4 4 3 3 4 3 I. 111 81.62
10 Adonis   Flores Vitae 15 GR Bučková   Eva 3 4 2 4 4 4 4 4 3 4 II. 120 88.24
11 Igor   z Chalupecké louky 10 AC Procházková   Eva Ing. 1 3 3 2 4 3 X X X X II. 64 64.00
12 Carlsson   Dynasty Anah 5 GR Zelenková   Markéta 4 4 4 4 4 1 4 4 4 4 III. 124 91.18
13 Edela   Lab z Vlčích luk 12 LR Bauer   Jan 3 4 4 4 4 1 3 3 3 3 III. 108 79.41
  Snappy   Chlupaté štěstí 9 GR Kozlová   Lucie - - - - - - - - - - odstoupil
  Especial   The Dream Team 4 GR Buček   Jiří - - - - - - - - - - nenastoupil
  Argo   z Jelení rokle 14 NK Lexová   Jana - - - 0 - - X X X X neobstál

Disciplíny slídiči s hlasitostí:
1: Ochota k práci v hluboké vodě, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Nahánění a dohledávka střelené nebo postřelené kachny v rákosí, 4: Dohledávka kachny v rákosí, 5: Chování na stanovišti, 6: Poslušnost

Disciplíny retrieveři:
1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Kieweg Karel, Bárta František st., Fišer Václav, Bárta František ml., Mach Jaroslav, Brom Jan

 

 

 

 

Vítězové

Vit_CACT_Krizova

Vítěz zkoušek CACT  I.cena  136 bodů

FCR - Art od Stříbných rud

vůdce - Křížová Barbora

CACT_Stampachova CACT_Korda

CACT  I.cena  136 bodů

GR - Respectable's Charmeuse

vůdce - Štampachová Kateřina Mgr.

CACT  I.cena  126 bodů

CBR - Kalvin Angels of Baranya

vůdce - Korda František Ing.

CACT_Hlinova

CACT  I.cena  125 bodů

LR - Larry z Havlova dvora

vůdce - Hlinová Jindřiška Ing.

rCACT_Dragounova rCACT_Mrkva

res.CACT  I.cena  136 bodů

FCR - Kiss of Night Bonny Dux

vůdce - Dragounová Alena

res.CACT  I.cena  131 bodů

GR - Philipp Chlupaté štěstí

vůdce - Mrkva Luboš

 

 

 

 

Účastníci

 

zelenkova bauer buckova dragounova

GR - Carlsson Dynasty Anah

FCR - Art´s Fred Tercius

vůdce - Zelenková Markéta

LR - Edela Lab z Vlčích luk

vůdce - Bauer Jan

GR - Adonis Flores Vitae

vůdce - Bučková Eva

FCR - Kiss of Night Bonny Dux

vůdce - Dragounová Alena

hlinova korda kozlova kralova

LR - Larry z Havlova dvora

vůdce - Hlinová Jindřiška Ing.

CBR - Kalvin Angels of Baranya

vůdce - Korda František Ing.

GR - Snappy Chlupaté štěstí

vůdce - Kozlová Lucie

FCR - Cassandra Dark Angel od Teplic

vůdce - Králová Martina

krizova lexova mrkva prochazkova

FCR - Art od Stříbných rud

vůdce - Křížová Barbora

NK - Argo z Jelení rokle

vůdce - Lexová Jana

GR - Philipp Chlupaté štěstí

vůdce - Mrkva Luboš

AC - Igor z Chalupecké louky

vůdce - Procházková Eva Ing.

stampachova zampachova

GR - Respectable's Charmeuse

vůdce - Štampachová Kateřina Mgr.

Cinderella Tercius

Žampachová Eva MUDr.

 

 

 

OBRAZEM

 

zpět na úvod