Klubové lesní zkoušky retrieverů a slídičů - MS Hošťálková
Neděle, 29 Duben 2012 18:09

ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Vsetín
Klubové lesní zkoušky retrieverů a slídičů
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
MS Grúň Hošťálková - 28.4.2012

Vrchní rozhodčí – Ing. Jiří Šmotek


Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

 1 

 2 

 3 

 4 

 5 

 6 

 7 

 8 

 9 

10

11

12

13

14

Cena

Body

%

Titul

Volba

1

Don od Tálského mlýna

11

NK

Ivan Coufalík

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

I.

356

98,88

CACT, Vítěz zkoušek

z odložení, vodič

2

Dorothy Štěprová

8

AC

Ing. Jaroslav Šarman

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

 

I.

352

97,77

CACT

z odložení, vodič

3

Agelina Honey from Hofion

4

CBR

Veronika Chromá

4

4

4

4

4

3

3

3

4

4

4

4

4

X

I.

222

95,69

CACT

vodič

4

Jasmina Libošovská blata

2

LR

Irena Janotová

4

4

4

4

3

3

3

4

4

4

4

4

4

X

I.

221

95,26

CACT

vodič

5

Xara Libošovská blata

3

LR

Ing. Tomáš Janota

4

4

4

4

3

4

3

3

4

4

3

3

4

X

I.

217

93,53

r.CACT

vodič

6

Xero z Javorového vrchu - Beskyd

9

NK

Lubomír Pavelka

4

3

4

4

4

3

4

4

4

4

4

3

4

3

 

I.

329

91,38

r.CACT

z odložení, vodič

7

Exa Lady Anison

1

LR

Pavel Lusczak

4

4

4

4

4

2

4

4

4

4

4

4

4

X

II.

222

95,69

 

vodič

8

Brazen Brazeth Rockdale

6

ASS

Josef Štěpaník

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

4

2

4

4

II.

332

92,22

 

z odložení, vodič

9

Eryk New Rosmery

10

AC

Roman Pavlík

3

4

4

4

4

4

4

4

3

4

2

2

4

3

II.

307

85,27

 

z odložení, vodič

10

Caesar z Holubího lesa

7

ASS

Ing. Šárka Zádrapová

3

0

4

4

4

3

3

3

4

4

4

3

2

3

III.

266

73,88

 

od nohy, vodič

11

Amur Ikar’s Flight

6

ASS

Ing. Šárka Zádrapová

Vůdkyně odstoupila pro indispozici psa


 

Disciplíny slídiči s hlasitostí:
1: Nos, 2: Hlasitost, 3: Poslušnost a ovladatelnost, 4: Chování po výstřelu, 5: Vodění na řemeni, 6: Nahánění, 7: Slídění, 8: Stopa živé zvěře, 9: Dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 10: Vlečka se srstnatou zvěří, 11: Šoulačka, 12: Barva, 13: Odložení, 14: Klid na stanovišti

Disciplíny retrieveři:
1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Následování, 6: Práce na barvě spárkaté zvěře, 7: Chování na stanovišti, 8: Odložení, 9: Chování po výstřelu, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Vodění psa, 12: Paměť k aportu - marking, 13: Přinášení

Rozhodčí: Miroslav Balaja, Leopold Šenkeřík, Jaroslav Uher, Ing. Pavel Zuzaník, Zdeněk Šťastný, František Hauerland

Odkaz na foto zde (autorka fotografií Iveta Coufalíková)

Odkaz na foto 2 zde (autorka Ivana Kubáňová)

 

<< zpět na úvod