DERBY RETRIEVERŮ    

  

Podmínky soutěže

Zkouší se podle zkušebního řádu ČMMJ, platného od 1.1.2008 a to SZVP a PZ
DERBY jsou dvoudenní zkoušky a skládají se z PZ a SZVP. Vůdci musí být přihlášení na oba dny zkoušek. Platba je za každé zkoušky. Za každé zkoušky se vyhlašují výsledky, CACT a Res. CACT. (Vítěz jednotlivých zkoušek se nevyhlašuje.) Vítěz Derby se určuje za oboje zkoušky podle pořadí následovně. Sečte se pořadí u každého psa a pes s nejnižším součtem je Vítězem příslušného derby. V případě stejného součtu má výhodu pes, který se lépe umístil na podzimních zkouškách. Prvních x psů* se kvalifikuje na DERBY ČR, které proběhne následující rok formou MZPR aby mohl být zadán titul CACIT. Pokud se pes kvalifikuje z více Derby, platí kvalifikace z pořadí prvního, kde se kvalifikoval a postupuje další pes v pořadí. *podle počtu uspořádaných DERBY.)
1. Za úspěšné absolvování SZVP a PZ obdrží každý účastník „Potvrzení o složení zkoušky psa z výkonu“ a výsledek bude zapsán do průkazu původu psa.
2. V případě, že z jedné zkoušky pes neuspěje, bude zapsána pouze ta zkouška, ve které uspěl.

Kvalifikace na Derby ČR 2012:

Na Derby ČR 2012 se psi kvalifikují  na jednotlivých Derby, pořádaných v roce 2011 tak, že plánovaný počet startujících na Derby 2012 (24 psů) se dělí počtem uspořádaných Derby v roce 2011 a vznikne počet kvalifikujících se psů z jednotlivých Derby v roce 2011. Při 3 Derby se kvalifikuje 8 psů z každého, při 4 Derby  6 psů, při 6- ti Derby to jsou 4 psi. Při 5-ti uspořádaných Derby je to 5 psů z prvních čtyřech Derby a 4 psi z pátého Derby. Pátý pes z posledního pátého Derby ( dle data konání ) se stává 1. náhradníkem bez ohledu na dosažený součet umístění a počet bodů. V případě, že některý pes se kvalifikuje z více Derby, nebo kvalifikovaný pes účast na Derby 2012 nepotvrdí v termínu, bude povolán další pes dle pořadí náhradníků.

Pořadí náhradníků  bude vytvořeno ze všech psů z jednotlivých Derby dohromady dle následujícího klíče:
1.    Součet umístění PZ + SZVP  (nižší součet)
2.    Součet bodů PZ + SZVP  (vyšší součet)
3.    Vyšší počet bodů na PZ
4.    Pokud výše uvedená kriteria nerozhodnou, bude se postupovat dle zkušebních řádů (chovnost, věk atd.)

V případě, že takto stanovenou nominací se nezíská počet 24 startujících psů, bude počet startujících doplněn o zájemce přihlášené bez kvalifikace. Seznam kvalifikovaných psů včetně náhradníků bude zveřejněn na webových stránkách KCHLS po skončení posledního Derby.

NOMINACE - DERBY ČR 2012 -MZPR
  Pes Plem. Vůdce Poř. SZVP Poř. PZ Součet Body SZVP Body PZ Součet Derby
1 Iris z Ročkova LR Benešová Dana 3 1 4 130 188 318 StČ
2 Caschira Splendid Fellow GR Baslová Jana 1 3 4 136 188 324 StČ
3 Airis Tristana Bohemia LR Tajčová Dana Bc. 2 5 7 132 182 314 StČ
4 Ares From Brown Muddy Pool GR Budák Jiří 6 2 8 126 188 314 StČ
5 Keira Knightley Artemis Gold GR Baslová Jana 5 4 9 126 184 310 StČ
6 Bali z Ledenických zahrad CCR Novák František Ing. 3 1 4 132 188 320
7 Advance Coal od Habrovického rybníka FCR Dragounová Alena 2 2 4 136 188 324
8 Freddy Artemis Gold GR Freiwillig Rudolf 1 7 8 136 172 308
9 Chunny Chlupaté štěstí GR Kratochvílová Monika Mgr. 4 5 9 123 180 303
10 Exquisite the Dream Team GR Šustová Marie 5 6 11 128 180 308
11 Art´s Ginny Tercius FCR Žampach Pavel MUDr. 1 2 3 136 188 324
12 Chesabar Josef Vici Luka CBR Korda František Ing. 4 1 5 125 188 313
13 Philipp Chlupaté štěstí GR Mrkva Luboš 7 3 10 117 180 297
14 Your Funny Ponny of Bohemia Bras LR Krutská Tereza 6 4 10 123 178 301
15 Atreus Flores Vitae GR Maříková Iva 2 8 10 136 180 316
16 Princess Jackie Chlupaté štěstí GR Hana Urbánková 1 2 3 136 188 324 JM
17 Arleta z Kolbyho vršku GR Jana Prašivková 6 1 7 122 188 310 JM
18 Repay Evilwith Good Bohemia Bras LR Ing. Jiří Ulmann 4 3 7 129 183 312 JM
19 Snappy Chlupaté štěstí GR Ing. Lucie Kozlová 3 5 8 129 183 312 JM
20 Exa Lady Elison LR Pavel Lusczak 7 6 13 120 183 303 JM
21 Chuck Berry Artemis Gold GR Boguaj Stanislav 5 4 9 131 183 314
22 Clever Daisy Pouštní vítr GR Mandelová Zuzana RNDr. 4 8 12 132 173 305
23 Ike z Vlčích luk FCR Žampachová Eva MUDr. 11 6 17 126 181 307
24 Bastien z Makových dvorů GR Jílek Petr Ing. 12 7 19 116 179 295
25 Iwy Misantos GR Caháková Marcela 13 10 23 109 145 254
26 Bonnie ze Starého Brázdima FCR Šrenková Zdenka 4 6 10 126 178 304 StČ
27 Erwin Tadeas Aurea Rosa GR Pánková Barbora 7 7 14 121 173 294 StČ
28 Ashakiran Riverdance Bohemia LR Petr Bárta 8 7 15 119 180 299 JM
29 Antares Amaltea FCR Hryzák Josef 8 7 15 116 175 291
30 Sebastian The Best Baron GR Trunec Zdeňek 6 9 15 75 155 230
31 Larry z Havlova dvora LR Ing. Jindřiška Hlínová 5 11 16 123 174 297 JM
32 Rozárka Chlupaté štěsí GR Hybrantová Dana 5 11 16 125 170 295
33 Leana Gypsy´s Soul CCR Rindošová Ivana 8 8 16 108 171 279 StČ
34 Bayos Glarika LR Eva Kupsová 10 12 22 102 160 262 JM
Pořadí přímo kvalifikovaných psů je dle data konání jednotlivých derby, bez ohledu na výsledek. Pořadí náhradníků dle kvalifikačního klíče.
Kvalifikační tabulku sestavil P. Krutský
 

III. Západočeské derby retrieverů 2011

Poř.Pes Plem.

Vůdce

Poř. SZVP Poř. PZSoučet
1. Keira Knightley Artemis Gold GR Baslová Jana 1 1 2
2. Freddy Artemis Gold GR Freiwillig Rudolf 2 5 7
3. Chuck Berry Artemis Gold GR Boguaj Stanislav 5 4 9
4. Clever Daisy Pouštní vítr GR Mandelová Zuzana RNDr. 4 8 12
5. Art´s Ginny Tercius FCR Žampach Pavel MUDr. 10 3 13
6. Ike z Vlčích luk FCR Žampachová Eva MUDr. 11 6 17
7. Bastien z Makových dvorů GR Jílek Petr Ing. 12 7 19
8. Iwy Misantos GRCaháková Marcela 13 10 23
  Fiona od Jakuba Krčína GR Holanová Yvetta - 2 -
  Cora Aschinta Libami CBR Hůzlová Zdeňka 3 - -
  Kuba Misantos GRMíšek Antonín 6 - -
    Christina Aguilera Artemis Gold GR Tomčíková Blanka 7 - -
    Sequins Shakira GR Míšek Pavel 8 - -
  Chris z Temné Jeskyně LR Smysl Daniel Ing. - 9 -
  Iris z Ročkova LR Benešová Dana 9 - -
  Aimy Black Ward LR Šipla Miroslav 14 - -
   Avatar Andromeda Princes LR Kanický Adam - - -
  Beauty Yasmine Daghells GR Tomčíková Blanka - - -
  Ashley Bellissima Nera LR Šiplová Alena - - -
  Umberto z Muchovy boudy LR Petrovická Blanka - - -
  Angel Bellissima Nera LR Malenová Monika - - -

III. Jihomoravské derby retrieverů 2011

Poř.Pes Plem.

Vůdce

Poř. SZVP Poř. PZSoučet
1. Princess Jackie Chlupaté štěstí GR Hana Urbánková 1 2 3
2. Arleta z Kolbyho vršku GR Jana Prašivková 6 1 7
3. Repay Evilwith Good Bohemia Bras LR Ing. Jiří Ulmann 4 3 7
4. Snappy Chlupaté štěstí GR Ing. Lucie Kozlová 3 5 8
5. Chunny Chlupaté štěstí GR Mgr. Monika Kratochvílová 2 10 12
6. Exa Lady Elison LR Pavel Lusczak 7 6 13
7. Ashakiran Riverdance Bohemia LR Petr Bárta 8 7 15
8. Larry z Havlova dvora LR Ing. Jindřiška Hlínová 5 11 16
9. Bayos Glarika LR Eva Kupsová 10 12 22
  Flamboyant Rita Oasis of Peace FCR Petr Pokorný - 4 -
  Fiona od Jakuba Krčína GR Yvetta Holanová - 8 -
   Chandler od Himalájského cedru LR Bc. Zuzana Kratochvílová - 9 -
   Chainy Bonny Dux FCR Zuzana Kostrbová 9 - -
  Chuck Berry Artemis Gold GR Stanislav Boguaj 11 - -
  Ursula z Muchovy boudy LR Jana Orsavová - 13 -
  Bender Nice Friend LR Marta Pavlacká 12 - -
  Kan z Nadkoutí FCR Jan Vrána - - -
VI. Jihočeské derby retrieverů 2011
Poř.Pes Plem.Vůdce Poř. SZVP Poř. PZSoučet
1 Art´s Ginny Tercius FCRŽampach Pavel MUDr. 1 2 3
2 Chesabar Josef Vici Luka CBRKorda František Ing. 4 1 5
3 Iris z Ročkova LRBenešová Dana 3 5 8
4 Philipp Chlupaté štěstí GRMrkva Luboš 7 3 10
5 Your Funny Ponny of Bohemia Bras LR Krutská Tereza 6 4 10
6 Atreus Flores Vitae GRMaříková Iva 2 8 10
7 Antares Amaltea FCRHryzák Josef 8 7 15
8 Rozárka Chlupaté štěstí GRHybrantová Dana 5 11 16
9 Ike z Vlčích luk FCRŽampachová Barbora 9 9 18
  Aron od Brandtovy výšiny GRKněžínek Zdeněk - 6 -
  Bedivere Tercius FCRŽampachová Eva, MUDr. - 10 -
II. Východočeské derby retrieverů 2011
Poř.Pes Plem.Vůdce Poř. SZVPPoř. PZ Součet
1 Bali z Ledenických zahrad CCRNovák František Ing. 3 1 4
2 Advance Coal od Habrovického rybníka FCRDragounová Alena 2 2 4
3 Freddy Artemis Gold GRFreiwillig Rudolf 1 7 8
4 Chunny Chlupaté štěstí GRKratochvílová Monika Mgr. 4 5 9
5 Exquisite the Dream Team GRŠustová Marie 5 6 11
6 Sebastian The Best Baron GRTrunec Zdeňek 6 9 15
III. Středočeské derby retrieverů 2011
Poř.Pes Plem.Vůdce Poř. SZVPPoř. PZ Součet
1 Iris z Ročkova LRKlobučarová Dana 3 1 4
2 Caschira Splendid Fellow GRBaslová Jana 1 3 4
3 Airis Tristana Bohemia LRTajčová Dana Bc. 2 5 7
4 Ares From Brown Muddy Pool GRBudák Jiří 6 2 8
5 Keira Knightley Artemis Gold GRBaslová Jana 5 4 9
6 Bonnie ze Starého Brázdima FCRŠrenková Zdenka 4 6 10
7 Erwin Tadeas Aurea Rosa GRPánková Barbora 7 7 14
8 Leana Gypsy´s Soul CCRRindošová Ivana 8 8 16

Advance Coal od Habrovického rybníka & Dragounová Alena

Vítěz DERBY ČR 2011
Advance Coal od Habrovického rybníka & Dragounová Alena

DERBY ČR 2011 - MZPR 18. - 19. 6. 2011 Chlum u Třeboně

    jméno vůdce pl. body cena titul
1. Advance Coal od Habrovického rybníka Dragounová Alena FCR 204 1R CACIT, CACT, Vítěz zkoušek
2. Kendy Chlupaté štěstí Soukupová Blanka GR 204 1R CACT, r.CACIT
3. Exquisite The Dream Team Šustová Marie GR 204 1R r.CACT
4. Dorris Aurea Rosa Pícha Milan GR 204 1R  
5. Caschira Splendid Fellow Baslová Jana GR 202 1  
6. Princess Jackie Chlupaté štěstí Urbánková Hana GR 200 1  
7. Ike z Vlčích luk Žampachová Eva MUDr. FCR 200 1 r.CACT
8. Daimon z Dianina Veselí Šimon Petr GR 199 1  
9. Element Brenda Misantos Kondělková Lucie GR 192 1  
10. Phalco Chlupaté štěstí Soukupová Blanka GR 191 1  
11. Brix Cyrcon Sagitarius Červený Luboš LR 190 1 CACT
12. Arleta z Kolbyho vršku Prašivková Jana GR 196 2  
13. Kenny Chlupaté štěstí Noll Jakub GR 196 2  
14. Iris z Ročkova Klobučarová Dana LR 177 2  
15. Ares from Brown Muddy Pool Budák Jiří GR 198 3  
  Luckas Chlupaté štěstí Pokorný Petr GR neobstál
  Sebastian The Best Baron Trunec Zdeňek GR neobstál
  Dick Black Love Bohemia Luxyvett Novotná Radka FCR odstoupil
NOMINACE - DERBY ČR 2011 - MZPR
  jméno vůdce pl. KPZ KSZVP umístění
1. Fiddle-De-Dee´s Moris Traveller Bursíková Radka GR 188 136 1. STČDR
2. DORRIS Aurea Rosa Píchová Eva GR 188 136 2. STČDR
3. AMANDA Caritin sen Kabová Alena GR 188 133 3. STČDR
4. ADVANCE COAL od Habrovického rybníka Dragounová Alena FCR 188 129 4. STČDR
5. EXQUISITE The Dream Team Šustová Marie GR 188 131 1. VČDR
6. LORD z Proutku Šafařík Miloslav LR 184 133 2. VČDR
7. DAIMON z Dianina Veselí Šimon Petr GR 175 133 3. VČDR
8. CYRUS od Táborských Dvořáků Noll Jakub GR 176 136 4. VČDR
9. DARINA z Vlčích luk Kotyzová Tereza Bc. FCR 183 133 1. JČDR
10. BRIX Cyrcon Sagitarius Červený Luboš LR 183 126 2. JČDR
11. HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 183 129 3. JČDR
12. LUCKAS Chlupaté štěstí Pokorný Petr GR 183 112 4. JČDR
13. IRIS z Ročkova Klobučarová Dana LR 178 136 1. ZČDR
14. IKE z Vlčích luk Žampachová Eva MUDr. FCR 188 136 2. ZČDR
15. ELEMENT BRENDA Misantos Kondělková Lucie GR 173 136 3. ZČDR
16. CASCHIRA Splendid Fellow Baslová Jana GR 184 136 4. ZČDR
17. Glenbriar FERGUS Koukolová Pavla LR 188 136 1. JMDR
18. AWENDY Belle Moravia Ulmannová Radka Mgr.  LR 188 132 2. JMDR
19. KENNY Chlupaté štěstí Noll Jakub GR 188 132 3. JMDR
20. PRINCESS JACKIE Chlupaté štěstí Urbánková Hana  GR 184 132 4. JMDR
21. KENDY Chlupaté štěstí Soukupová Blanka GR 188 136 1. SVČDR
22. ASHAKIRAN Riverdance Bohemia Bárta Petr LR 188 136 2. SVČDR
23. AKIRA od Perlové studánky Kořenská Zdeňka Ing. FCR 184 136 3. SVČDR
24. ARES from brown Muddy Pool Budák Jiří GR 188 136 4. SVČDR
II. Severočeské Caldor derby retrieverů
  jméno vůdce pl. KPZ KSZVP součet pořadí
1. KENDY Chlupaté štěstí Soukupová Blanka GR 188 136 2
2. KENNY Chlupaté štěstí Noll Jakub GR 188 136 8
3. ASHAKIRAN Riverdance Bohemia Bárta Petr LR 188 136 10
4. AKIRA od Perlové studánky Kořenská Zdeňka Ing. FCR 184 136 10
5. ARES from brown Muddy Pool Budák Jiří GR 188 136 11
6. PHALCO Chlupaté štěstí Soukupová Blanka GR 188 136 14
7. DICK od Táborských Dvořáků Havrda Jan, Bc. GR 188 131 15
8. ART´S GINNY Tercius Žampach Pavel MUDr. FCR 174 136 17
9. ART od Stříbrných rud Křížová Barbora FCR 164 136 17
10. ASTA Černá sluníčka Marousková Michaela FCR 182 133 19
11. IKE z Vlčích luk Žampachová Eva MUDr. FCR 184 131 20
12. AIRIS Tristana Bohemia Tajčová Dana LR 182 121 24
13. PRINC DAMIAN Chlupaté štěstí Lang Roman GR 178 114 27
14. AURA Horské vršky Pacholíková Irena LR 154 131 27
  HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 188 - -
  FIDORKA z Droužkova Šustová Marie GR - 123 -
II. Jihomoravské Caldor derby retrieverů
  jméno vůdce pl. KPZ KSZVP součet pořadí
1. Glenbriar Fergus Pavla Koukolová LR 188 136 3
2. Awendy Belle Moravia Mgr. Radka Ulmannová LR 188 132 7
3. Kenny Chlupaté štěstí Jakub Noll GR 188 132 7
4. Princess Jackie Chlupaté štěstí Hana Urbánková GR 184 132 7
5. Arleta z Kolbyho vršku Jana Prašivková GR 188 129 9
6. Armani From Brown Muddy Pool Simona Alwanová GR 183 129 13
7. Dick Black Love Bohemia Luxywett Radka Novotná FCR 180 132 15
8. Chunny Chlupaté štěstí Mgr. Monika Kratochvílová GR 182 119 18
9. Daiquiri Vetcare Bohemia Jaroslav Žák GR 182 111 20
10. Debbi od Dubu Trojáku Libor Novák LR 178 130 21
11. Gino od Hradu Veveří Simona Alwanová GR 173 122 22
  Repay Evil With Good Bohemia Bras Ing. Jiří Ulmann LR 182 - -
  Chandler od Himalájského cedru Zuzana Kratochvílová LR 178 - -
  Krabat Ithaka Bohemia Pavel Střihavka LR 176 - -
  Kan z Nadkoutí Jan Vrána FCR 162 - -
II. Západočeské Caldor derby retrieverů 2010
  jméno vůdce pl. KPZ KSZVP součet pořadí
1. HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 188 136 7
2. IRIS z Ročkova Klobučarová Dana LR 178 136 7
3. IKE z Vlčích luk Žampachová Eva MUDr. FCR 188 136 8
4. ELEMENT BRENDA Misantos Kondělková Lucie GR 173 136 10
5. CASCHIRA Splendid Fellow Baslová Jana GR 184 136 11
6. FREDDY Artemis Gold Freiwillig Rudolf GR 165 136 12
7. DAG ze Staré výšiny Kotěborský Zdeněk LR 179 124 16
8. Sequins SHAKIRA Míšek Pavel GR 176 136 17
9. ART´S GINNY Tercius Žampach Pavel MUDr. FCR 162 136 17
10. CHUCK BERRY Artemis Gold Boguaj Stanislav GR 167 134 18
11. EGOISTE Du Bois De La Rayere Míšek Antonín GR 174 120 19
12. AVALANCHE Guverline´s Stránský Josef LR 170 110 23
13. GALEN z Havlova dvora Brtnický Stanislav GR 164 122 25
14. KLARIS Chlupaté štěstí Michálek Ondřej GR 144 129 25
  CHRISTINA AGUILERA Artemis Gold Tomčíková Blanka GR - 131 -
  BARCELONKA Zlatá Kudrnka Holečková Libuše GR - 86 -
V. Jihočeské Caldor derby retrieverů 2010
  jméno vůdce pl. KPZ KSZVP součet pořadí
1. DARINA z Vlčích luk Kotyzová Tereza Bc. FCR 183 133 7
2. BRIX Cyrcon Sagitarius Červený Luboš LR 183 126 9
3. HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 183 129 10
4. LUCKAS Chlupaté štěstí Pokorný Petr GR 183 112 11
5. ART´S GINNY Tercius Žampach Pavel MUDr. FCR 177 129 11
6. IRIS z Ročkova Klobučarová Dana LR 177 127 14
I. Východočeské Caldor derby retrieverů 2010
  jméno vůdce pl. KPZ KSZVP součet pořadí
1. EXQUISITE The Dream Team Šustová Marie GR 188 131 6
2. LORD z Proutku Šafařík Miloslav LR 184 133 6
3. ADVANCE COAL od Habrovického rybníka Dragounová Alena FCR 170 133 8
4. DAIMON z Dianina Veselí Šimon Petr GR 175 133 8
5. CYRUS od Táborských Dvořáků Noll Jakub GR 176 136 9
6. LARA z Proutku Šafaříková Eva LR 188 125 10
7. AWENDY Belle Moravia Ulmannová Radka Mgr. LR 176 128 15
8. SEBASTIAN the Best Baron Trunec Zdeněk GR 166 106 20
II. Středočeské Caldor derby retrieverů 2010
  jméno vůdce pl. KPZ KSZVP součet pořadí
1. Fiddle-De-Dee´s Moris Traveller Bursíková Radka GR 188 136 4
2. DORRIS Aurea Rosa Píchová Eva GR 188 136 7
3. AMANDA Caritin sen Kabová Alena GR 188 133 8
4. ADVANCE COAL od Habrovického rybníka Dragounová Alena FCR 188 129 10
5. CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta GR 188 133 11
6. HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 188 133 14
7. ARES from Brown Muddy Pool Budák Jiří GR 183 136 14
8. AIRIS Tristana Bohemia Tajčová Dana LR 188 130 14
9. DUKE ALFONSE Bohemia Angel Přikryl Tomáš LR 188 124 17
10. FIONA od Jakuba Krčína Holanová Yvetta GR 188 125 20
11. DANTES Aurea Rosa Tůnová Blanka GR 188 116 23
12. CHIQUITA Sable Blues Jirousková Michala LR 184 124 23
13. ART od Stříbrných rud Křížová Barbora FCR 178 122 27
14. BADDY z Kotárských luk Garová Martina NSR 159 95 29

Vítěz CALDOR DERBY ČR 2010 HILARY z Czafikovho dvora & Denisa Sečová

Vítěz CALDOR DERBY ČR 2010
HILARY z Czafikovho dvora & Denisa Sečová

  CALDOR DERBY ČR 2010 - MZPR 25. - 27. 6. 2010 Chlum u Třeboně

    jméno vůdce pl. body cena titul
1. HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 204 I. R CACIT, CACT, Vítěz CALDOR DERBY ČR 2010
2. CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta GR 204 I. R res. CACIT, CACT
3. ARMANI from Brown Muddy Pool Alwanová Simona GR 202 I. res. CACT
4. KENNY Chlupaté štěstí Maková Tereza GR 200 I.  
5. DIZZY z Pařízku Kourek Viktor LR 198 I. res. CACT
6. AWENDY Belle Moravia Ulmannová Radka LR 198 I.  
7. GINO od Hradu Veveří Alwanová Simona GR 192 I.  
8. KERRY Chlupaté štěstí Nollová Iva GR 196 II.  
9. IKE z Vlčích luk Žampachová Eva MUDr. FCR 192 II.  
10. CAYA z Ledenických zahrad Brom Jan LR 186 II.  
11. ADA ze Svrženských luhů Šrenková Zdena FCR 198 III.  
12. EXQUISITE The Dream Team Šustová Marie GR 192 III.  
13. FREDDY Artemis Gold Freiwillig Rudolf GR 189 III.  
14. ART´S GINNY Tercius Žampach Pavel MUDr. FCR 180 III.  
15. ART od Stříbrných rud Křížová Barbora FCR 179 III.  
  NATALI od Kovářovské hůrky Němcová Ivana GR Neuspěl
  CONNIE z Královských teras Pokorná Jarmila Ing. GR Odvolala pro indispozici feny
  AISCHA Lucky Honey Tajčová Dana LR Odvolala pro indispozici feny
  DEEP SPACE Black Brianta Štefková Ida FCR Neuspěl
  GREY od Tří jasanů Stránský Josef LR Neuspěl
NOMINACE - CALDOR DERBY ČR 2010 - MZPR 25. - 27. 6. 2010 Chlum u Třeboně
  jméno vůdce pl. KPZ KSZVP umístění
1. GREY od Tří jasanů Stránský Josef LR 188 136 1. STČDR
2. ADA ze Svrženských luhů Šrenková Zdena FCR 184 134 2. STČDR
3. CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta GR 183 133 3. STČDR
4. NATALI od Kovářovské hůrky Němcová Ivana GR 177 136 4. STČDR
5. ELEMENT BRENDA Misantos Kondělková Lucie GR 188 127 5. STČDR
6. CAYA z Ledenických zahrad Brom Jan LR 188 136 1. JČDR
7. ASHAKIRAN Riverdance Bohemia Bárta Petr LR 188 136 2. JČDR
8. HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 177 136 3. JČDR
9. O´Flanagan Vice Versa Vrublová Alžběta FCR 188 132 4. JČDR
10. EXQUISITE The Dream Team Šustová Marie GR 184 132 5. JČDR
11. KERRY Chlupaté štěstí Iva Nollová GR 188 136 1. JMDR
12. DIZZY z Pařízku Viktor Kourek LR 188 132 2. JMDR
13. ARMANI from Brown Muddy Pool Simona Alwanová GR 188 132 3. JMDR
14. GINO od Hradu Veveří Simona Alwanová GR 184 136 4. JMDR
15. AWENDY Belle Moravia Mgr. Radka Ulmannová LR 188 122 5. JMDR
16. CONNIE z Královských teras Pokorná Jarmila Ing. GR 188 131 2. ZČDR
17. ADVANCE COAL od Habrovického rybníka Dragounová Alena FCR 180 136 3. ZČDR
18. AUDREY Riverdance Bohemia Bubeníková Petra LR 178 136 4. ZČDR
19. ESMERALDA Misantos Matoušková Petra GR 188 125 5. ZČDR
20. FREDDY Artemis Gold Freiwillig Rudolf GR 156 134 6. ZČDR
21. ART od Stříbrných rud Křížová Barbora FCR 183 136 1. SVČDR
22. ARYA TRACEY Cambrella Bártová Ilona LR 179 136 2. SVČDR
23. ART´S GINNY Tercius Žampach Pavel MUDr. FCR 183 131 3. SVČDR
24. IKE z Vlčích luk Žampachová Eva MUDr. FCR 182 132 4. SVČDR
  ANNABELLA z Panského dvora-náhradnník Procházková Blanka FCR 180 132 5. SVČDR
I. Severočeské derby retrieverů - Úštěk 2009
  jméno vůdce pl. KPZ KSZVP součet pořadí
1. ART od Stříbrných rud Křížová Barbora FCR 183 / I. cena 136 / I. cena 6
2. ARYA TRACEY Cambrella Bártová Ilona LR 179 / I. cena 136 / I. cena 10
3. ART´S GINNY Tercius Žampach Pavel MUDr. FCR 183 / I. cena 131 / I. cena 11
4. IKE z Vlčích luk Žampachová Eva MUDr. FCR 182 / I. cena 132 / I. cena 12
5. ANNABELLA z Panského dvora Procházková Blanka FCR 180 / II. cena 132 / I. cena 14
6. MUKU z Vlčí stepi Valeriánová Pavlína CBR 188 / I. cena 112 / II. cena 16
7. AISCHA Lucky Honey Tajčová Dana LR 188 / I. cena 110 / III. cena 17
8. ASTA Černá sluníčka Marousková Michaela FCR 181 / I. cena 122 / I. cena 17
9. Flatterhaft Fire Drill Fantová Alena FCR 176 / II. cena 117 / I. cena 22
10. HERBERT ze Štěkotu Hermannová Jindra GR 174 / II. cena 121 / II. cena 25
11. AKIRA od Perlové studánky Kořenská Zdeňka FCR 156 / II. cena 124 / II. cena 25
I. Západočeské derby retrieverů - Kyselka - Radošov 2009
  jméno vůdce pl. KPZ KSZVP součet pořadí
1. HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 188 132 7
2. CONNIE z Královských teras Pokorná Jarmila Ing. GR 188 131 9
3. ADVANCE COAL od Habrovického rybníka Dragounová Alena FCR 180 136 10
4. AUDREY Riverdance Bohemia Bubeníková Petra LR 178 136 10
5. ESMERALDA Misantos Matoušková Petra GR 188 125 14
6. FREDDY Artemis Gold Freiwillig Rudolf GR 156 134 15
7. KOKI z Vlčích luk Korda František Ing. CBR 186 128 17
8. ELEMENT BRENDA Misantos Kondělková Lucie GR 188 115 18
9. GRIFFIN SUNRISE Bonny Dux Řezníček Pavel FCR 158 132 18
10. AISCHA Lucky Honey Tajčová Dana LR 188 104 19
11. ATOS Black Ward Pechman Vladimír LR 172 126 19
12. LEF z Vlčích luk Korda František Ing. FCR 157 128 19
I. Jihomoravské derby retrieverů - Věchnov 2009
  jméno vůdce pl. KPZ KSZVP součet pořadí
1. KERRY Chlupaté štěstí Iva Nollová GR 188 136 3
2. DIZZY z Pařízku Viktor Kourek LR 188 132 6
3. ARMANI from Brown Muddy Pool Simona Alwanová GR 188 132 6
4. GINO od Hradu Veveří Simona Alwanová GR 184 136 11
5. AWENDY Belle Moravia Mgr. Radka Ulmannová LR 188 122 13
6. BRONCO Sexy Rexy Jiřina Sladká NSR 188 93 16
7. DODA Rabienska Knieja Wladyslaw Hoff - PL LR 188 121 16
8. KREIZY Chlupaté štěstí Nikol Gabrielová GR 184 122 17
9. DICK BLACK LOVE Bohemia Luxyvett Radka Novotná FCR 188 114 20
10. ADA ze Svrženských luhů Zdenka Šrenková FCR 180 127 21
11. CRAZY Santana Golden Roman Körner GR 178 128 23
12. JOY HAPPY Ithaka Bohemia Martin Luňák LR 164 117 31
IV. Jihočeské derby retrieverů - Vlkov u Drahotěšic 2009
  jméno vůdce pl. KPZ KSZVP součet pořadí
1. CAYA z Ledenických zahrad Brom Jan LR 188 136 5
2. ASHAKIRAN Riverdance Bohemia Bárta Petr LR 188 136 6
3. HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 177 136 9
4. O´Flanagan Vice Versa Vrublová Alžběta FCR 188 132 10
5. EXQUISITE The Dream Team Šustová Marie GR 184 132 10
6. ARMANI from Brown Muddy Pool Alwanová Simona GR 164 136 11
7. ARYA TRACEY Cambrella Bártová Ilona LR 188 123 14
8. IKE z Vlčích luk Žampachová Eva MUDr. FCR 177 131 16
9. KENNY Chlupaté štěstí Maková Tereza GR 184 130 17
10. DIESEL Oasis of Peace Němečková Hana FCR 162 132 18
11. ART´S GINNY Tercius Žampach Pavel MUDr. FCR 176 130 19
12. DARINA z Vlčích luk Kotyzová Tereza Bc. FCR 160 130 21
13. JOY HAPPY Ithaka Bohemia Luňák Martin LR 172 123 27
14. CHESSY CHOCOLAT od Tří jasanů Konvalinková Monika LR 156 114 27
15. AKIRA od Perlové studánky Kořenská Zdeňka FCR 164 108 31
I. Středočeské derby retrieverů - Slatina 2009
  jméno vůdce pl. KPZ KSZVP součet pořadí
1. GREY od Tří jasanů Stránský Josef LR 188 136 4
2. ADA ze Svrženských luhů Šrenková Zdena FCR 184 134 6
3. CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta GR 183 133 8
4. NATALI od Kovářovské hůrky Němcová Ivana GR 177 136 10
5. ELEMENT BRENDA Misantos Kondělková Lucie GR 188 127 13
6. HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 182 127 16
7. ASHAKIRAN Riverdance Bohemia Bárta Petr Mgr. LR 178 131 16
8. ADVANCE COAL od Habrovického rybníka Dragounová Alena FCR 177 131 16
9. ARYA TRACEY Cambrella Bártová Ilona LR 171 133 17
10. ART´S GINNY Tercius Žampach Pavel MUDr. FCR 173 130 20
11. DEEP SPACE Black Brianta Štefková Ida FCR 160 132 21
12. DORRIS Aurea Rosa Píchová Eva GR 165 133 22
13. AISCHA Lucky Honey Tajčová Dana LR 182 115 26
14. IKE z Vlčích luk Žampachová Eva MUDr. FCR 156 114 33
I. Severomoravské derby retrieverů - Děhylov 2009
 !!!PRO NÍZKÝ ZÁJEM BYLA AKCE ZRUŠENA!!!

Zpět

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Section Deutcher Wachtelhund
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák